English
zaloguj / zarejestruj

EL BSR 25th B-Day Trip

Michał „El basurerrro” Basiura
Francja, Polska 2013 / 2’20’’

Spring Breakers na miarę naszych możliwości i fragment mitologii polskich dwudziestoparolatków. W poszukiwaniu hucznej imprezy urodzinowej bohaterowie udają się w podróż do odartego z glamouru Paryża. Przed oczami widzów przesuwają się dobrze znane obrazy, którym towarzyszy dynamiczny przebój The Black Eyed Peas. Spojrzeniu kamery nie umknie zatłoczony samolot, wódka pita ukradkiem w autobusie oraz deskorolkowe harce pod wieżą Eiffla.

Piotr Czerkawski

Michał „El basurerrro” Basiura

Rocznik ’88. Urodzony i wychowany we Wrocławiu. Krótko po osiągnięciu pełnoletności wyemigrował za małą wodę, by zdobyć fundusze ma rozwijanie swoich rozlicznych zainteresowań. Zajmuje się głównie fotografią i grafiką. Po realizacji planu powrócił do Polski, by tutaj poszerzać swoje artystyczne spectrum. W wolnych chwilach daje się poznać jako entuzjasta deskowrotki, miłośnik pięściarstwa podwórkowego oraz gitarzysta w progresywno-czilloutowej kapeli Zboże w Worze.

Filmografia

2014 EL BSR 25th B-Day Trip (short)

Twórcy

reżyseria Michał „El basurerrro” Basiura
scenariusz Michał „El basurerrro” Basiura
zdjęcia Michał „El basurerrro” Basiura, Maciej Gumowski, Maciej Pelczar, Robert Chudaszek, Katarzyna Jasica, Dominika Leciejewska
montaż Michał „El basurerrro” Basiura
muzyka The Black Eyed Peas
obsada Michał „El basurerrro” Basiura, Maciej Gumowski, Maciej Pelczar
producent EL BSR
produkcja EL BSR
właściciel praw Michał „El basurerrro” Basiura
barwa kolor