English

„Petite Maman” w programie Pokazów Galowych 21. NH współtworzonych z OPPO

22/03/21
Petite Maman, reż. Céline Sciamma
OPPO nawiązuje współpracę z 21. MFF Nowe Horyzonty „Siedzący słoń” oraz „Słudzy” ekskluzywnie na Nowe Horyzonty VOD

Najnowszy film autorki obsypanego nagrodami  Portretu kobiety w ogniu znajdzie się w programie Pokazów Galowych w ramach nadchodzącej edycji Festiwalu Nowe Horyzonty. W tym roku Stowarzyszenie NH ma przyjemność rozwijać sekcję Pokazy Galowe we współpracy z wyjątkowym partnerem – firmą OPPO.

Trwa sprzedaż karnetów na 21. NH – zostały ostatnie sztuki!

Kup karnet

Zobacz najlepsze kino dzięki OPPO

Głośne, docenione przez widzów i krytyków filmy, sprowadzone z prestiżowych festiwali – jak MFF w Cannes, Wenecji, Toronto czy Berlinale: oto siła Pokazów Galowych. To tu uczestniczki oraz uczestnicy Nowych Horyzontów mogą zobaczyć przełomowe zjawiska we współczesnym kinie i poznać najświeższe dzieła mistrzów. Wysokiej jakości kino, prezentowane podczas Nowych Horyzontów, łączy się w tym roku z wysokiej jakości technologią, którą dostarcza OPPO, producent nowoczesnych smartfonów z serii Reno 5.

Kreatywność przede wszystkim: stwórz film i pokaż go na Nowych Horyzontach

Mecenat to jednak nie wszystko. Wspólnie z OPPO zachęcamy do proaktywnego udziału w Nowych Horyzontach – nie tylko oglądania, ale także tworzenia filmów. Razem z naszym partnerem wkrótce rozpoczniemy nabór do specjalnego konkursu, podczas którego będzie można przygotować film z wykorzystaniem smartfonu serii Reno 5. Na zwyciężczynię lub zwycięzcę czekają wyjątkowe nagrody: grant od firmy OPPO oraz możliwość zaprezentowania swojego filmu podczas 21. Nowych Horyzontów.

Petite Maman: premierowe pokazy nowego filmu Céline Sciammy na 21. NH

Wzruszająca opowieść o dorastaniu i pożegnaniach, a także o czarodziejskiej mocy wyobraźni i delikatnych mechanizmach pamięci. Ale Petite Maman to przede wszystkim nielukrowany, wyczyszczony z różu film o dziewczynkach. Ośmioletnia Nelly przyjeżdża z rodzicami do domu babci. Eksplorując okolicę, poznaje rówieśniczkę – która nazywa się tak samo jak jej mama. Tę intymną jesienną opowieść stworzyła śmiała reżyserka Portretu kobiety w ogniu i wrażliwa scenarzystka Nazywam się cukinia. Céline Sciamma po raz kolejny udowodniła, że jest mistrzynią obrazu i czujną obserwatorką kobiecych i dziewczęcych światów. 

Na 21. Międzynarodowy Festiwal Nowe Horyzonty zapraszamy od 12 do 22 sierpnia 2021.

Więcej informacji o OPPO i nowych smartfonach serii Reno 5 na oppo.com


czytaj także
Dystrybucja „Złodziejaszki”, „Mowa ptaków”, „Asystentka” i więcej: nowości na NH VOD 26/03/21
Dystrybucja Premiera online „Zabij to i wyjedź z tego miasta”. Od 4 kwietnia na NH VOD 29/03/21
Dystrybucja Długi weekend z Nowymi Horyzontami. Zobacz nowości na NH VOD 1/04/21
Program Karnety już w sprzedaży! Złoty Niedźwiedź Berlinale w programie 10/03/21

Newsletter

OK