English
zaloguj / zarejestruj

Archiwum programowe

13. edycja festiwalu

Donoma
Djinn Carrénard / Francja 2010 / 133’
edycja 13
Dróżnik
The Railway Watchman
Piotr Szczepanowicz / Polska 2012 / 11’
Pokazywany w polskie filmy krótkometrażowe – animacje 1 razem z:
Ping-pong / 1’
Stefan i Żuczek / 12’
Walizka / 15’
Koszmar / 4’
Moonshine / 10’
F.I.T. / 3’
Kigo / 6’
On/Off / 7’
Macica / 7’
edycja 13
Dwunożność
Bipedalism / Pryamokhozhdeniye
Yevgeniy Yufit / Holandia, Rosja 2005 / 94’
edycja 13
Dzieje grzechu
The Story of a Sin
Walerian Borowczyk / Polska 1975 / 124’
edycja 13
Dziennik
Journal
Sirah Foighel Brutmann, Eitan Efrat / Belgia 2013 / 17’
Pokazywany w europejskie filmy krótkometrażowe – dokumenty 1 razem z:
Toksyczna kamera / The Toxic Camera / 21’
Kino naczelnych: Rodzina małp / Primate Cinema: Apes as Family / 11’
Plan uroczystości / Orde van Dienst / 7’
Da Vinci / 25’
edycja 13
Dziennik z podróży
A Diary of a Journey
Piotr Stasik / Polska 2013 / 52’
edycja 13
Dziewczyny
Girls / Devochki
Valeriya Gay Germanika / Rosja 2005 / 48’
Pokazywany razem z:
Mamuśki / Mamochki / 46’
Polowanie na zające / Okhota na zaytsev / 23’
edycja 13
Dziewice z Orleanu
Orleans / Orléans
Virgil Vernier / Francja 2012 / 58’
Pokazywany razem z:
The Capsule / 35’
edycja 13
Edward
Emilia Śniegoska / Polska 2013 / 12’
Pokazywany w polskie filmy krótkometrażowe – dokumenty 5 razem z:
Nasza Klątwa / 27’
Życie stylem dowolnym / 10’
Okiem warszawskiego fryzjera / 29’
edycja 13
Elektro Moskva
Elena Tikhonova, Dominik Spritzendorfer / Austria 2013 / 89’
edycja 13
Eris
Claire Hooper / Wielka Brytania 2012 / 36’
Pokazywany w europejskie filmy krótkometrażowe – eksperymentalne 2 razem z:
Zapis obyczajów. Ostatnia maskarada Alfreda Rocha / A Sketch of Manners (Alfred Roch’s Last Masquerade) / 12’
Rekonesans / Reconaissance / 5’
Storia / 7’
Gonda / 30’
edycja 13
europejskie filmy krótkometrażowe – animacje
Kij taty
John Smith / Wielka Brytania 2012 / 5’
Pasożyt
Nikki Schuster / Austria, Niemcy 2013 / 8’
Żółta gorączka
Ng’endo Mukii / Wielka Brytania 2012 / 7’
Odkrycie
Paul Bush / Wielka Brytania 2012 / 6’
Słoneczne popołudnie
Thomas Renoldner / Austria 2012 / 7’
Prędkość
Karolina Głusiec / Wielka Brytania 2012 / 6’
Rzeczywistość 2.0
Victor Orozco Ramirez / Niemcy, Meksyk 2012 / 11’
W trakcie
Georges Schwizgebel / Szwajcaria 2012 / 4’
Łabędzi śpiew
Anouk De Clercq, Jerry Galle, Anton Aeki / Belgia 2012 / 3’
Voidov
Manuel Knapp / Austria 2013 / 14’
Konkurs Europejskie Filmy Krótkometrażowe
edycja 13
europejskie filmy krótkometrażowe – dokumenty 1
Toksyczna kamera
Jane Wilson, Louise Wilson / Wielka Brytania 2012 / 21’
Dziennik
Sirah Foighel Brutmann, Eitan Efrat / Belgia 2013 / 17’
Kino naczelnych: Rodzina małp
Rachel Mayeri / USA, Szkocja 2012 / 11’
Plan uroczystości
Henk Otte / Holandia 2012 / 7’
Da Vinci
Yuri Ancarani / Włochy 2012 / 25’
Konkurs Europejskie Filmy Krótkometrażowe
edycja 13
europejskie filmy krótkometrażowe – dokumenty 2
Cold Open
Seamus Harahan / Irlandia 2012 / 12’
Nie mam innego wyjścia, jak skakać z jednej sterty na drugą tak, jakby między nimi była pustka
Gitte Villesen / Dania, Austria 2012 / 10’
Brzegi wyspy odwiedzonej w biegu
Sander Breure, Witte van Hulzen / Holandia, Norwegia 2012 / 23’
Werdykt
Đuro Gavran / Chorwacja 2013 / 11’
Dzień zwyciężył noc
Jean-Gabriel Périot / Francja 2013 / 29’
Konkurs Europejskie Filmy Krótkometrażowe
edycja 13
europejskie filmy krótkometrażowe – eksperymentalne 1
Wyjście robotników z fabryki (znowu)
Katharina Gruzei / Austria 2012 / 11’
Hollywood Movie
Volker Schreiner / Niemcy 2012 / 7’
Tokyo Giants
Nicolas Provost / Belgia 2012 / 22’
Myśl różowo
Jacques Perconte / Francja 2012 / 5’
Tygrysi zmył
Beatrice Gibson / Wielka Brytania 2012 / 24’
231. dzień 1978 roku
Sara Rajaei / Holandia 2012 / 7’
Konkurs Europejskie Filmy Krótkometrażowe
edycja 13
 
1 .. 3 4 5 .. 22