English
Indeks Cykle Kalendarz
Afterwater, reż. Dane Komljen

Międzynarodowy Konkurs Nowe Horyzonty

Międzynarodowy Konkurs Nowe Horyzonty to wizytówka wrocławskiego festiwalu. Właśnie tutaj prezentowane są świeże, bezkompromisowe dzieła twórców i twórczyń poszukujących oryginalnych form wyrazu. 

czytaj więcej

12 filmów

także online
107 matek
107 Mothers / Cenzorka
Péter Kerekes / Słowacja, Czechy, Ukraina 2021 / 92’
pn 25 lip, 18:45 knh 7
Spotkanie z twórcami
wt 26 lip, 12:30 knh 7
Spotkanie z twórcami
sb 30 lip, 19:15 knh 7
nd 31 lip, 18:45 knh 4
Zmiana sali
nd 31 lip, 18:45 knh 6
Zmiana sali
21 lip, 12:00 – 7 sie
także online
Afterwater
Dane Komljen / Niemcy, Korea Południowa, Hiszpania, Serbia 2022 / 93’
sb 23 lip, 15:45 knh 7
Spotkanie z twórcami
nd 24 lip, 18:45 knh 7
Spotkanie z twórcami
cz 28 lip, 10:00 knh 8
21 lip, 12:00 – 7 sie
także online
Do piątku, Robinsonie
See You Friday, Robinson / À vendredi, Robinson
Mitra Farahani / Francja, Szwajcaria, Iran, Liban 2022 / 97’
nd 24 lip, 16:15 knh 9
pn 25 lip, 09:45 knh 7
pt 29 lip, 09:45 knh 7
nd 31 lip, 15:45 knh 7
Laureat Grand Prix
nd 31 lip, 19:15 knh 7
Laureat Grand Prix
30 lip, 19:30 – 7 sie
Enys Men
Mark Jenkin / Wielka Brytania 2022 / 90’
wt 26 lip, 15:30 knh 7
Spotkanie z twórcami
śr 27 lip, 13:00 knh 7
Spotkanie z twórcami
pt 29 lip, 19:15 knh 9
Kawałek nieba
A Piece of Sky / Drii Winter
Michael Koch / Szwajcaria, Niemcy 2022 / 136’
cz 28 lip, 19:00 knh 8
pt 29 lip, 13:15 knh 8
sb 30 lip, 13:00 knh 9
Spotkanie z twórcami
Nie zgubiliśmy drogi
We Haven’t Lost Our Way
Anka Sasnal, Wilhelm Sasnal / Polska 2022 / 73’
nd 24 lip, 19:15 knh 9
Spotkanie z twórcami
pn 25 lip, 12:45 knh 7
Spotkanie z twórcami
pt 29 lip, 15:45 knh 7
także online
Niepokalana
Immaculate / Imaculat
Monica Stan, George Chiper-Lillemark / Rumunia 2021 / 114’
cz 28 lip, 15:45 knh 7
Spotkanie z twórcami
pt 29 lip, 12:30 knh 7
Spotkanie z twórcami
sb 30 lip, 16:00 knh 7
Spotkanie z twórcami
21 lip, 12:00 – 7 sie
Płonąca ziemia
Dry Ground Burning / Mato seco em chamas
Adirley Queirós, Joana Pimenta / Brazylia, Portugalia 2022 / 153’
wt 26 lip, 18:30 knh 7
śr 27 lip, 09:45 knh 7
pt 29 lip, 22:00 knh 7
Tama
The Dam
Ali Cherri / Serbia, Niemcy, Sudan, Francja 2022 / 84’
sb 23 lip, 18:45 knh 7
Spotkanie z twórcami
nd 24 lip, 13:00 knh 7
Spotkanie z twórcami
cz 28 lip, 13:00 knh 8
Ukryty klejnot
Robe of Gems / Manto de gemas
Natalia López Gallardo / Argentyna, Meksyk, USA 2022 / 118’
śr 27 lip, 19:15 knh 9
cz 28 lip, 09:45 knh 7
sb 30 lip, 22:00 knh 7
także online
Wielki ruch
The Great Movement / El gran movimiento
Kiro Russo / Boliwia, Francja, Katar, Szwajcaria 2021 / 84’
pn 25 lip, 15:45 knh 7
wt 26 lip, 09:45 knh 7
pt 29 lip, 16:45 knh 8
21 lip, 12:00 – 7 sie
Woda
The Water / El agua
Elena López Riera / Hiszpania, Szwajcaria, Francja 2022 / 105’
śr 27 lip, 15:45 knh 7
cz 28 lip, 12:45 knh 7
sb 30 lip, 16:00 knh 8
1
Masz karnet / akredytację. Przejdź do systemu rezerwacji