English
zaloguj / zarejestruj

Program

Indeks Kalendarz projekcji

Odkrycia

13 powrotów
13 Summers Underwater
Wiktoria Szymańska / Polska, Wielka Brytania, Meksyk 2017 / 64’
pt 11 sie, 09:45 knh 3
Spotkanie z twórcami
so 12 sie, 15:45 knh 2
Spotkanie z twórcami
1945
Ferenc Török / Węgry 2017 / 91’
cz 10 sie, 18:45 knh 2
Spotkanie z twórcami
pt 11 sie, 15:45 knh 3
Spotkanie z twórcami
Arábia
João Dumans, Affonso Uchoa / Brazylia 2017 / 96’
nd 06 sie, 09:45 knh 2
pn 07 sie, 22:00 knh 4
Dzikie róże
Wild Roses
Anna Jadowska / Polska 2016 / 90’
so 05 sie, 19:15 knh 9
Spotkanie z twórcami
nd 06 sie, 13:15 knh 9
Spotkanie z twórcami
Dziwne ptaki
Strange Birds / Drôles d'oiseaux
Élise Girard / Francja 2016 / 70’
cz 10 sie, 16:15 knh 7
Spotkanie z twórcami
pt 11 sie, 18:45 knh 3
Spotkanie z twórcami
Gdy zapadnie zmrok
By the Time It Gets Dark / Dao khanong
Anocha Suwichakornpong / Tajlandia, Francja, Katar, Holandia 2016 / 105’
pt 11 sie, 12:45 knh 2
so 12 sie, 18:45 knh 2
Idealna przyszłość
The Future Perfect / El futuro perfecto
Nele Wohlatz / Argentyna 2016 / 65’
śr 09 sie, 22:00 knh 4
cz 10 sie, 09:45 knh 2
Jesús
Fernando Guzzoni / Francja, Chile, Niemcy, Grecja, Kolumbia 2016 / 85’
pt 11 sie, 19:00 knh 4
so 12 sie, 12:45 knh 3
Lato 1993
Summer 1993 / Estiu 1993
Carla Simón / Hiszpania 2017 / 97’
pt 04 sie, 16:00 knh 4
so 12 sie, 09:45 knh 3
nd 13 sie, 13:15 knh 7
Ludzka fala
The Human Surge / El auge del humano
Eduardo Williams / Argentyna, Brazylia, Portugalia 2016 / 100’
so 05 sie, 12:45 knh 2
nd 06 sie, 19:00 knh 6
Mała wycieczka
A Brief Excursion / Kratki izlet
Igor Bezinović / Chorwacja 2017 / 75’
cz 10 sie, 13:00 knh 6
Spotkanie z twórcami
so 12 sie, 19:00 knh 4
Spotkanie z twórcami
Millenialsi
Millenials
Jana Bürgelin / Niemcy 2017 / 70’
pt 11 sie, 10:15 knh 8
Spotkanie z twórcami
so 12 sie, 19:15 knh 7
Spotkanie z twórcami
Moja siostra
Sister of Mine / Demonios tus ojos
Pedro Aguilera / Hiszpania, Kolumbia 2017 / 94’
pn 07 sie, 12:45 knh 3
Spotkanie z twórcami
wt 08 sie, 21:45 knh 3
Spotkanie z twórcami
Nothingwood
Sonia Kronlund / Francja, Niemcy 2017 / 85’
pt 04 sie, 13:15 knh 7
Spotkanie z twórcami
so 05 sie, 22:15 knh 8
Spotkanie z twórcami
Piękny kraj
Gods Own Country
Francis Lee / Wielka Brytania 2017 / 104’
so 05 sie, 13:15 knh 7
wt 08 sie, 19:15 knh 7
Quality Time
Daan Bakker / Holandia, Norwegia 2017 / 85’
nd 06 sie, 10:15 knh 7
śr 09 sie, 16:15 knh 8
Requiem dla pani J.
Requiem for Mrs. J / Rekvijem za gospodju J
Bojan Vuletić / Serbia, Bułgaria, Macedonia, Rosja, Francja 2017 / 94’
pt 04 sie, 19:00 knh 4
śr 09 sie, 10:00 knh 6
Sexy Durga
Sanal Kumar Sasidharan / Indie 2017 / 85’
so 05 sie, 10:15 knh 7
Spotkanie z twórcami
nd 06 sie, 21:45 knh 2
Spotkanie z twórcami
nd 13 sie, 10:15 knh 7
Syn Królowej Śniegu
Son of the Snow Queen
Robert Wichrowski / Polska 2017 / 85’
so 05 sie, 13:15 knh 9
Spotkanie z twórcami
nd 06 sie, 16:15 knh 7
Tama
Barrage
Laura Schroeder / Luksemburg, Belgia, Francja 2017 / 112’
pt 04 sie, 16:15 knh 8
cz 10 sie, 13:15 knh 9
pt 11 sie, 10:15 knh 9
Spotkanie z twórcami
Zima
The Winter / El invierno
Emiliano Torres / Argentyna, Francja 2016 / 97’
pt 04 sie, 10:00 knh 4
so 05 sie, 18:45 knh 2
Życie rodzinne
Family Life / Vida de Familia
Alicia Scherson, Cristián Jiménez / Chile 2017 / 79’
wt 08 sie, 13:15 knh 8
śr 09 sie, 22:15 knh 8
1