English
zaloguj / zarejestruj

Archiwum programowe

Konkurs Europejskie Filmy Krótkometrażowe

europejskie filmy krótkometrażowe – animacje
Kij taty
John Smith / Wielka Brytania 2012 / 5’
Pasożyt
Nikki Schuster / Austria, Niemcy 2013 / 8’
Żółta gorączka
Ng’endo Mukii / Wielka Brytania 2012 / 7’
Odkrycie
Paul Bush / Wielka Brytania 2012 / 6’
Słoneczne popołudnie
Thomas Renoldner / Austria 2012 / 7’
Prędkość
Karolina Głusiec / Wielka Brytania 2012 / 6’
Rzeczywistość 2.0
Victor Orozco Ramirez / Niemcy, Meksyk 2012 / 11’
W trakcie
Georges Schwizgebel / Szwajcaria 2012 / 4’
Łabędzi śpiew
Anouk De Clercq, Jerry Galle, Anton Aeki / Belgia 2012 / 3’
Voidov
Manuel Knapp / Austria 2013 / 14’
edycja 13
europejskie filmy krótkometrażowe – dokumenty 1
Toksyczna kamera
Jane Wilson, Louise Wilson / Wielka Brytania 2012 / 21’
Dziennik
Sirah Foighel Brutmann, Eitan Efrat / Belgia 2013 / 17’
Kino naczelnych: Rodzina małp
Rachel Mayeri / USA, Szkocja 2012 / 11’
Plan uroczystości
Henk Otte / Holandia 2012 / 7’
Da Vinci
Yuri Ancarani / Włochy 2012 / 25’
edycja 13
europejskie filmy krótkometrażowe – dokumenty 2
Cold Open
Seamus Harahan / Irlandia 2012 / 12’
Nie mam innego wyjścia, jak skakać z jednej sterty na drugą tak, jakby między nimi była pustka
Gitte Villesen / Dania, Austria 2012 / 10’
Brzegi wyspy odwiedzonej w biegu
Sander Breure, Witte van Hulzen / Holandia, Norwegia 2012 / 23’
Werdykt
Đuro Gavran / Chorwacja 2013 / 11’
Dzień zwyciężył noc
Jean-Gabriel Périot / Francja 2013 / 29’
edycja 13
europejskie filmy krótkometrażowe – eksperymentalne 1
Wyjście robotników z fabryki (znowu)
Katharina Gruzei / Austria 2012 / 11’
Hollywood Movie
Volker Schreiner / Niemcy 2012 / 7’
Tokyo Giants
Nicolas Provost / Belgia 2012 / 22’
Myśl różowo
Jacques Perconte / Francja 2012 / 5’
Tygrysi zmył
Beatrice Gibson / Wielka Brytania 2012 / 24’
231. dzień 1978 roku
Sara Rajaei / Holandia 2012 / 7’
edycja 13
europejskie filmy krótkometrażowe – eksperymentalne 2
Zapis obyczajów. Ostatnia maskarada Alfreda Rocha
Jumana Manna / Norwegia, Palestyna 2012 / 12’
Rekonesans
Johann Lurf / Austria, USA 2012 / 5’
Storia
Gérard Cairaschi / Francja 2013 / 7’
Eris
Claire Hooper / Wielka Brytania 2012 / 36’
Gonda
Ursula Mayer / Wielka Brytania 2012 / 30’
edycja 13
europejskie filmy krótkometrażowe – eksperymentalne 3
Suchy pion
Wojciech Bąkowski / Polska 2012 / 12’
Ritournelle
Peter Miller, Christopher Becks / Niemcy 2012 / 4’
Exterior Extended
Siegfried A. Fruhauf / Austria 2013 / 9’
Nie mdleję, to tylko wyłączone światła
James Richards / Wielka Brytania 2012 / 16’
Głęboka czerwień
Esther Urlus / Holandia 2012 / 7’
Las doświadczalny
Michaela Grill / Austria, Kanada 2012 / 22’
edycja 13
1