English
zaloguj / zarejestruj
Indeks Kalendarz projekcji
Szczęśliwy Lazzaro, reż. Alice Rohrwacher

Pokazy Galowe

Premierowo pokazywane w Polsce odkrycia i przeboje ze światowych festiwali, prosto z Toronto, Berlina, Sundance i Cannes.

czytaj więcej

15 filmów

Córka trenera
A Coach’s Daughter
Łukasz Grzegorzek / Polska 2018 / 93’
cz 26 lip, 20:00knh 8
Spotkanie z twórcami
pt 27 lip, 16:15knh 8
Spotkanie z twórcami
Czarne bractwo. BlacKkKlansman
BlacKkKlansman
Spike Lee / USA 2018 / 128’
pn 30 lip, 18:45knh 1
priorytet biletów
wt 31 lip, 09:45knh 1
priorytet karnetów i akredytacji
cz 02 sie, 18:45knh 1
Dogman
Matteo Garrone / Włochy, Francja 2018 / 102’
pt 27 lip, 18:45knh 1
priorytet biletów
so 28 lip, 12:45knh 1
priorytet karnetów i akredytacji
cz 02 sie, 15:45knh 1
Dom, który zbudował Jack
The House That Jack Built
Lars von Trier / Dania, Francja, Niemcy, Szwecja 2018 / 155’
nd 29 lip, 21:45knh 1
śr 01 sie, 21:45knh 1
pt 03 sie, 18:45knh 1
Jeszcze dzień życia
Another Day of Life
Damian Nenow, Raúl de la Fuente / Polska, Hiszpania, Niemcy, Belgia, Węgry 2018 / 84’
nd 29 lip, 18:45knh 1
Spotkanie z twórcami
pn 30 lip, 12:45knh 1
Spotkanie z twórcami
Kafarnaum
Capharnaum / Capharnaüm
Nadine Labaki / Liban, USA 2018 / 120’
cz 26 lip, 18:30knh 1
Uroczyste otwarcie
so 28 lip, 18:45knh 1
priorytet biletów
nd 29 lip, 12:45knh 1
priorytet karnetów i akredytacji
Lato
Summer / Leto
Kirył Serebrennikow / Rosja, Francja 2018 / 126’
so 28 lip, 15:45knh 1
priorytet biletów
nd 29 lip, 09:45knh 1
priorytet karnetów i akredytacji
pt 03 sie, 15:45knh 1
Nina
Olga Chajdas / Polska 2018 / 130’
wt 31 lip, 16:15knh 9
Spotkanie z twórcami
śr 01 sie, 19:15knh 9
Spotkanie z twórcami
Płomienie
Burning / Beoning
Lee Chang-dong / Korea Południowa 2018 / 148’
pt 27 lip, 15:45knh 1
priorytet biletów
so 28 lip, 09:45knh 1
priorytet karnetów i akredytacji
cz 02 sie, 09:45knh 1
Searching
Aneesh Chaganty / USA 2018 / 101’
nd 29 lip, 15:45knh 1
priorytet biletów
pn 30 lip, 09:45knh 1
priorytet karnetów i akredytacji
śr 01 sie, 09:45knh 1
Shoplifters
Manbiki kazoku
Hirokazu Koreeda / Japonia 2018 / 121’
śr 01 sie, 18:45knh 1
priorytet biletów
cz 02 sie, 12:45knh 1
priorytet karnetów i akredytacji
nd 05 sie, 09:45knh 1
Szczęśliwy Lazzaro
Happy as Lazzaro / Lazzaro felice
Alice Rohrwacher / Włochy, Szwajcaria, Francja, Niemcy 2018 / 125’
so 04 sie, 09:45knh 1
priorytet karnetów i akredytacji
so 04 sie, 18:00knh 1
Gala wręczenia nagród
nd 05 sie, 15:45knh 1
Spotkanie z twórcami
priorytet biletów
Tajemnice Silver Lake
Under the Silver Lake
David Robert Mitchell / USA 2018 / 139’
pn 30 lip, 21:45knh 1
priorytet biletów
wt 31 lip, 12:45knh 1
priorytet karnetów i akredytacji
so 04 sie, 21:45knh 1
Touch Me Not
Adina Pintilie / Rumunia, Niemcy, Czechy, Bułgaria, Francja 2018 / 125’
cz 26 lip, 19:30knh 9
pt 27 lip, 19:15knh 9
Spotkanie z twórcami
so 28 lip, 16:15knh 9
Spotkanie z twórcami
pt 03 sie, 19:15knh 9
so 04 sie, 16:15knh 9
Wszyscy wiedzą
Everybody Knows / Todos lo saben
Asghar Farhadi / Hiszpania, Francja, Włochy 2018 / 132’
wt 31 lip, 18:45knh 1
priorytet biletów
śr 01 sie, 12:45knh 1
priorytet karnetów i akredytacji
so 04 sie, 12:45knh 1
1
Masz karnet / akredytację. Przejdź do systemu rezerwacji