|
|
Ricochets | |
Jakub Radej / Polska 2019 / 29’ | |
Pokazywany w Shortlista zestaw 3 razem z: | |
Four Cups of Coffee or Three / 12’ | |
Powiedz mi coś jeszcze / 29’ | |
Red Light Train / 9’37’’ | |
Problem / 15’ | |
I coś jeszcze / 6’40’’ |
|
|
Lonely Rock / Piedra sola | |
Alejandro Telémaco Tarraf / Argentyna, Meksyk, Katar, Wielka Brytania 2020 / 71’ |
|
|
Portret Suzanne | |
Izabela Plucińska / Polska 2019 / 14’ | |
Na krańcu miasta | |
Daria Kasperek / Polska 2019 / 14’ | |
Sukienka | |
Tadeusz Łysiak / Polska 2020 / 29’ | |
To nie tak | |
Miłosz Karbownik / Polska 2019 / 10’ | |
Story | |
Jola Bańkowska / Polska 2019 / 4’47’’ | |
Tak jest dobrze | |
Marcin Sauter / Polska 2019 / 23’ | |
Shortlista |
|
|
Noamia | |
Antonio Galdamez / Polska 2020 / 29’ | |
Deszcz | |
Piotr Milczarek / Polska 2019 / 5’ | |
Fan | |
Mateusz Winkiel, Kamil Iwanowicz / Polska 2020 / 14’ | |
Jaskinia Żółwi | |
Klaudia Folga / Polska 2019 / 20’ | |
Wejście w nowy wiek | |
Norman Leto / Polska 2019 / 5’1’’ | |
Moje serce | |
Damian Kocur / Polska 2019 / 30’ | |
Shortlista |
|
|
Four Cups of Coffee or Three | |
Sebastian Łach / Polska 2020 / 12’ | |
Powiedz mi coś jeszcze | |
Martyna Peszko / Polska 2020 / 29’ | |
Red Light Train | |
Alicja Kot / Polska 2019 / 9’37’’ | |
Problem | |
Tomasz Wolski / Polska 2020 / 15’ | |
I coś jeszcze | |
Olga Kłyszewicz / Polska 2020 / 6’40’’ | |
Rykoszety | |
Jakub Radej / Polska 2019 / 29’ | |
Shortlista |
|
|
Po sezonie | |
Monika Majorek / Polska 2020 / 18’ | |
Millenium | |
Daria Godyń / Polska 2020 / 8’17’’ | |
Hide and Seek in a Peaceful Valley | |
Maciej Białoruski / Polska 2019 / 14’ | |
Kwiat jednej nocy | |
Natalia Szada / Polska 2019 / 12’ | |
Bajka na niespokojny sen | |
Nawojka Wierzbowska / Polska 2019 / 15’ | |
Ciałość | |
Weronika Szyma / Polska 2020 / 5’39’’ | |
Synchronizacja | |
Anna Kasińska / Polska 2019 / 19’ | |
Shortlista |
|
|
Splot | |
Peter Sand Magnussen / Polska 2019 / 18’ | |
Coś PIĘKNEGO od Matki Teresy | |
Mateusz Gołębiewski / Polska 2020 / 11’ | |
Cykl | |
Julia Benedyktowicz / Polska 2020 / 5’29’’ | |
Julia nad morzem | |
Mariusz Rusiński / Polska 2020 / 17’ | |
Ostatnia wieczerza | |
Piotr Dumała / Polska 2019 / 13’ | |
Krzyż na drogę | |
Sonja Orlewicz-Zakrzewska / Polska 2019 / 29’ | |
Shortlista |
|
|
Fire Will Come / O que arde | |
Oliver Laxe / Hiszpania, Francja, Luksemburg 2019 / 85’ |
|
|
Servants / Služobníci | |
Ivan Ostrochovský / Słowacja, Rumunia, Czechy, Irlandia 2020 / 81’ |
|
|
The Bears' Famous Invasion of Sicily / La fameuse invasion des ours en Sicile | |
Lorenzo Mattotti / Francja, Włochy 2019 / 81’ |