|
|
Obiecanki cacanki | |
Oliver Husain / Kanada, Niemcy 2009 / 10’ | |
Mała biała chmurka, która płakała | |
Guy Maddin / Kanada, Niemcy 2009 / 13’ | |
Hotel | |
Heinz Emigholz / RFN 1975 / 27’ | |
SYNCPOINT | |
Isabell Spengler / Niemcy 2007 / 4’ | |
Uwodząc dla rewolucji | |
Pauline Boudry, Renate Lorenz / Niemcy 2009 / 10’ | |
Retrospektywa: Jack Smith |
|
|
I Was a Male Yvonne De Carlo | |
Jack Smith / USA 1967–1970 (1998) / 28’ | |
Pokazywany w Jack Smith: performance filmowe razem z: | |
Północ w Plaster Foundation / Midnight at the Plaster Foundation / 20’ | |
Sinbad z Bagdadu / Sinbad of Baghdad / 29’ | |
Oszołomy / Hot Air Specialists / 7’ | |
Kino ’74 / 10’ |
|
|
Yorgos Zois / Grecja 2010 / 11’ | |
Pokazywany w Europejskie Debiuty Krótkometrażowe - fabuły 3 razem z: | |
Seifert nie żyje / Betten Seifert ist tot / 14’ | |
Gwizdanie przy pracy / Helvetin hyvää työtä / 10’ | |
+Plus / 14’ | |
Wielki wyścig / La gran carrera / 7’ | |
Pierwszy Anders / Den forste Anders / 8’ | |
Usługi pogrzebowe / Tanatorios / 15’ |
|
|
The Outcast | |
Agnieszka Mania / Polska 2010 / 29’ | |
Pokazywany w Polskie Filmy Krótkometrażowe - fabuły 2 razem z: | |
Jutro mnie tu nie będzie / 28’ | |
Odwyk / 20’ | |
Jezioro / 30’ |
|
|
Greedy Housewives / Yaritai hitozuma | |
Sachi Hamano (as Chise Matoba) / Japonia 2003 / 58’ |
|
|
Chico & Rita | |
Tono Errando, Javier Mariscal, Fernando Trueba / Hiszpania, Wielka Brytania 2010 / 94’ |
|
|
Heavy Heads | |
Helena Frank / Dania 2010 / 7’34’’ | |
Pokazywany w Europejskie Debiuty Krótkometrażowe - animacje 2 razem z: | |
Ja, drabina i Charlie / Io, la scala e Charly / 1’50’’ | |
Człowiek z kartonową głową / O homem de cabeça de papelão / 9’13’’ | |
Pudel / Caniche / 16’ | |
Rozbita fala / Broken Wave / 2’53’’ | |
Jestem cały / Jag är rund / 13’ | |
Ślepota / Aveuglement / 3’ | |
Pustynny sen na jawie / A Desert Day Dream / 3’40’’ | |
Stare kły / Old Fangs / 11’ | |
DA-18 / 3’51’’ |
|
|
Krzysztof Baran / Polska 2010 / 5’ | |
Pokazywany w Polskie Filmy Krótkometrażowe - animacje 1 razem z: | |
Świteź / 20’ | |
Coś w tym gatunku / 7’ | |
The Splash – Historia animal punk / 14’ | |
Underlife / 8’ | |
Zgrzyt / 14’ | |
Poza starością / 10’ | |
Przewodnik / 7’ | |
Rosa Alba / 7’ | |
Lucky day forever / 16’ |
|
|
Bits and Species | |
Urszula Palusińska / Polska 2010 / 7’ | |
Pokazywany w Polskie Filmy Krótkometrażowe - animacje 1 razem z: | |
Świteź / 20’ | |
Conspire / 5’ | |
The Splash – Historia animal punk / 14’ | |
Underlife / 8’ | |
Zgrzyt / 14’ | |
Poza starością / 10’ | |
Przewodnik / 7’ | |
Rosa Alba / 7’ | |
Lucky day forever / 16’ |
|
|
Daddy’s Girl | |
Helen Komini Olsen / Norwegia 2009 / 8’ | |
Pokazywany w Norwegia - filmy krótkometrażowe 1 razem z: | |
Bójka / Slåsskampen / 7’ | |
Cyrk / Sirkus / 19’ | |
Lilie wodne w rozkwicie / Vannliljer i blomst / 15’ | |
Między ziemią a niebem / Travelling Fields / 9’ | |
Niemowy / Alle fugler / 12’ | |
Sáiva / 9’ |
|
|
Daughter of the Sun / Lavrasiid Áigi | |
Anita Killi / Norwegia 1996 / 13’ | |
Pokazywany w Filmy dla dzieci - zestaw 3 razem z: | |
Pianino / Piano / 1’29’’ | |
Skakanka / Hoppe / 1’29’’ | |
Kevin i wielki smok / Kevin od den store ogla / 5’ | |
Kevin i dżin / Kevin og ånden / 5’ | |
Kevin i potwór / Kevin og en Boogie Woogie busémann / 5’ | |
Olaf uczy się jeździć na nartach / Olavs første skitur / 5’ |