|
|
God’s Comedy / A Comédia de Deus | |
João César Monteiro / Portugalia, Francja, Włochy, Dania 1995 / 169’ |
|
|
Horse Money / Cavalo Dinheiro | |
Pedro Costa / Portugalia 2014 / 103’ | |
Pokazywany razem z: | |
O Nosso Homem / 24’ |
|
|
Mole / Vakond | |
Ildikó Enyedi / Węgry 1987 / 70’ | |
Pokazywany razem z: | |
Pierwsza miłość / Elsö szerelem / 20’ |
|
|
The Crooked House | |
Anna Wieczur-Bluszcz / Polska 2016 / 76’ | |
Pokazywany w Teatroteka zestaw 5 razem z: | |
Gardenia / 47’ |
|
|
Joji Koyama, Tujiko Noriko / Francja, Wielka Brytania, Niemcy, Luksemburg, Japonia 2017 / 84’ |
|
|
Hovering Over the Water / À Flor do Mar | |
João César Monteiro / Portugalia 1986 / 144’ |
|
|
Miram's Kite / Miriami tuulelohe | |
Riho Unt / Estonia 2013 / 5’ | |
Pokazywany w Kino Dzieci: krótkie historie z sąsiedztwa 6+ razem z: | |
Gałganki na huśtawce / Kā lupatiņi šūpojās / 2’ | |
Jeżyki w mieście / Ezi un lielpilseta / 10’ | |
Kąpiel gałganków / Kā lupatiņi mazgājās / 7’ | |
Lotte wyrusza na południe / Lotte reis Lõunamaale / 10’ | |
Mała łódka / Laivelis / 3’ | |
Miriam nad jeziorem / Miriam järve ääres / 5’ | |
Zgadywanki gałganków / Kā lupatiņi uzminēja / 2’ |
|
|
Letters / Las letras | |
Pablo Chavarría Gutiérrez / Meksyk 2017 / 75’ | |
Pokazywany razem z: | |
Minotaur / Minotauro / 53’ |
|
|
Pablo Chavarría Gutiérrez / Meksyk 2017 / 75’ | |
Minotaur | |
Nicolás Pereda / Meksyk, Kanada 2015 / 53’ | |
Lost Lost Lost |
|
|
Lotte Joyrney South / Lotte reis Lõunamaale | |
Janno Põldma, Heiki Ernits / Estonia 2000 / 10’ | |
Pokazywany w Kino Dzieci: krótkie historie z sąsiedztwa 6+ razem z: | |
Gałganki na huśtawce / Kā lupatiņi šūpojās / 2’ | |
Jeżyki w mieście / Ezi un lielpilseta / 10’ | |
Kąpiel gałganków / Kā lupatiņi mazgājās / 7’ | |
Latawiec Miriam / Miriami tuulelohe / 5’ | |
Mała łódka / Laivelis / 3’ | |
Miriam nad jeziorem / Miriam järve ääres / 5’ | |
Zgadywanki gałganków / Kā lupatiņi uzminēja / 2’ |
|
|
Mirrors and Feathers (The Widowed Witch) / Xiao gua fu cheng xian ji | |
Cai Chengjie / Chiny 2018 / 120’ |
|
|
The Load / Teret | |
Ognjen Glavonić / Serbia, Francja, Chorwacja, Iran, Katar 2018 / 98’ |
|
|
The Little Boat / Laivelis | |
Giedrė Narušytė Boots / Litwa, Belgia 2016 / 3’ | |
Pokazywany w Kino Dzieci: krótkie historie z sąsiedztwa 6+ razem z: | |
Gałganki na huśtawce / Kā lupatiņi šūpojās / 2’ | |
Jeżyki w mieście / Ezi un lielpilseta / 10’ | |
Kąpiel gałganków / Kā lupatiņi mazgājās / 7’ | |
Latawiec Miriam / Miriami tuulelohe / 5’ | |
Lotte wyrusza na południe / Lotte reis Lõunamaale / 10’ | |
Miriam nad jeziorem / Miriam järve ääres / 5’ | |
Zgadywanki gałganków / Kā lupatiņi uzminēja / 2’ |
|
|
Little Crusader / Krizácek | |
Václav Kadrnka / Czechy, Słowacja, Włochy 2017 / 87’ |
|
|
Mektoub. My Love: Canto uno | |
Abdellatif Kechiche / Francja, Włochy 2017 / 175’ |
|
|
Minotauro | |
Nicolás Pereda / Meksyk, Kanada 2015 / 53’ | |
Pokazywany razem z: | |
Listy / Las letras / 75’ |
|
|
Miriam by the Lake / Miriam järve ääres | |
Riho Unt, Sergei Kibus / Estonia 2017 / 5’ | |
Pokazywany w Kino Dzieci: krótkie historie z sąsiedztwa 6+ razem z: | |
Gałganki na huśtawce / Kā lupatiņi šūpojās / 2’ | |
Jeżyki w mieście / Ezi un lielpilseta / 10’ | |
Kąpiel gałganków / Kā lupatiņi mazgājās / 7’ | |
Latawiec Miriam / Miriami tuulelohe / 5’ | |
Lotte wyrusza na południe / Lotte reis Lõunamaale / 10’ | |
Mała łódka / Laivelis / 3’ | |
Zgadywanki gałganków / Kā lupatiņi uzminēja / 2’ |
|
|
My Friend the Polish Girl | |
Ewa Banaszkiewicz, Mateusz Dymek / Wielka Brytania, Polska 2018 / 87’ |
|
|
My Brother's Name Is Robert and He Is an Idiot / Mein Bruder heißt Robert und ist ein Idiot | |
Philip Gröning / Niemcy, Francja, Szwajcaria 2018 / 174’ |
|
|
My 20th Century / Az én XX. századom | |
Ildikó Enyedi / Węgry, Niemcy Zachodnie, Kuba 1989 / 104’ |
|
|
Pouya Shahrabi / Iran 2001 / 9’ | |
Pokazywany w nie(Emisyjne) zdarzenie razem z: | |
Blames and Flames / Falgoosh / 30’ | |
TV 1979 / 30’ |
|
|
Cold Pudding Settles Love | |
Urszula Palusińska / Polska 2018 / 19’ | |
Pokazywany w Shortlista zestaw 3 razem z: | |
Gra w Cykora / 15’ | |
Heimat / 25’ | |
Inny / 5’ | |
Świat Marysi / 20’ | |
U mnie wszystko dobrze / 15’ |
|
|
Ash Is Purest White / Jiang hu er nv | |
Jia Zhang-ke / Chiny, Francja, Japonia 2018 / 150’ |
|
|
Nicolas Roeg: It's About Time / Nicolas Roeg: Its about Time | |
David Thompson / Wielka Brytania 2015 / 59’ |
|
|
I Am Not a Witch | |
Rungano Nyoni / Wielka Brytania, Francja 2017 / 90’ |
|
|
Let the Corpses Tan / Laissez bronzer les cadavres | |
Hélène Cattet, Bruno Forzani / Francja, Belgia 2017 / 92’ |
|
|
Blames and Flames | |
Mohammadreza Farzad / Iran 2012 / 30’ | |
Multitude | |
Pouya Shahrabi / Iran 2001 / 9’ | |
TV 1979 | |
Susan Bayani / Iran 2011 / 30’ | |
Iran : Iran |
|
|
The Night Eats the World / La nuit a dévoré le monde | |
Dominique Rocher / Francja 2018 / 93’ |
|
|
Agata Mianowska / Polska 2018 / 7’ | |
Pokazywany w Shortlista zestaw 2 razem z: | |
Deer Boy / 15’ | |
Gość / 30’ | |
Jak zostać papieżem? / 16’ | |
Sweet Home Czyżewo / 28’ |
|
|
Knife in the Clear Water / Qingshui li de daozi | |
Wang Xuebo / Chiny 2016 / 92’ |
|
|
Our Man | |
Pedro Costa / Portugalia 2010 / 24’ | |
Pokazywany razem z: | |
Koń Forsa / Cavalo Dinheiro / 103’ |
|
|
Come and Go / Vai e Vem | |
João César Monteiro / Portugalia, Francja 2003 / 175’ |
|
|
The Last Dive / O Último Mergulho | |
João César Monteiro / Portugalia, Francja 1992 / 91’ |
|
|
Stick Man | |
Jeroen Jaspaert, Daniel Snaddon / Wielka Brytania 2015 / 27’ | |
Pokazywany w Kino Dzieci: z nosem w książkach 5+ razem z: | |
Szczur szos / The Highway Rat / 25’ |
|
|
First Love / Elsö szerelem | |
Ildikó Enyedi / Węgry 2008 / 20’ | |
Pokazywany razem z: | |
Kret / Vakond / 70’ |
|
|
Lost and Beautiful / Bella e perduta | |
Pietro Marcello / Włochy, Francja 2015 / 87’ |
|
|
Piotr Sułkowski / Polska 2018 / 12’ | |
Pokazywany w Shortlista zestaw 1 razem z: | |
III / 12’ | |
Straszydło / 23’ | |
Users / 29’ | |
Wycinka / 16’ |
|
|
Colossal Youth / Juventude em Marcha | |
Pedro Costa / Portugalia, Francja, Szwajcaria 2006 / 154’ |
|
|
Time Share / Tiempo compartido | |
Sebastián Hofmann / Meksyk, Holandia 2018 / 96’ |
|
|
Carried Away | |
Michał Szcześniak / Polska 2017 / 56’ | |
Pokazywany w Teatroteka zestaw 3 razem z: | |
Cukier Stanik / 51’ |
|
|
Bergmans Reliqarium | |
Tomas Alfredson / Szwecja 2018 / 15’ | |
Pokazywany w Bergman Revisited: zestaw razem z: | |
Sceny z nocy / Scener ur natten / 16’ | |
Infekcja / Infektionen / 17’ | |
Tłuszczak / Fettknölen / 11’ | |
Ariel / 14’ | |
Boska cisza / Guds Tystnad / 13’ |
|
|
Ryuichi Sakamoto: async at the Park Avenue Armory | |
Stephen Nomura Schible / USA 2018 / 65’ |
|
|
Scener ur natten | |
Pernilla August / Szwecja 2018 / 16’ | |
Pokazywany w Bergman Revisited: zestaw razem z: | |
Infekcja / Infektionen / 17’ | |
Tłuszczak / Fettknölen / 11’ | |
Ariel / 14’ | |
Boska cisza / Guds Tystnad / 13’ | |
Relikwiarz Bergmana / Bergmans Reliqarium / 15’ |