English

„Lux Æterna” Gaspara Noé od dziś online – wyłącznie na NH VOD

29/10/21
Lux Æterna, reż. Gaspar Noé
268 powodów do radości. Świąteczna promocja Nowych Horyzontów VOD

Szok, strach, śmiech grzęznący w gardle i ekstaza – a wszystko to w niecałą godzinę. Gaspar Noé, najwspanialszy szaleniec wśród współczesnych reżyserów – powraca z filmem, który jest energetyczny niczym taniec z Climax i wbija w fotel jak Nieodwracalne

Dziś na platformie Nowe Horyzonty VOD debiutuje jego Lux Æterna, ze znakomitymi Charlotte Gainsbourg i Béatrice Dalle w rolach głównych. Film możecie zobaczyć online tylko na NH VOD!

Zobacz Lux Æternę

Lux Æterna to hipnotyczna, diabelska i pełna czarnego humoru opowieść o kulisach powstawania pewnego filmu reklamowego, którego realizacja wymknęła się spod kontroli. W scenografii przypominającej czeluści piekielne odziane w luksusowe stroje gwiazdy i modelki szykowane są na stos. Napięcie i chaos na planie nieoczekiwanie obudzą uśpione żądze. Czy stosy naprawdę zapłoną?

Lux Æterna to muzyka Chopina w wersji elektro, palenie czarownic na stosie, stroboskopowe światło, przedwczesny wytrysk – czyli prawdziwe piekło. To idealna, filmowa propozycja na nadchodzący weekend.

Polskim dystrybutorem Lux Æterny jest Gutek Film.


czytaj także
Dystrybucja We really need you tonight. „Pięć diabłów” od dziś w kinach! 2/12/22
Dystrybucja „Zmysłowe i porywające”: krytycy chwalą „Pięć diabłów” 7/12/22
News Sprezentuj festiwal pod choinkę. Świąteczny voucher na 23. Nowe Horyzonty 8/12/22
Dystrybucja Kalendarz premier Stowarzyszenia Nowe Horyzonty na 2023 rok 15/12/22

Newsletter

OK