English

Co siedzi w głowie seryjnej morderczyni? Zobacz zwiastun „Titane”

20/12/21
Titane, reż. Julia Ducournau
Nowe Horyzonty VOD pod choinkę. Sprezentuj bliskim świąteczny voucher Pięknych świąt i nowego roku pełnego happy endów

Wrzucamy piąty bieg i zaczynamy odliczanie: 14 stycznia na ekranach polskich kin zadebiutuje jeden z najważniejszych filmów sezonu – nagrodzony Złotą Palmą Titane Julii Ducournau. Zanim wjedziemy na ostatnią prostą, dziś, wspólnie z Filmwebem, prezentujemy oficjalny, energetyczny zwiastun filmu. Dajcie się porwać tej niecodziennej, zaskakującej, wspaniale przewrotnej opowieści o… czułej morderczyni.

Zobacz zwiastun Titane

Titane: instrukcja obsługi

Złota Palma festiwalu w Cannes i francuski kandydat do Oscara. Najbardziej szokujący film roku, który pokochała amerykańska publiczność. Titane to dzika, rozsadzająca ekran opowieść o seryjnej morderczyni, w stylu kultowych filmów Quentina Tarantino i Davida Cronenberga.

Alexia (wbijająca w fotel kreacja Agathe Rousselle) – seksowna tancerka, posiadaczka ognistego samochodu, po dokonaniu kilku morderstw musi uciekać przed policją. Szybko nadarza się okazja, by zmienić tożsamość i podać się za zaginioną osobę. Alexia rozpoczyna życie w nowej skórze, ale uwolnić się od przeszłości będzie niezwykle trudno...

Autorka kultowego Mięsa Julia Ducournau demoluje granice gatunków. Titane to epicki spektakl, jednocześnie brutalny i zabawny, wielowymiarowy i szalony manifest, aż w końcu wariacja na temat ludzkiego ciała – jego granic i przemian.


czytaj także
Nowe Horyzonty VOD Kultowe filmy Jima Jarmuscha na platformie Nowe Horyzonty VOD 21/12/21
Nowe Horyzonty VOD Szczęśliwa trzynastka. Zobacz świąteczne nowości na Nowych Horyzontach VOD 16/12/21
Polecamy To była królowa wśród kin. Poznaj historię słynnej „Feminy” 9/12/21
Nowe Horyzonty VOD „Aida” ekskluzywnie na platformie NH VOD – już od 6 stycznia! 3/01/22

Newsletter

OK