English
zaloguj / zarejestruj

Program

Indeks Kalendarz projekcji

Sezon

Ana, mon amour
Cãlin Peter Netzer / Rumunia, Niemcy, Francja 2016 / 127’
pt 04 sie, 10:15 knh 7
so 12 sie, 10:15 knh 7
Beuys. Sztuka to rewolucja
Beuys
Andres Veiel / Niemcy 2017 / 107’
nd 06 sie, 09:45 knh 3
nd 13 sie, 10:15 knh 8
Cmentarz wspaniałości
Cemetery of Splendour / Rak ti Khon Kaen
Apichatpong Weerasethakul / Tajlandia, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Malezja, Korea Południowa, Meksyk, USA, Norwegia 2015 / 122’
pt 04 sie, 22:00 knh 6
nd 13 sie, 16:00 knh 6
Dusza i cialo
On Body and Soul / Teströl és lélekröl
Ildikó Enyedi / Węgry 2017 / 116’
nd 06 sie, 10:15 knh 9
so 12 sie, 10:15 knh 9
Dziecko Apokalipsy
Apocalypse Child
Mario Cornejo / Filipiny 2016 / 95’
pt 04 sie, 12:45 knh 2
so 12 sie, 22:00 knh 4
Elle
Paul Verhoeven / Francja 2016 / 130’
pt 04 sie, 21:45 knh 2
pt 11 sie, 21:45 knh 2
Frantz
François Ozon / Francja, Niemcy 2016 / 113’
pn 07 sie, 10:15 knh 7
śr 09 sie, 16:15 knh 7
Honorowy obywatel
The Distinguished Citizen / El ciudadano ilustre
Gastón Duprat, Mariano Cohn / Argentyna, Hiszpania 2016 / 118’
pt 04 sie, 09:45 knh 3
nd 13 sie, 18:45 knh 3
Julieta
Pedro Almodóvar / Hiszpania 2016 / 99’
so 05 sie, 22:00 ryn
Klient
The Salesman / Forushande
Asghar Farhadi / Iran, Francja 2016 / 125’
pt 11 sie, 22:00 ryn
Ostatnia rodzina
The Last Family
Jan P. Matuszyński / Polska 2016 / 123’
pt 04 sie, 15:45 knh 2
Spotkanie z twórcami
so 05 sie, 15:45 knh 2
Spotkanie z twórcami
Ostatnie dni miasta
In the Last Days of the City / Akher ayam el madina
Tamer El Said / Egipt, Niemcy, Wielka Brytania, Zjednoczone Emiraty Arabskie 2016 / 118’
nd 06 sie, 22:00 knh 6
nd 13 sie, 19:00 knh 6
Paterson
Jim Jarmusch / USA 2016 / 118’
so 12 sie, 22:00 ryn
Powrót Giganta
The Giant’s Return
Adam Sikora / Polska 2016 / 102’
pt 11 sie, 18:45 knh 2
nd 13 sie, 13:00 knh 4
Safari
Ulrich Seidl / Austria 2016 / 91’
pt 04 sie, 22:15 knh 8
so 12 sie, 21:45 knh 3
Sieranevada
Cristi Puiu / Rumunia, Francja, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Macedonia 2016 / 173’
pt 04 sie, 09:30 knh 2
nd 13 sie, 12:30 knh 3
Służąca
The Handmaiden / Ah-ga-ssi
Park Chan-wook / Korea Południowa 2016 / 144’
pt 04 sie, 21:45 knh 3
nd 13 sie, 19:00 knh 4
Śmierć Ludwika XIV
Last Days of Louis XIV / La Mort de Louis XIV
Albert Serra / Francja, Hiszpania, Portugalia 2016 / 115’
pt 04 sie, 10:00 knh 6
nd 13 sie, 15:45 knh 3
Toni Erdmann
Maren Ade / Niemcy, Austria 2016 / 162’
pt 04 sie, 22:00 ryn
Wszystkie nieprzespane noce
All These Sleepless Nights
Michał Marczak / Polska, Wielka Brytania 2016 / 100’
wt 08 sie, 22:00 knh 6
Spotkanie z twórcami
so 12 sie, 22:00 knh 6
W pionie
Staying Vertical / Rester vertical
Alain Guiraudie / Francja 2016 / 100’
nd 06 sie, 22:00 knh 5
nd 13 sie, 16:00 knh 4
Zagubieni
Lost in Munich / Ztraceni v Mnichove
Petr Zelenka / Czechy 2015 / 105’
nd 13 sie, 22:00 ryn
Zwariować ze szczęścia
Like Crazy / La pazza gioia
Paolo Virzì / Włochy, Francja 2016 / 118’
śr 09 sie, 22:00 ryn
Zwierzęta
Animals / Tiere
Greg Zglinski / Szwajcaria, Austria, Polska 2017 / 95’
pt 04 sie, 13:15 knh 8
nd 13 sie, 16:15 knh 8
1