|
|
Damian Kocur / Polska 2018 / 28’ | |
Pokazywany w Shortlista zestaw 3 razem z: | |
Bliscy / 14’ | |
Fascinatrix / 18’ | |
Ovule / 4’ | |
Tama / 22’ | |
Badylok / 10’ |
|
|
Tomek Popakul / Polska 2019 / 26’ | |
Pokazywany w Shortlista zestaw 1 razem z: | |
Krzyżoki / 19’ | |
Wonder Girls / 20’ | |
Sztangista / Weightlifter / 30’ |
|
|
Animus Animalis (A Story About People, Animals and Things) / Animus Animalis | |
Aistė Žegulytė / Litwa 2018 / 69’ |
|
|
Anita: Swedish Nymphet / Anita | |
Torgny Wickman / Szwecja, Francja 1973 / 95’ |
|
|
Ghost Town Anthology / Répertoire des villes disparues | |
Denis Côté / Kanada 2019 / 97’ |
|
|
Self Portrait: Sphinx in 47 KM / Zi Hua Xiang: 47 Gong Li Si Fen Ke Si | |
Zhang Mengqi / Chiny 2018 / 94’ |
|
|
Karolina Kłapkowska / Polska 2017 / 10’ | |
Pokazywany w Shortlista zestaw 3 razem z: | |
Bliscy / 14’ | |
Fascinatrix / 18’ | |
Ovule / 4’ | |
Tama / 22’ | |
1410 / 28’ |
|
|
Rams / Hrútar | |
Grímur Hákonarson / Islandia, Dania, Norwegia, Polska 2015 / 93’ |
|
|
Belladonna of Sadness / Kanashimi no beradonna | |
Eiichi Yamamoto / Japonia 1973 / 86’ |
|
|
Bergman: A Year in Life | |
Jane Magnusson / Szwecja, Norwegia 2018 / 117’ |
|
|
A White, White Day / Hvítur, Hvítur Dagur | |
Hlynur Pálmason / Islandia, Dania 2019 / 109’ |
|
|
Loved Ones | |
Zofia Kowalewska / Polska 2018 / 14’ | |
Pokazywany w Shortlista zestaw 3 razem z: | |
Fascinatrix / 18’ | |
Ovule / 4’ | |
Tama / 22’ | |
Badylok / 10’ | |
1410 / 28’ |
|
|
Divine Love / Divino Amor | |
Gabriel Mascaro / Brazylia, Urugwaj, Dania, Norwegia, Chile 2019 / 100’ |
|
|
I Was at Home, but / Ich war zuhause, aber… | |
Angela Schanelec / Niemcy, Serbia 2019 / 105’ |
|
|
Boys with Butterflies | |
Marcin Filipowicz / Polska 2018 / 27’ | |
Pokazywany w Shortlista zestaw 2 razem z: | |
Oko boga / 17’ | |
We mnie / 21’ | |
Cyborgy / 7’ | |
Oddech / 25’ |
|
|
Skinny | |
Daniel Stopa / Polska 2018 / 7’ | |
Pokazywany w Shortlista zestaw 4 razem z: | |
Piołun / 16’ | |
Duszyczka / 10’ | |
Dzień pierwszy / 28’ | |
Dog Days / 15’ | |
Zwykłe losy Zofii / 18’ |
|
|
The Daughters of Fire / Las hijas del fuego | |
Albertina Carri / Argentyna 2018 / 115’ |
|
|
Albert Serra / Hiszpania 2013 / 18’ | |
Pokazywany razem z: | |
Honor rycerza / Honor de cavalleria / 104’ |
|
|
Adam Żądło / Polska 2018 / 7’ | |
Pokazywany w Shortlista zestaw 2 razem z: | |
Chłopcy z motylkami / 27’ | |
Oko boga / 17’ | |
We mnie / 21’ | |
Oddech / 25’ |
|
|
Family Members / Los miembros de la familia | |
Mateo Bendesky / Argentyna 2019 / 86’ |
|
|
The Man Who Surprised Everyone / Cziełowiek, kotoryj udiwił wsiech | |
Natasza Merkulowa, Aleksiej Czupow / Rosja, Francja, Estonia 2018 / 105’ |
|
|
Long Day's Journey Into Night / Di qiu zui hou de ye wan | |
Bi Gan / Chiny, Francja 2018 / 138’ |
|
|
The Days to Come / Els dies que vindran | |
Carlos Marqués-Marcet / Hiszpania 2019 / 95’ |
|
|
Zuzanna Grajcewicz / Polska 2019 / 15’ | |
Pokazywany w Shortlista zestaw 4 razem z: | |
Piołun / 16’ | |
Duszyczka / 10’ | |
Chudy / 7’ | |
Dzień pierwszy / 28’ | |
Zwykłe losy Zofii / 18’ |
|
|
The House That Jack Built | |
Lars von Trier / Dania, Francja, Niemcy, Szwecja 2018 / 155’ |
|
|
The Tree / A Árvore / Drvo | |
André Gil Mata / Portugalia, Bośnia i Hercegowina 2018 / 104’ |
|
|
The Little Soul | |
Barbara Rupik / Polska 2019 / 10’ | |
Pokazywany w Shortlista zestaw 4 razem z: | |
Piołun / 16’ | |
Chudy / 7’ | |
Dzień pierwszy / 28’ | |
Dog Days / 15’ | |
Zwykłe losy Zofii / 18’ |
|
|
The Woman with Two Heads: Shadow Film / Kage no eiga: nitōjo | |
Shūji Terayama / Japonia 1977 / 16’ | |
Pokazywany w Shūji Terayama: zestaw krótkich filmów 2 razem z: | |
Gumka do mazania / Keshigomu / 20’ | |
Issun-bōshi / Issun-bōshi wo kijutsu suru kokoromi / 19’ | |
Maszyna do czytania / Shokenki / 22’ | |
Pieśni Maldorora / Marudororu no uta / 27’ |
|
|
The Children of the Dead / Die Kinder der Toten | |
Kelly Copper, Pavol Liska / Austria 2019 / 90’ |
|
|
The First Day | |
Daniel Banaczek / Polska 2018 / 28’ | |
Pokazywany w Shortlista zestaw 4 razem z: | |
Piołun / 16’ | |
Duszyczka / 10’ | |
Chudy / 7’ | |
Dog Days / 15’ | |
Zwykłe losy Zofii / 18’ |
|
|
By the Grace of God / Grâce à Dieu | |
François Ozon / Francja, Belgia 2018 / 137’ |
|
|
The Wild Pear Tree / Ahlat Ağacı | |
Nuri Bilge Ceylan / Turcja, Macedonia, Francja, Niemcy, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Szwecja 2018 / 188’ |
|
|
Gokushiteki erosu: Renka 1974 | |
Kazuo Hara / Japonia 1974 / 98’ |
|
|
Justyna Mytnik / Polska 2018 / 18’ | |
Pokazywany w Shortlista zestaw 3 razem z: | |
Bliscy / 14’ | |
Ovule / 4’ | |
Tama / 22’ | |
Badylok / 10’ | |
1410 / 28’ |
|
|
The Eraser / Keshigomu | |
Shūji Terayama, Henriku Morisaki / Japonia 1977 / 20’ | |
Pokazywany w Shūji Terayama: zestaw krótkich filmów 2 razem z: | |
Dwugłowa kobieta: film cieni / Kage no eiga: nitōjo / 16’ | |
Issun-bōshi / Issun-bōshi wo kijutsu suru kokoromi / 19’ | |
Maszyna do czytania / Shokenki / 22’ | |
Pieśni Maldorora / Marudororu no uta / 27’ |
|
|
Story of My Death / Història de la meva mort | |
Albert Serra / Hiszpania, Francja, Rumunia 2013 / 148’ |
|
|
Honour of the Knights / Honor de cavalleria | |
Albert Serra / Hiszpania 2006 / 104’ | |
Pokazywany razem z: | |
Cuba libre / 18’ |
|
|
HHH - The Portrait of Hou Hsiao-hsien / HHH - Un portrait de Hou Hsiao-hsien | |
Olivier Assayas / Francja 1997 / 91’ |
|
|
The Name of Christ / Els noms de Crist | |
Albert Serra / Hiszpania 2010 / 193’ |
|
|
An Attempt to Describe the Measure of a Man / Issun-bōshi wo kijutsu suru kokoromi | |
Shūji Terayama / Japonia 1977 / 19’ | |
Pokazywany w Shūji Terayama: zestaw krótkich filmów 2 razem z: | |
Dwugłowa kobieta: film cieni / Kage no eiga: nitōjo / 16’ | |
Gumka do mazania / Keshigomu / 20’ | |
Maszyna do czytania / Shokenki / 22’ | |
Pieśni Maldorora / Marudororu no uta / 27’ |
|
|
How Fernando Pessoa Saved Portugal / Como Fernando Pessoa Salvou Portugal | |
Eugène Green / Portugalia, Francja, Belgia 2018 / 26’ | |
Pokazywany razem z: | |
Likwidacja / Liquidation / 20’ | |
L. Cohen / 45’ |
|
|
How to Use the Pyramid | |
Karolina Zajączkowska / Polska 2019 / 9’ | |
Pokazywany razem z: | |
Lapü / 75’ |
|
|
Jacob, Mimmi and the Talking Dogs / Jekabs, Mimmi un runajosie suni | |
Edmunds Jansons / Litwa, Polska 2019 / 70’ |
|
|
The Seer and the Unseen | |
Sara Dosa / Islandia, USA 2019 / 90’ |
|
|
The Wild Goose Lake / Nan fang che zhan de ju hui | |
Diao Yinan / Chiny, Francja 2019 / 113’ |
|
|
Casper and Emma – Best Friends / Karsten og Petra blir bestevenner | |
Arne Lindtner Næss / Norwegia 2013 / 74’ |
|
|
Captain Morten and the Spider Queen | |
Kaspar Jancis, Henry Nicholson, Riho Unt / Estonia, Belgia, Irlandia, Wielka Brytania 2018 / 79’ |
|
|
The Cage / Ori / Kanshū | |
Shūji Terayama, Henriku Morisaki / Japonia 1964 / 11’ | |
Pokazywany w Shūji Terayama: zestaw krótkich filmów 1 razem z: | |
Wstęp do wiedzy o filmie dla młodzieży / Seishōnen no tame no eiga nyūmon / 3’ | |
Motyl / Chōfuku-ki / 12’ | |
Opowieść o labiryncie / Meikyū-tan / 16’ | |
Laura / Rōra / 9’ | |
Proces / Shinpan / 34’ |