English
zaloguj / zarejestruj

Archiwum programowe

Konkurs Polskie Filmy Krótkometrażowe

polskie filmy krótkometrażowe - animacje 1
Aquatura
Marcin Giżycki / Polska 2010 / 4’
Esterhazy
Izabela Plucińska / Polska 2009 / 25’
Kinematograf
Tomek Bagiński / Polska 2009 / 12’
Kto by pomyślał?
Ewa Borysewicz / Polska 2009 / 11’
Nowa Chowańszczyzna
Ewa Grabowska / Polska 2009 / 10’
Ptaki
Marta Stróżycka / Polska 2010 / 9’
Revelation
Krzysztof Matys / Polska 2009 / 5’
Wirus
Robert Proch / Polska 2009 / 5’
edycja 10
polskie filmy krótkometrażowe - animacje 2
Kiermasz storczyków
Natalia Dziedzic / Polska 2009 / 8’
Millhaven
Bartek Kulas / Polska 2010 / 7’
Oaza
Andrzej Barański / Polska 2009 / 24’
Perpetuum Mobile
Agnieszka Burszewska / Polska 2009 / 7’
Teza
Tomasz Cechowski, Grzegorz Paluch / Polska 2009 / 1’
Wieczór Wielce Osobliwy
Kacper Zamarło / Polska 2009 / 10’
Wywijas
Andrzej Jobczyk / Polska 2008 / 6’
Zuzanna
Daria Kopiec / Polska 2009 / 16’
edycja 10
polskie filmy krótkometrażowe - dokumenty 1
Czwarty człowiek
Krzysztof Kasior / Polska 2010 / 21’
H2O
Tomasz Wolski / Polska 2010 / 8’
Pasja według polskiej społeczności miasteczka Pruchnik
Andreas Horvath / Austria 2009 / 30’
Praca maszyn
Gilles Lepore, Michał Mądracki, Maciej Mądracki / Polska 2010 / 38’
Serca dwa
Anna Kuśmierczyk / Polska 2009 / 15’
edycja 10
polskie filmy krótkometrażowe - dokumenty 2
Ala z elementarza
Edyta Wróblewska / Polska 2010 / 28’
Oj Boże, drogi Boże
Julia Popławska / Polska 2010 / 12’
Pomału
Tomasz Wolski / Polska 2010 / 30’
Ptaki nieloty
Michał Dawidowicz / Polska 2009 / 19’
Viva Maria!
Agnieszka Smoczyńska / Polska 2010 / 17’
edycja 10
polskie filmy krótkometrażowe - dokumenty 3
Jestem daleko
Tushar Prakash / Polska 2010 / 11’
Kawałek lata
Marta Minorowicz / Polska 2010 / 15’
Kochankowie
Rafał Skalski / Polska 2009 / 51’
Takie życie...
Daniel Zieliński / Polska 2010 / 27’
edycja 10
polskie filmy krótkometrażowe - dokumenty 4
Krajobraz nizinny z kołyską
Arkadiusz Biedrzycki / Polska 2009 / 15’
Kres świata
Mateusz Skalski / Polska 2010 / 9’
Miodowy miesiąc
Grzegorz Krawiec / Polska 2009 / 29’
Parasole
Angelika Jakubas / Polska 2009 / 19’
Poza zasięgiem
Jakub Stożek / Polska 2010 / 30’
edycja 10
polskie filmy krótkometrażowe - dokumenty 5
Bezrobotni
Nastia Tarasova / Polska, Rosja 2009 / 26’
Przyrzeczona
Lesław Dobrucki / Polska 2010 / 18’
Smolarze
Piotr Złotorowicz / Polska 2010 / 15’
W drodze
Leszek Dawid / Polska 2010 / 43’
edycja 10
polskie filmy krótkometrażowe - fabuły 1
Ciemnego pokoju nie trzeba się bać
Kuba Czekaj / Polska 2009 / 35’
Moja biedna głowa
Adrian Panek / Polska 2009 / 21’
Osiem9
Paweł Jóźwiak-Rodan / Polska 2010 / 30’
The Man Who Was the Clarinet
Tushar Prakash / Polska 2010 / 20’
edycja 10
polskie filmy krótkometrażowe - fabuły 2
Aria dla szatniarza
Mark R. Wegner / Polska 2009 / 12’
Hanoi-Warszawa
Katarzyna Klimkiewicz / Polska 2009 / 30’
Nowa
Tomasz Olejarczyk / Polska 2009 / 19’
Ostatnia niedziela
Jakub Janz, Szymon Karpierz / Polska 2010 / 46’
edycja 10
polskie filmy krótkometrażowe - fabuły 3
Afterparty
Jan P. Matuszyński / Polska 2009 / 15’
Królowa Śniegu
Dawid Woźnica / Polska 2010 / 4’
MC. Man of Vinyl
Bartosz Warwas / Polska 2010 / 21’
Nogami w górę, głową w dół
Tomasz Pedzieszczyk / Polska 2009 / 47’
Powrót
Natalia Kostenko / Polska 2009 / 13’
edycja 10
polskie filmy krótkometrażowe - fabuły 4
EM
Sindre Sandemo / Polska 2009 / 17’
Przyjdź do mnie
Ewa Banaszkiewicz / Polska 2009 / 30’
Real
Rafał Samusik / Polska 2009 / 22’
Szelest
Leszek Korusiewicz / Polska 2010 / 20’
Wyłączność
Krzysztof Szot / Polska 2009 / 15’
edycja 10
polskie filmy krótkometrażowe - fabuły 5
Brzydkie słowa
Marcin Maziarzewski / Polska 2009 / 29’
Osiem
Artur Gortatowski / Polska 2009 / 16’
Przez szybę
Igor Chojna / Polska 2009 / 15’
Rite de Passage
Adriana Świątek / Polska 2009 / 19’
Urodziny
Jenifer Malmqvist / Polska 2010 / 18’
edycja 10
1