|
|
Wandering Daydreams | |
Marek Birner / Polska 2007 / 17’ | |
Pokazywany w Zestaw Fabuły 1 razem z: | |
Falstart / False / 27’ | |
Jutro rano / The Morning After / 3’ | |
Universal Spring / 16’ | |
Za horyzont / Beyond the Horizon / 31’ |
|
|
Lost in the Snow / Zudusi sniega | |
Vladimirs Leščiovs / Łotwa 2007 / 8’ | |
Pokazywany w Zestaw 3: Krótki film: panorama (animacje) razem z: | |
Autostopowicz / Anhalter / 13’ | |
Człowiek z głową kurczaka / L' homme à tête de poule / 6’ | |
Dok nr 5 / Dock 5 / 5’30’’ | |
Matops / 12’ | |
Mleczaki / Milk Teeth / 11’ | |
Oszalały z miłości / Liebeskrank / 8’30’’ | |
Replay / 8’ | |
Rgb Xyz / 13’ | |
Sukienka / Kleit / 6’30’’ | |
Tong / 9’ | |
Więzienie w dżungli / Jungle Jail / 8’ |
|
|
The Time Falls | |
Witold Stok / Polska 1977 / 14’ | |
Pokazywany w Zestaw Katarzyna Maciejko-Kowalczyk 1 razem z: | |
Benek Blues / 56’ | |
Wół / 19’ |
|
|
The Suspended Step of the Stork / To meteoro vima tou pelargou | |
Theo Angelopoulos / Grecja, Francja, Włochy, Szwajcaria 1991 / 138’ |
|
|
Realms Pin | |
Sebastian Buerkner / Wlk. Brytania 2007 / 5’ | |
Pokazywany w Zestaw 2: Videoart Lux Gallery (dokumenty, fabuły) razem z: | |
Carlton / 8’ | |
Opisując moje życie / Writing My Life / 8’ | |
Przybądźcie, wierni / O Come All Ye Faithful / 47’ | |
Ruch magnetyczny / Magnetic Movie / 4’47’’ | |
Sala prób / Drum Room / 15’ | |
Teraz czekaj na zeszły rok / Now Wait for Last Year / 9’ | |
Współpraca / The Collaboration / 4’ | |
Wstydliwe sceny / Dirty Pictures / 14’ | |
Wyjątkowe cierpienie Roya Harryhozena / Special Afflictions by Roy Harryhozen / 5’ | |
Z Ziemi / From Earth / 5’ |
|
|
In the City of Sylvia / Unas fotos en la ciudad de Sylvia | |
José Luis Guérin / Hiszpania 2007 / 67’ |
|
|
20.000 duchów | |
Jean-Gabriel Périot / Francja 2007 / 11’ | |
Mruczący las | |
Jonathon Hodgson / Wlk. Brytania 2006 / 12’ | |
Na rybach ze Spinozą | |
John Ken Mortensen / Dania 2007 / 7’ | |
Niedźwiedzia łapa | |
Marina Rosset / Szwajcaria 2008 / 4’40’’ | |
Radio Kebrle | |
Vera Hoffmanova / Czechy 2006 / 16’ | |
Świąteczny festyn | |
Anne-Laure Daffis, Léo Marchand / Francja 2007 / 15’ | |
Wiosna w Sant Ponç | |
Eugenia Mumenthaler, David Epiney / Szwajcaria 2007 / 20’ | |
Zrób to sam | |
Eric Ledune / Belgia 2007 / 12’ | |
Filmy krótkie - animacje |
|
|
664 km | |
Arnaud Bigeard / Francja 2008 / 43’ | |
Eremia Eremia | |
Anthony Quéré, Olivier Broudeur / Francja 2007 / 13’ | |
Lekcja gry na gitarze | |
Martin Rit / Francja 2006 / 17’ | |
Lisa | |
Lorenzo Recio / Francja 2007 / 18’ | |
Osmotic | |
Jan Verbeek / Niemcy, Korea Płd. 2006 / 3’30’’ | |
Tony Zoreil | |
Valentin Potier / Francja 2007 / 20’ | |
Filmy Krótkie - dokumenty, fabuły |
|
|
Czas ucieka | |
Marc Reisbig / Wlk. Brytania 2007 / 6’35’’ | |
Dostosowanie | |
Ian Mackinnon / Wlk. Brytania 2006 / 3’40’’ | |
Facet nr 101 | |
Ian Gouldstone / Wlk. Brytania 2005 / 8’30’’ | |
Heather | |
Edward Suckling / Wlk. Brytania 2007 / 5’ | |
Kolizja | |
Max Hattler / Wlk. Brytania 2005 / 2’30’’ | |
Łysy tata | |
Kristian Andrews / Wlk. Brytania 2007 / 5’ | |
Matka | |
Christph Steger / Wlk. Brytania 2006 / 6’33’’ | |
Nic się dziś nie wydarzyło | |
Reka Gacs / Wlk. Brytania 2007 / 4’45’’ | |
Odwlekanie | |
Johnny Kelly / Wlk. Brytania 2007 / 4’15’’ | |
Pingpongi | |
George Gendi / Wlk. Brytania 2006 / 5’30’’ | |
Przygody Johna i Johna | |
William Bishop-Stephens / Wlk. Brytania 2006 / 7’11’’ | |
Śpiąc z rybami | |
Belle Mellor / Wlk. Brytania 2005 / 4’27’’ | |
Trzymaj się | |
Hei Cheng / Wlk. Brytania 2007 / 3’45’’ | |
Z drugiej strony | |
Ellie Land / Wlk. Brytania 2007 / 5’20’’ | |
Filmy krótkie - animacje |
|
|
Carlton | |
Simon Martin / Wlk. Brytania 2006 / 8’ | |
Opisując moje życie | |
Ryan Gander / Wlk. Brytania 2005 / 8’ | |
Przybądźcie, wierni | |
Stephen Sutcliffe / Wlk. Brytania 2007 / 47’ | |
Ruch magnetyczny | |
Ruth Jarman, Joe Gerhardt / Wlk. Brytania, USA 2007 / 4’47’’ | |
Sala prób | |
Miranda Pennel / Wlk. Brytania 2007 / 15’ | |
Teraz czekaj na zeszły rok | |
Rachel Reupke / Wlk. Brytania 2007 / 9’ | |
Współpraca | |
Mark Orange / USA, Wlk. Brytania 2006 / 4’ | |
Wstydliwe sceny | |
John Smith / Wlk. Brytania 2007 / 14’ | |
Wyjątkowe cierpienie Roya Harryhozena | |
Bonnie Camplin / Wlk. Brytania 2006 / 5’ | |
Z Ziemi | |
Steven Claydon / Wlk. Brytania 2005 / 5’ | |
Zawleczka | |
Sebastian Buerkner / Wlk. Brytania 2007 / 5’ | |
Filmy Krótkie - dokumenty, fabuły |
|
|
Autostopowicz | |
Daniel Höpfner / Niemcy 2007 / 13’ | |
Człowiek z głową kurczaka | |
Sylvain Jorget, Axel Morales, Mathias Rodriguez / Francja 2007 / 6’ | |
Dok nr 5 | |
Benjamin Devaux, Simon Landrein, Paul Chaudet / Francja 2007 / 5’30’’ | |
Matops | |
Stéphanie Machuret / Francja 2006 / 12’ | |
Mleczaki | |
Tibor Manoczki / Wlk. Brytania 2007 / 11’ | |
Oszalały z miłości | |
Spela Cadez / Niemcy, Słowenia 2007 / 8’30’’ | |
Replay | |
Zakaria Boumediane, Camille Delmeule, Fabien Félicité-Zulma, Anthony Voisin / Francja 2007 / 8’ | |
Rgb Xyz | |
David O’Reilly / Irlandia 2008 / 13’ | |
Sukienka | |
Mari-Liis Bassovskaja, Jelena Girlin / Estonia 2007 / 6’30’’ | |
Tong | |
Cellier David, Limouzin Florent, Real Arnaud / Francja 2006 / 9’ | |
Więzienie w dżungli | |
Mathieu Arnoux, Hugo Cierzniak, Bruce Nguyen Van Lan, Aymeric Palermo / Francja 2007 / 8’ | |
Zagubiony w śniegu | |
Vladimirs Leščiovs / Łotwa 2007 / 8’ | |
Filmy krótkie - animacje |
|
|
Dobrze usytuowani | |
Nancy Brandt / Niemcy 2006 / 13’ | |
Mięczak | |
Simon Ellis / Wlk. Brytania 2006 / 14’ | |
Mimo wszystko dzięki | |
Mischka Leinkauf, Matthias Wermke / Niemcy 2006 / 6’30’’ | |
Przy basenie | |
Michael Koch / Niemcy, Szwajcaria 2006 / 19’ | |
Testudo | |
Jörg Tittel / Francja, Wlk. Brytania 2007 / 15’ | |
Tranzystor | |
Radu Jude / Rumunia 2006 / 23’ | |
Trochę cierpliwości | |
László Nemes Jeles / Węgry 2007 / 14’ | |
Undo | |
Jean-Gabriel Périot / Francja 2005 / 10’ | |
Filmy Krótkie - dokumenty, fabuły |
|
|
A | |
Michał Szczepański / Polska 1985 / 5’ | |
Agorafobia | |
Iwona Ząbek, Dariusz Kamiński / Polska 1992 / 5’20’’ | |
Bajka z 1000 i 1 nocy | |
Anna Piaścik- Farat / Polska 1962 / 5’30’’ | |
Dzieciaki | |
Monika Związek / Polska 1997 / 8’10’’ | |
Igraszki | |
David Williamson, Feridun Erol, Antoni Krauze / Polska 1963 / 3’ | |
Improwizacja | |
Andrzej Remlau, Adam Holender / Polska 1961 / 4’30’’ | |
Konflikty | |
Daniel Szczechura / Polska 1960 / 7’ | |
Maszyna do ćwierkania | |
Grażyna Bukowy / Polska 1990 / 6’30’’ | |
Oj! nie mogę się zatrzymać | |
Zbigniew Rybczyński / Polska 1972 / 10’ | |
Podwórko | |
Ryszard Waśko / Polska 1972 / 3’45’’ | |
Poranek Gapiszona | |
Jerzy Kotowski / Polska 1961 / 11’ | |
Rebus | |
Zofia Wdówkówna / Polska 1959 / 6’ | |
Rynek | |
Józef Robakowski, Tadeusz Junak, Ryszard Meissner / Polska 1971 / 5’ | |
Taki pejzaż | |
Dariusz Kamiński / Polska 1993 / 2’ | |
Tym, którzy chcą się wyrwać, powodzenia | |
Mikołaj Valencia / Polska 1994 / 3’ | |
Zupa z nietoperza | |
Ewa Fedak / Polska 1994 / 7’12’’ | |
Filmy krótkie - animacje |
|
|
Dwaj ludzie z szafą | |
Roman Polański / Polska 1958 / 15’ | |
Erotyk | |
Jerzy Skolimowski / Polska 1961 / 3’25’’ | |
Kirk Douglas | |
Feridun Erol, Marek Piwowski / Polska 1966 / 10’ | |
Lampa | |
Roman Polański / Polska 1959 / 7’35’’ | |
Muchotłuk | |
Marek Piwowski / Polska 1966 / 13’ | |
Śmierć prowincjała | |
Krzysztof Zanussi / Polska 1965 / 28’ | |
Urząd | |
Krzysztof Kieślowski / Polska 1966 / 6’ | |
Zabawa | |
Witold Leszczyński / Polska 1960 / 10’ | |
Filmy Krótkie - dokumenty, fabuły |
|
|
Aria | |
Piotr Sapegin / Kanada, Norwegia 2001 / 11’ | |
Człowiek kupił dom | |
Piotr Sapegin / Norwegia 1998 / 7’ | |
Edvard | |
Piotr Sapegin / Norwegia 2000 / 23’ | |
Ippolita - niegrzeczna mała Amazonka | |
Piotr Sapegin / Norwegia 1994 / 7’30’’ | |
Kawałek świata | |
Piotr Sapegin / Norwegia 2000 / 1’21’’ | |
Kot Mons | |
Piotr Sapegin / Norwegia 1995 / 6’ | |
Kotlety rybne | |
Piotr Sapegin / Norwegia 1993 / 1’ | |
Młynek do soli | |
Piotr Sapegin / Norwegia 2998 / 5’ | |
Przez grube szkło | |
Piotr Sapegin / Kanada, Norwegia 2004 / 13’ | |
Ślimaki | |
Piotr Sapegin / Norwegia 2000 / 6’ | |
Filmy krótkie - animacje |
|
|
Betonowa utopia ziemska | |
Stefano Odoardi / Włochy 2005 / 18’ | |
Do naszego pierwszego świata | |
Stefano Odoardi / Holandia 1998 / 8’ | |
Historia B | |
Stefano Odoardi / Holandia 2002 / 24’ | |
Kraj, który nie jest | |
Stefano Odoardi / Holandia 2000 / 18’ | |
Wypędzenie piękna | |
Stefano Odoardi / Włochy, Holandia 2005 / 8’30’’ | |
Z zamkniętymi oczami | |
Stefano Odoardi / Włochy 1999 / 9’ | |
Ziemia w niebie | |
Stefano Odoardi / Włochy, Holandia 2003 / 14’ | |
Filmy Krótkie - dokumenty, fabuły |
|
|
Bagaż | |
Alina Skiba, Aleksander Oczko / Polska 1979 / 8’ | |
List z końca świata | |
Alina Skiba / Polska 1998 / 24’ | |
Serenite | |
Alina Skiba – Zduń / Polska 1989 / 55’ | |
Życiorys Brunona S. wyciągnięty z szuflady | |
Alina Skiba / Polska 1979 / 8’ | |
60 lat polskiej animacji: Alina Skiba |
|
|
Ażiotaż biletów na czas | |
Alina Skiba / Polska 1984 / 20’ | |
Historia Niepokornego Kurczaka | |
Alina Skiba / Polska 2007 / 23’ | |
Kora – Derwisz | |
Alina Skiba / Polska 1992 / 3’43’’ | |
Kora – Karuzela | |
Alina Skiba / Polska 1992 / 4’ | |
Kora - Wyjątkowo zimny maj | |
Alina Skiba / Polska 1992 / 4’ | |
Kora - Zabiorę Pana w podróż daleką | |
Alina Skiba / Polska 1992 / 4’ | |
Panna Młoda | |
Alina Skiba / Polska 2005 / 15’ | |
Wanda i Banda - Męska natura | |
Alina Skiba / Polska 1994 / 4’ | |
Wanda i Banda - Nie słuchaj innych | |
Alina Skiba / Polska 1994 / 4’ | |
60 lat polskiej animacji: Alina Skiba |
|
|
American Dream | |
Jakub Wroński / Polska 2007 / 8’ | |
Awatar | |
Sylwia Żółkiewska / Polska 2007 / 5’35’’ | |
Drzazga | |
Wojtek Wawszczyk / Polska 2008 / 17’ | |
Drzewo | |
Michał Mróz / Polska 2007 / 6’47’’ | |
Epizod | |
Agata Gorzadek / Polska 2007 / 6’ | |
Felicjanek 10 | |
Anna Kaszuba-Dębska / Polska 2008 / 7’21’’ | |
Koszmar włosów | |
Paweł Dębski / Polska 2007 / 5’35’’ | |
Mały czarny kwadrat | |
Tomasz Siwiński / Polska 2007 / 6’25’’ | |
Nie ma | |
Magdalena Syboń / Polska 2007 / 8’80’’ | |
Powrót | |
Anna Błaszczyk / Polska 2008 / 7’ | |
Radostki | |
Magdalena Osińska / Polska 2008 / 13’ | |
Refreny | |
Wiola Sowa / Polska 2007 / 13’ | |
Studnia | |
Andrzej Gosieniecki / Polska 2008 / 9’ | |
Wiek kamienia | |
Marta Skrocka / Polska 2007 / 8’ | |
Wszystko płynie | |
Edyta Turczanik / Polska 2007 / 7’36’’ | |
konkurs Polskie Filmy Krótkometrażowe |