English

Rozpoczęła się sprzedaż akredytacji dziennikarskich i branżowych

9/05/23
fot. Alina Metelytsia
mBank partnerem tytularnym Nowych Horyzontów Nowa odsłona kultowego miniserialu „Królestwo” na mBank Nowe Horyzonty

Piękny Wrocław, zmodernizowany budynek kina i tradycyjnie bogaty program, w którym znajdzie się około 200 filmów z całego świata: tak w skrócie zapowiada się 23. Międzynarodowy Festiwal Filmowy mBank Nowe Horyzonty. Dziś rozpoczynamy sprzedaż akredytacji dziennikarskich i branżowych na tegoroczną odsłonę wydarzenia.

W programie 23. mBank Nowe Horyzonty znajdą się hity przywiezione do Polski prosto z Cannes, Wenecji czy Berlina, dzieła mistrzyń i mistrzów kina (w tym retrospektywy twórczości m.in. Satyajita Raya, Alice Diop i Wang Binga) oraz odważne debiuty młodych reżyserek i reżyserów. Stolicę Dolnego Śląska odwiedzą też osoby związane z branżą filmową, z którymi na miejscu będzie można przeprowadzić wywiady.

Akredytacje dziennikarskie i akredytacje branżowe mogą zakupić (odpowiednio) dziennikarki/dziennikarze lub blogerki/blogerzy filmowi oraz przedstawicielki/przedstawiciele branży filmowej aktywni zawodowo. Osoby posiadające akredytacje będą mogły obejrzeć maksymalnie 50 filmów na pokazach stacjonarnych oraz uczestniczyć w wydarzeniach skierowanych do dziennikarek/dziennikarzy i przedstawicielek/przedstawicieli branży. Koszt jednej akredytacji dziennikarskiej na cały festiwal wynosi 340 zł, z kolei branżowa kosztuje 440 zł.

Istnieje także możliwość zakupu akredytacji 6-dniowych w cenie 210 zł (dziennikarska) lub 280 zł (branżowa). W przypadku zakupu akredytacji 6-dniowej należy zadeklarować termin przyjazdu – prosimy o uważne wypełnienie tego pola; terminu nie będzie można zmienić po zakupie. Akredytacje dziennikarska i branżowa nie uprawniają do korzystania z festiwalu online (będą sprzedawane osobne pakiety dostępów lub pojedyncze dostępy do filmów prezentowanych online).

Uwaga! Liczba wszystkich akredytacji jest ograniczona. Sprzedaż akredytacji zakończy się 21 czerwca lub w momencie wyczerpania puli.

Szczegółowe zasady zakupu i korzystania z akredytacji dziennikarskich dostępne są tutaj; z akredytacji branżowych – tutaj.

Kup akredytację dziennikarską

Kup akredytację branżową

W razie pytań prosimy o kontakt z Aleksandrą Pawełczyk: aleksandra.pawelczyk@nowehoryzonty.pl lub Stanisławem Abramikiem: stanislaw.abramik@nowehoryzonty.pl.


czytaj także
Program Znamy pierwsze tytuły z sekcji Lost Lost Lost 11/05/23
News Znamy laureatki i laureatów Konkursu im. Krzysztofa Mętraka 15/05/23
Program „20 000 gatunków pszczół”, „Przejścia” oraz „Odwieczna córka” na festiwalu 18/05/23
Ogłoszenie Klimat, który zmienia człowieka. Dołącz do zespołu wolontariatu! 23/05/23

Newsletter

OK