English
zaloguj / zarejestruj

Program

Indeks Kalendarz projekcji

Sezon

Bliskość
Closeness / Tesnota
Kantemir Balagov / Rosja 2017 / 118’
pt 27 lip, 22:00dcf p
wt 31 lip, 19:00dcf p
pt 03 sie, 16:00dcf p
Dziedziczki
The Heiresses / Las herederas
Marcelo Martinessi / Paragwaj, Niemcy, Urugwaj, Brazylia, Norwegia, Francja 2018 / 95’
pt 27 lip, 10:15knh 7
nd 05 sie, 10:15knh 7
Dzikie róże
Wild Roses
Anna Jadowska / Polska 2017 / 90’
cz 02 sie, 22:00knh 4
so 04 sie, 09:45knh 3
Spotkanie z twórcami
Fantastyczna kobieta
A Fantastic Woman / Una mujer fantástica
Sebastián Lelio / Chile, Hiszpania, USA, Niemcy 2017 / 104’
pt 27 lip, 10:00dcf p
cz 02 sie, 16:00dcf p
so 04 sie, 10:00dcf p
Fokstrot
Foxtrot
Samuel Maoz / Izrael, Szwajcaria, Niemcy, Francja 2017 / 108’
pt 27 lip, 13:00dcf w
cz 02 sie, 22:00dcf w
nd 29 lip, 22:00dcf p
so 04 sie, 22:00dcf p
so 28 lip, 10:00dcf p
śr 01 sie, 10:00dcf p
Lato 1993
Summer 1993 / Estiu 1993
Carla Simón / Hiszpania 2017 / 97’
so 28 lip, 16:00dcf p
pt 03 sie, 10:00dcf p
nd 05 sie, 19:00dcf p
Niemiłość
Loveless / Nelyubov
Andriej Zwiagincew / Rosja, Francja 2017 / 127’
pn 30 lip, 19:00knh 6
nd 05 sie, 09:45knh 3
Nie jestem czarownicą
I Am Not a Witch
Rungano Nyoni / Wielka Brytania, Francja 2017 / 90’
nd 29 lip, 19:00dcf p
śr 01 sie, 22:00dcf p
Pani Fang
Mrs. Fang
Wang Bing / Chiny, Francja, Niemcy 2017 / 86’
pt 27 lip, 22:00dcf l
pt 03 sie, 19:00dcf l
Pod ciemnymi gwiazdami
Beast
Michael Pearce / Wielka Brytania 2017 / 107’
so 04 sie, 21:45knh 3
nd 05 sie, 19:00knh 6
Serce miłości
A Heart of Love
Łukasz Ronduda / Polska 2017 / 78’
pn 30 lip, 19:00dcf l
Spotkanie z twórcami
wt 31 lip, 22:00dcf l
Szron
Frost
Šarūnas Bartas / Litwa, Francja, Ukraina, Polska 2017 / 115’
wt 31 lip, 10:00dcf p
pt 03 sie, 22:00dcf p
Tamte dni, tamte noce
Call Me by Your Name
Luca Guadagnino / Włochy, Francja, Brazylia, USA 2017 / 132’
pt 27 lip, 09:45knh 2
nd 05 sie, 12:45knh 2
The Square
Ruben Östlund / Szwecja, Niemcy, Francja, Dania 2017 / 142’
so 28 lip, 22:00dcf l
nd 05 sie, 16:00dcf l
Twarze, plaże
Faces Places / Visages villages
JR, Agnès Varda / Francja 2017 / 94’
so 28 lip, 13:00dcf w
nd 05 sie, 16:00knh 6
Walc w alejkach
In the Aisles / In den Gängen
Thomas Stuber / Niemcy 2018 / 125’
nd 29 lip, 16:00dcf w
wt 31 lip, 19:00dcf w
Western
Valeska Grisebach / Niemcy, Bułgaria, Austria 2017 / 119’
pn 30 lip, 22:00knh 6
pt 03 sie, 19:00knh 6
Wieża. Jasny dzień
Tower. A Bright Day
Jagoda Szelc / Polska 2017 / 106’
pt 03 sie, 22:00knh 4
so 04 sie, 19:00dcf l
Spotkanie z twórcami
Zimowi bracia
Winter Brothers / Vinterbrødre
Hlynur Pálmason / Dania 2017 / 100’
wt 31 lip, 22:00dcf p
nd 05 sie, 16:00dcf p
Z perspektywy Paryża
A Paris Education / Mes provinciales
Jean-Paul Civeyrac / Francja 2018 / 137’
wt 31 lip, 16:00dcf w
so 04 sie, 19:00dcf w
1
Masz karnet / akredytację. Przejdź do systemu rezerwacji