English
zaloguj / zarejestruj

Program

Indeks Kalendarz projekcji

Odkrycia

53 wojny
53 Wars
Ewa Bukowska / Polska 2018 / 82’
śr 01 sie, 16:15knh 8
Spotkanie z twórcami
cz 02 sie, 13:30knh 8
Spotkanie z twórcami
Ága
Milko Lazarow / Bułgaria, Niemcy, Francja 2018 / 98’
so 28 lip, 10:00dcf w
pn 30 lip, 19:00dcf w
cz 02 sie, 16:00dcf w
nd 05 sie, 16:00dcf w
All You Can Eat Buddha
Ian Lagarde / Kanada, Kuba 2017 / 85’
pt 27 lip, 22:00knh 6
nd 29 lip, 22:15knh 4
wt 31 lip, 22:00knh 6
Anioły w bieli
Angels Wear White / Jia nian hua
Vivian Qu / Chiny 2017 / 107’
pt 27 lip, 19:00knh 4
wt 31 lip, 22:00knh 4
nd 05 sie, 10:00knh 4
Baronesa
Juliana Antunes / Brazylia 2017 / 71’
pt 27 lip, 10:00knh 4
śr 01 sie, 10:00knh 6
Bezgłośnie. Statyści pustyni
Noiseless, Desert Extras / Sans bruit, les figurants du desert
Michał Mądracki, Maciej Mądracki, Gilles Lepore / Polska, Francja 2017 / 64’
so 04 sie, 16:00knh 4
Spotkanie z twórcami
nd 05 sie, 16:00knh 4
Spotkanie z twórcami
Cisza we mgle
Silent Mist
Zhang Miaoyan / Chiny, Francja 2017 / 101’
pt 27 lip, 16:00knh 4
śr 01 sie, 22:00knh 4
pt 03 sie, 10:00knh 4
Drift
Helena Wittmann / Niemcy 2017 / 98’
pt 27 lip, 16:00dcf p
pn 30 lip, 19:00dcf p
cz 02 sie, 22:00dcf p
Hard Paint
Tinta Bruta
Filipe Matzembacher, Marcio Reolon / Brazylia 2018 / 118’
wt 31 lip, 22:15knh 7
śr 01 sie, 22:15knh 7
so 04 sie, 10:00dcf w
Jestem innym tobą
I Am Another You
Nanfu Wang / USA 2017 / 80’
pt 27 lip, 13:00dcf p
nd 29 lip, 16:00dcf p
śr 01 sie, 19:00dcf p
so 28 lip, 09:45knh 2
Spotkanie z twórcami
nd 29 lip, 18:45knh 2
Spotkanie z twórcami
Jonaki
Aditya Vikram Sengupta / Indie, Francja, Singapur 2018 / 90’
wt 31 lip, 22:00knh 2
cz 02 sie, 21:45knh 2
so 04 sie, 09:45knh 2
wt 31 lip, 10:00knh 6
Spotkanie z twórcami
śr 01 sie, 13:00knh 6
Spotkanie z twórcami
Kwiaciarnia
The Flower Shop / La fleurière
Ruben Desiere / Belgia, Słowacja 2017 / 78’
so 28 lip, 19:00knh 6
Spotkanie z twórcami
pn 30 lip, 18:45knh 2
Spotkanie z twórcami
pt 03 sie, 09:45knh 2
Litość
Pity
Babis Makridis / Grecja, Polska 2018 / 97’
so 28 lip, 16:00dcf w
pn 30 lip, 22:00dcf w
cz 02 sie, 10:00dcf w
pt 27 lip, 10:00knh 5
nd 29 lip, 22:00knh 5
cz 02 sie, 09:45knh 3
Mały krzyżowiec
Little Crusader / Krizácek
Václav Kadrnka / Czechy, Słowacja, Włochy 2017 / 87’
cz 02 sie, 10:00knh 5
Spotkanie z twórcami
pt 03 sie, 12:45knh 2
Spotkanie z twórcami
Mętne obszary
Ambiguous Places / Uron na tokoro
Akira Ikeda / Japonia 2017 / 93’
so 28 lip, 22:00knh 4
pt 03 sie, 10:00knh 6
nd 05 sie, 18:45knh 3
Morze Wewnętrzne
Inland Sea / Minatomachi
Kazuhiro Sôda / Japonia, USA 2018 / 122’
pt 27 lip, 16:00knh 6
nd 29 lip, 22:00knh 6
Pani Hyde
Mrs. Hyde / Madame Hyde
Serge Bozon / Francja, Belgia 2017 / 95’
śr 01 sie, 19:00dcf w
cz 02 sie, 13:00dcf w
so 04 sie, 22:00dcf w
Petra
Jaime Rosales / Hiszpania, Francja, Dania 2018 / 107’
so 28 lip, 10:15knh 7
pt 03 sie, 16:15knh 7
nd 05 sie, 13:15knh 7
Pewnego dnia
One Day / Egy nap
Zsófia Szilágyi / Węgry 2018 / 99’
pt 27 lip, 18:45knh 2
Spotkanie z twórcami
so 28 lip, 15:45knh 2
Spotkanie z twórcami
nd 05 sie, 09:45knh 2
Pororoca
Constantin Popescu / Rumunia, Francja 2017 / 152’
nd 29 lip, 19:00dcf w
śr 01 sie, 10:00dcf w
nd 05 sie, 19:00dcf w
Sauvage
Camille Vidal-Naquet / Francja 2018 / 97’
pt 27 lip, 21:45knh 2
so 04 sie, 21:45knh 2
Serce
The Heart / Hjärtat
Fanni Metelius / Szwecja 2018 / 100’
pt 27 lip, 15:45knh 2
Spotkanie z twórcami
so 28 lip, 21:45knh 2
so 04 sie, 19:00knh 2
Styx
Wolfgang Fischer / Niemcy, Austria 2018 / 93’
cz 02 sie, 16:15knh 8
pt 03 sie, 13:15knh 8
nd 05 sie, 19:15knh 8
Such a Morning
Amar Kanwar / Indie 2017 / 85’
nd 29 lip, 10:00dcf p
wt 31 lip, 13:00dcf p
so 04 sie, 16:00dcf p
The Real Estate
Toppen av ingenting
Axel Petersén, Måns Månsson / Szwecja 2018 / 88’
pt 27 lip, 16:00dcf w
śr 01 sie, 22:00dcf w
pt 03 sie, 10:00dcf w
The World Is Yours
Le monde est à toi
Romain Gavras / Francja 2018 / 100’
pt 27 lip, 22:15knh 9
śr 01 sie, 16:15knh 9
so 04 sie, 19:15knh 9
Tigre
Silvina Schnicer, Ulises Porra Guardiola / Argentyna 2017 / 91’
pt 27 lip, 12:45knh 2
śr 01 sie, 21:45knh 2
Via Carpatia
Klara Kochańska, Kasper Bajon / Polska, Macedonia, Czechy 2018 / 75’
nd 29 lip, 16:15knh 8
Spotkanie z twórcami
pn 30 lip, 13:15knh 8
Spotkanie z twórcami
Widzialne i niewidzialne
The Seen and Unseen / Sekala Niskala
Kamila Andini / Indonezja, Holandia, Australia, Katar 2017 / 83’
wt 31 lip, 09:45knh 3
śr 01 sie, 10:00knh 4
Wieś pływających krów
The Village of Swimming Cows
Katarzyna Trzaska / Polska 2018 / 78’
wt 31 lip, 10:00knh 5
Spotkanie z twórcami
cz 02 sie, 19:00knh 6
Spotkanie z twórcami
Wilgoć
Sultry / Mormaço
Marina Meliande / Brazylia 2018 / 94’
nd 29 lip, 21:45knh 2
nd 05 sie, 15:45knh 2
Winni
The Guilty / Den skyldige
Gustav Möller / Dania 2018 / 85’
so 28 lip, 19:15knh 9
Spotkanie z twórcami
nd 29 lip, 13:15knh 9
Spotkanie z twórcami
nd 05 sie, 19:15knh 9
Żal
Longing / Ga'agua
Savi Gabizon / Izrael 2017 / 104’
nd 29 lip, 10:00dcf w
pt 03 sie, 22:00dcf w
so 04 sie, 16:00dcf w
1
Masz karnet / akredytację. Przejdź do systemu rezerwacji