English

Archiwum programowe

Konkurs Polskie Filmy Krótkometrażowe

Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 1
Arena
Martin Rath / Polska 2013 / 23’
Hipopotamy
Piotr Dumała / Polska 2014 / 13’
Ze wsi Grunwald
Artur Wierzbicki / Polska 2014 / 20’
Trzeci pokój
Suk-hwa Hong / Polska, Korea Południowa 2014 / 17’
Kamienica
Agnieszka Burszewska / Polska 2013 / 13’
Rodnik
Marcin Sauter / Polska 2014 / 7’
edycja 14
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 2
Między światami
Katarzyna Dąbkowska / Polska 2014 / 30’
Alter
Małgorzata Andrys / Polska 2013 / 6’
Gdzie ja
Arjun Talwar / Indie, Polska 2013 / 15’
Morze
Zofia Dąbrowska / Polska 2013 / 5’
Rwetes
Kuba Czekaj / Polska 2014 / 17’
Gorzko!
Michał Wawrzecki / Polska 2014 / 19’
edycja 14
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 3
Nieprawdopodobnie elastyczny człowiek
Karolina Specht / Polska 2013 / 5’
Żar
Bartosz Kruhlik / Polska 2013 / 23’
Pieśń pasterza
Vahram Mkhitaryan / Polska, Armenia 2014 / 30’
Podkop do nieba
Maciej Lorenc / Polska 2014 / 6’
Źle nam z oczu patrzy
Arek Biedrzycki / Polska 2014 / 25’
edycja 14
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 4
Albert
Daniel Wawrzyniak / Polska 2014 / 24’
Z łóżka powstałeś
Bartosz Konopka / Polska 2014 / 23’
Opowieść o lesie
Katarzyna Melnyk / Polska 2014 / 5’
Enrichment
Marcin Strauchold / Polska 2014 / 11’
Dom na głowie
Adam Palenta / Polska 2013 / 19’
Afekt
Małgorzata Suwała / Polska 2014 / 19’
edycja 14
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 5
Vanitas
Kamila Grzybowska-Sosnowska, Mirosław Sosnowski / Polska 2014 / 7’
Gniazdo
Arjun Talwar, Oliver Krüger / Polska 2014 / 18’
Fuga D
Alicja Stasiak / Polska 2014 / 27’
Zmysły prysły
Marcin Wasilewski / Polska 2013 / 6’
Las cieni
Andrzej Cichocki / Polska 2014 / 14’
Molehill
Joanna Zastróżna / Polska 2014 / 20’
edycja 14
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 6
After All
Bogna Kowalczyk / Polska 2013 / 4’
Lato miłości
Marcin Filipowicz / Polska 2014 / 23’
Mleczny brat
Vahram Mkhitaryan / Polska, Armenia 2014 / 30’
Siłaczka
Kacper Czubak, Iwona Kaliszewska / Polska 2014 / 17’
Trashhh
Filip Syczyński / Polska 2014 / 22’
edycja 14
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 7
Punkt wyjścia
Michał Szcześniak / Polska 2014 / 26’
Niebieski pokój
Tomasz Siwiński / Polska, Francja 2014 / 15’
Najwyższy
Katarzyna Gondek / Polska 2013 / 20’
Gruby i chudy
Aleksandra Brożyna / Polska 2014 / 9’
Obce kolory
Kamilla Kuczynski / Niemcy 2013 / 30’
edycja 14
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 8
Taki pejzaż
Jagoda Szelc / Polska 2013 / 23’
Pająk i Muchy
Tessa Moult-Milewska / Polska 2013 / 4’
Cotton Dreams
Sandeep Balhara / Polska 2013 / 14’
Jutro
Michał Orzechowski / Polska 2014 / 8’
Future Days
Agnieszka Polska / Szwecja, Niemcy, Polska 2013 / 29’
Superjednostka
Teresa Czepiec / Polska 2014 / 15’
edycja 14
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 9
Sól
Maria Lloyd / Norwegia, Polska 2014 / 11’
Sandland
Bartłomiej Żmuda / Polska 2014 / 25’
Ptaszysko
Paulina Wyrt / Polska 2013 / 3’
Lena i ja
Kalina Alabrudzińska / Polska 2014 / 18’
Niedźwiedź
Zofia Antoniak / Polska 2013 / 4’
Wyspa
Dominga Sotomayor, Katarzyna Klimkiewicz / Polska, Chile, Dania 2013 / 30’
edycja 14
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 10
Fragmenty
Agnieszka Woszczyńska / Polska 2014 / 25’
Jestem Polakiem
Paweł Hejbudzki / Polska 2013 / 17’
Liebling
Izabela Plucińska / Polska 2013 / 6’
Telemarketing
Katarzyna Guzowska / Polska 2013 / 15’
Przepływy
Justyna Mytnik / Polska 2014 / 14’
Kamień
Jakub Michnikowski / Polska 2014 / 16’
edycja 14
1