4+
9,90 zł lub taniej w pakiecie

Ella Bella Bingo

Elleville Elfrid
reż. Atle Solberg Blakseth, Frank Mosvold
Norwegia 2020 / 79’, polski dubbing
polski dubbing zwiastun

Bingo! Ella Bella i Henry to nierozłączni przyjaciele. Głowy pełne pomysłów dają im mnóstwo frajdy. Jednak, gdy w okolicy pojawia się bajerancki Johnny, wszystko się zmienia. Czy prawdziwa przyjaźń przetrwa?

Niespożyta energia Elli Belli zaraża wszystkich wokół. Razem ze swoim najlepszym przyjacielem – Henrym organizują konkurs talentów. Pech chce, że do miasteczka wprowadza się zawadiacki Johnny. Henry spędza coraz więcej czasu z nowym kolegą. Ella Bella nie może tego znieść i zmusza Henry’ego do wyboru między Johnnym a nią. Henry nie chce nikogo skrzywdzić i ucieka. Ella Bella i Johnny muszą wyruszyć na poszukiwania, tylko czy uda się odnaleźć Henry’ego na czas? Czy zdążą przed wielkim wydarzeniem? Wspólnie muszą uratować nie tylko konkurs talentów, ale przede wszystkim swoją przyjaźń. Czas na przygodę!

Niezwykle pozytywna i radosna animacja Ella Bella Bingo zdobyła serca widzów festiwalu Kino Dzieci, otrzymując nagrodę publiczności. Przyjaźń to niełatwa sprawa, ale wspólnie możemy wszystko!

Nagroda publiczności 7. MFF Kino Dzieci.

Twórcy

reżyseria Atle Solberg Blakseth, Frank Mosvold
scenariusz Jeffrey Hylton, Frank Mosvold
montaż Frank Mosvold
muzyka Marius Christiansen
producent Torgeir Sanders
produkcja Kool Production AS, Gimpville AS
język norweski, angielski

Ella Bella Bingo

Atle Solberg Blakseth, Frank Mosvold

Twoja ocena 0/3