English

System rezerwacji już działa. Przepraszamy za problem!

20/07/23
fot. Kaja Marchewka, Michał Mroczkowski
Kanapa na Horyzoncie: rozmowa z Marcinem Pieńkowskim Dodatkowy pokaz „Perfect Days”

Drogie Festiwalowiczki, Drodzy Festiwalowicze, bardzo przepraszamy za dzisiejszą awarię systemu rezerwacji. Wiemy, że dla wielu z Was nasz system stał się symbolem niezawodności, dlatego tym bardziej jest nam przykro, że zawiedliśmy Wasze zaufanie.

Sprawność systemu została już przywrócona. Wszystkie osoby, które wklikały się na filmy po godz. 8:30, mogą sprawdzić rezerwacje na swoich profilach na stronie internetowej. Wiemy, że nie wszyscy zdążyli zarezerwować miejsca na wybrane filmy dlatego:

a) planujemy uruchomić dziś jeszcze jeden dodatkowy pokaz – damy znać możliwie szybko (o tytule oraz terminie),

b) wszystkie osoby, które nie wkilkały się na wymarzony film – prosimy o wysłanie wiadomości na pomoc@nowehoryzonty.pl. Dołożymy wszelkich starań, żeby każda i każdy z Was mógł zobaczyć produkcje, na które najbardziej czekaliście, a przez dzisiejszą awarię nie udało się Wam na nie wklikać,

c) więcej przygód z systemem rezerwacji nie planujemy. Raz jeszcze przepraszamy za start, który scenariuszem bardziej przypomina horror, a nie slow cinema. Nasz zespół pracuje nad tym, żeby od teraz wszystko działało bez przeszkód.

Dziękujemy za wyrozumiałość!


czytaj także
Program 20 lipca: czwartek na festiwalu 20/07/23
News To już dziś! Rozpoczynamy 23. MFF mBank Nowe Horyzonty 20/07/23
Program 21 lipca: piątek na festiwalu 21/07/23
Program Podwójna gwarancja dobrej jakości – Nowe Horyzonty na Nowych Horyzontach 19/07/23

Newsletter

OK