|
|
Speak in Tongues | |
David Zamagni, Nadia Ranocchi / Włochy, Polska 2015 / 22’ | |
Pokazywany w Europejskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 3 razem z: | |
Watery Rhymes / 4’ | |
Quantum / 8’ | |
Molekularne sprzężenie zwrotne / Molecural Feedback / 3’ | |
Zniszczona ziemia / The Devastated Land / 12’ | |
Detour de Force / 29’ |
|
|
Dark Light | |
John Smith / Wielka Brytania 2014 / 3’ | |
Pokazywany w Europejskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 1 razem z: | |
Rzeczy / Things / 21’ | |
Dom i wszechświat / House and Universe / 4’ | |
Niebieski i czerwony / Blue and Red / 25’ | |
The Children of Uzaï, AntiNarcissus / 16’ | |
Raj / Paradies / 15’ |
|
|
Aneta Grzeszykowska / Polska 2012/2013 / 6’ | |
Pokazywany w #artselfie z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie razem z: | |
Linia / 3’ | |
Żywa Galeria: Akcja 18 stycznia 1975 / 2’ | |
Dzień po dniu / 16’ | |
Audiofil / 2’ | |
Black / 12’ | |
Blog / 25’ |
|
|
Blue and Red | |
Tao Zhou / Hiszpania, Tajlandia 2014 / 25’ | |
Pokazywany w Europejskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 1 razem z: | |
Rzeczy / Things / 21’ | |
Dom i wszechświat / House and Universe / 4’ | |
Mroczne światło / Dark Light / 3’ | |
The Children of Uzaï, AntiNarcissus / 16’ | |
Raj / Paradies / 15’ |
|
|
Object | |
Paulina Skibińska / Polska 2015 / 15’ | |
Pokazywany w Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 8 razem z: | |
Lila / 22’ | |
Sposób naturalny / 10’ | |
Druciane oprawki / 13’ | |
Supernova / 28’ |
|
|
Antonio Eduardo Galdamez Munoz, Julian A.Ch. Kernbach / Polska 2015 / 18’ | |
Pokazywany w Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 6 razem z: | |
Tak długo będę uciekał / 16’ | |
Kreatury / 10’ | |
Inka / 13’ | |
Gigant / 30’ |
|
|
Once Upon a Tree / Het Meisje en de Boom | |
Marleen van der Werf / Holandia 2013 / 15’ | |
Pokazywany w Filmy dla dzieci - Poranek 4 razem z: | |
Mały Cousteau / Malý Cousteau / 8’ | |
Szkrab na krańcach Piaśnicy / 30’ |
|
|
Vita Maria Drygas / Polska 2015 / 41’ | |
Pokazywany razem z: | |
Trzy dni w Auschwitz / Three Days in Auschwitz / 55’ |
|
|
Fences | |
Natalia Krawczuk / Polska 2015 / 7’ | |
Pokazywany w Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 5 razem z: | |
Spacer / 15’ | |
W narożniku / 21’ | |
Maja / 7’ | |
Kontrapunkt / 29’ |
|
|
The Liquid Casket / Wilderness of Mirrors | |
Paul Clipson / Wielka Brytania, USA 2014 / 10’ | |
Pokazywany w Europejskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 6 razem z: | |
Marsylia / Marseille / 2’ | |
F jak Fibonacci / F for Fibonacci / 16’ | |
Kino / Cinéma / 9’ | |
W wielkiej, białej przestrzeni / Into the Great White Open / 16’ | |
Hiperłącze albo tak się nie zdarzyło / Hyperlinks or It Didn't Happen / 23’ |
|
|
After After the End | |
Laure Prouvost / Wielka Brytania 2014 / 9’ | |
Pokazywany w Europejskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 4 razem z: | |
Shadowland / 15’ | |
Tajemnica poliszynela / Das offenbare Geheimnis / 29’ | |
Tkanina / Fabric / 10’ | |
Migotanie księżyca / Moon Blink / 10’ | |
Wykwintne ciałka / The Exquisite Corpus / 19’ |
|
|
Counting Sheep / Compte les moutons | |
Frits Standaert / Francja, Belgia 2015 / 7’ | |
Pokazywany w Filmy dla dzieci - Poranek 2 razem z: | |
Awokadowy miś / 5’ | |
Kostka o imieniu Ture / Ture Tärning / 9’ | |
Mały rondelek Anatola / 6’ | |
Prawo silniejszego / La loi du plus fort / 6’ | |
Przyjacielski wróg / 6’ | |
Serce Hermana / Hermans hjerte / 9’ |
|
|
LOVE, LOVE | |
Grzegorz Zariczny / Polska 2015 / 22’ | |
Kapitan | |
Natalia Krawczuk, Magdalena Chowańska / Polska 2014 / 5’ | |
Moloch | |
Szymon Kapeniak / Polska 2015 / 30’ | |
Susza | |
Sara Divjak / Polska 2014 / 6’ | |
Złota rybka | |
Joanna Satanowska / Polska 2014 / 17’ | |
Konkurs Polskie Filmy Krótkometrażowe |
|
|
Matka Ziemia | |
Piotr Złotorowicz / Polska 2014 / 30’ | |
Dom | |
Agnieszka Borowa / Polska 2015 / 14’ | |
Zawodzie zajezdnia | |
Beata Rakoczy / Polska 2014 / 14’ | |
Loop of Misery | |
Arjun Talwar / Polska, Węgry 2015 / 17’ | |
Konkurs Polskie Filmy Krótkometrażowe |
|
|
Trampkarze | |
Marcin Filipowicz / Polska 2015 / 28’ | |
Fuga na wiolonczelę, trąbkę i pejzaż | |
Jerzy Kucia / Polska 2014 / 18’ | |
Siedem | |
Kamila Grzybowska-Sosnowska, Mirosław Sosnowski / Polska 2015 / 6’ | |
Solid Objects | |
Ola Jankowska / Wielka Brytania 2015 / 21’ | |
La etiuda | |
Martin Rath / Polska 2015 / 7’ | |
Konkurs Polskie Filmy Krótkometrażowe |
|
|
Ameryka | |
Aleksandra Terpińska / Polska 2015 / 29’ | |
Udomowienie | |
Sylwia Gaweł / Polska 2015 / 6’ | |
Historie miłosne | |
Bartek Tryzna, Monika Stpiczyńska / Polska 2014 / 29’ | |
Cokolwiek się zdarzy, kocham cię | |
Justyna Mytnik / Polska 2015 / 14’ | |
Konkurs Polskie Filmy Krótkometrażowe |
|
|
Spacer | |
Jagoda Szelc / Polska 2015 / 15’ | |
W narożniku | |
Maciej Bartosz Kruk / Polska 2015 / 21’ | |
Płoty | |
Natalia Krawczuk / Polska 2015 / 7’ | |
Maja | |
Jakub Michnikowski / Polska 2014 / 7’ | |
Kontrapunkt | |
Andrzej Papuziński / Polska 2014 / 29’ | |
Konkurs Polskie Filmy Krótkometrażowe |
|
|
Tak długo będę uciekał | |
Marta Trela / Polska 2014 / 16’ | |
Kreatury | |
Tessa Moult-Milewska / Polska 2015 / 10’ | |
Inka | |
Monika Majorek / Polska 2015 / 13’ | |
Perfect Killing | |
Antonio Eduardo Galdamez Munoz, Julian A.Ch. Kernbach / Polska 2015 / 18’ | |
Gigant | |
Tomasz Jeziorski / Polska 2015 / 30’ | |
Konkurs Polskie Filmy Krótkometrażowe |
|
|
Circus Maximus | |
Bartek Kulas / Polska 2015 / 30’ | |
#szczęście #chwilowailuzja | |
Justyna Mytnik / Polska 2015 / 16’ | |
Łakomstwa Endemita | |
Natalia Dziedzic / Polska 2014 / 11’ | |
I'll Call You When I Get There | |
Małgorzata Goliszewska / Polska, Holland 2013 / 20’ | |
Konkurs Polskie Filmy Krótkometrażowe |
|
|
Obiekt | |
Paulina Skibińska / Polska 2015 / 15’ | |
Lila | |
Dominika Łapka / Polska 2015 / 22’ | |
Sposób naturalny | |
Agata Wojcierowska / Polska 2015 / 10’ | |
Druciane oprawki | |
Bartosz Kędzierski / Polska 2014 / 13’ | |
Supernova | |
Andrzej Cichocki / Polska 2015 / 28’ | |
Konkurs Polskie Filmy Krótkometrażowe |
|
|
W Powiększenie - zestaw 4 razem z: | |
Afekt / 8’ | |
Everything Music / 30’ | |
Fantazjowanie historii / 30’ | |
I żeby było tak / I would like to be like this / 3’ |
|
|
Katrina Daschner / Austria 2015 / 9’ | |
Pokazywany w Europejskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 2 razem z: | |
Back Track / 7’ | |
Zeznania / Depositions / 25’ | |
Twoja milcząca twarz / Your Silent Face / 6’ | |
Wyspa jest tobą oczarowana / La isla está Encantada con Ustedes / 28’ |
|
|
Dryf | |
Glass Pie | |
Za to że żyjemy, czyli punk z Wrocka | |
Konkurs Powiększenie |
|
|
Afekt | |
Everything Music | |
Fantazjowanie historii | |
I żeby było tak | |
Portfolio | |
Konkurs Powiększenie |
|
|
Ameryka | |
Błękitny flaming | |
Dawno temu na Śląsku | |
Iskra | |
Recyklizacja | |
Konkurs Powiększenie |
|
|
The Law of the Jungle / La loi du plus fort | |
Pascale Hecquet / Francja, Belgia 2015 / 6’ | |
Pokazywany w Filmy dla dzieci - Poranek 2 razem z: | |
Awokadowy miś / 5’ | |
Kostka o imieniu Ture / Ture Tärning / 9’ | |
Mały rondelek Anatola / 6’ | |
Policz barany / Compte les moutons / 7’ | |
Przyjacielski wróg / 6’ | |
Serce Hermana / Hermans hjerte / 9’ |
|
|
Frenemy | |
Vera Lalyko / Niemcy 2014 / 6’ | |
Pokazywany w Filmy dla dzieci - Poranek 2 razem z: | |
Awokadowy miś / 5’ | |
Kostka o imieniu Ture / Ture Tärning / 9’ | |
Mały rondelek Anatola / 6’ | |
Policz barany / Compte les moutons / 7’ | |
Prawo silniejszego / La loi du plus fort / 6’ | |
Serce Hermana / Hermans hjerte / 9’ |
|
|
A Tin Can | |
Tatiana Kiseleva / Rosja 2013 / 6’ | |
Pokazywany w Filmy dla dzieci - Poranek 3 razem z: | |
Brudne pranie / 18’ | |
Kowboj – w kolorze / 7’ | |
Maruda / 4’ | |
Wilk i baran / Wołk i baran / 8’ |
|
|
Flatform / Włochy 2015 / 8’ | |
Pokazywany w Europejskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 3 razem z: | |
Mówiąc w językach / Speak in Tongues / 22’ | |
Watery Rhymes / 4’ | |
Molekularne sprzężenie zwrotne / Molecural Feedback / 3’ | |
Zniszczona ziemia / The Devastated Land / 12’ | |
Detour de Force / 29’ |
|
|
Zniszczona przeszłość | |
Oceń mnie | |
Podwórko | |
Kilka sekund | |
Pitchoune | |
Pokazy specjalne |
|
|
Paradise / Paradies | |
Max Philipp Schmid / Szwajcaria 2015 / 15’ | |
Pokazywany w Europejskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 1 razem z: | |
Rzeczy / Things / 21’ | |
Dom i wszechświat / House and Universe / 4’ | |
Mroczne światło / Dark Light / 3’ | |
Niebieski i czerwony / Blue and Red / 25’ | |
The Children of Uzaï, AntiNarcissus / 16’ |
|
|
One, two, tree | |
Yulia Aronova / Francja 2015 / 7’ | |
Pokazywany w Filmy dla dzieci - Poranek 1 razem z: | |
Co jeśli? / Tänk om... / 13’ | |
Mały ptaszek i wiewiórka / 5’ | |
Mały szczodry jeż / Le Petit hérisson partageur / 5’ | |
Morningbird i Murmelton na zimowisku / Morgenfugl og Murmeldyr på vinterferie / 8’ |
|
|
Recycling | |
W Powiększenie - zestaw 6 razem z: | |
Ameryka / 30’ | |
Błękitny flaming / 15’ | |
Dawno temu na Śląsku / 16’ | |
Iskra / 11’ |
|
|
Requiem to a Shipwreck | |
Janis Rafa / Grecja, Holandia 2015 / 11’ | |
Pokazywany w Europejskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 5 razem z: | |
Wszystko, co stałe / All That is Solid / 16’ | |
Embargo / 10’ | |
Integracja / Integration / 17’ | |
20 uścisków dłoni dla pokoju / 20 Handshakes for Peace / 3’ | |
Stary cmentarz żydowski / Old Jewish Cemetery / 20’ |
|
|
Things | |
Ben Rivers / Wielka Brytania 2014 / 21’ | |
Pokazywany w Europejskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 1 razem z: | |
Dom i wszechświat / House and Universe / 4’ | |
Mroczne światło / Dark Light / 3’ | |
Niebieski i czerwony / Blue and Red / 25’ | |
The Children of Uzaï, AntiNarcissus / 16’ | |
Raj / Paradies / 15’ |