English

Szary identyfikator - wejściówka ostatniej szansy na Europejski Kongres Kultury

7/09/11
Kaurismäki na prezydenta ["Po tamtej stronie"]

Osoby, którym nie udało się uzyskać akredytacji, czy bezpłatnych wejściówek na interesujące je wydarzenia Europejskiego Kongresu Kultury we Wrocławiu, mogą spróbować dostać się na nie bezpośrednio przed rozpoczęciem, w miarę wolnych miejsc (w sytuacji, gdy ktoś z rezerwacją się nie pojawi).

Wcześniej należy zarejestrować się w Pawilonie Akredytacyjnym (naprzeciwko głównego wejścia do Hali Stulecia), odbierając bezpłatną tzw. wejściówkę na wolne miejsca (szary identyfikator).

Pawilon Akredytacyjny czynny jest od 7 września w godzinach 15.00 - 21.00 oraz w dniach 8 - 11 września w godzinach 9.00 - 21.00.

Jeżeli na sali będą wolne miejsca, organizator może wpuścić w pierwszej kolejności wolontariuszy, o ile nie będą wykonywać w tym czasie powierzonej im pracy. W drugiej kolejności będą wpuszczane zainteresowane osoby - warunkiem jest okazanie wejściówki, uprawniającej do wejścia.

Wejściówka, uprawniająca do wejścia na wolne miejsca, będzie wydawana jednorazowo i będzie obowiązywała na wszystkie wydarzenia EKK. Duplikaty nie będą wydawane.


czytaj także
Wywiad Dajemy sobie czas na myślenie [rozmowa z Katherine Waugh i Fergusem Dalym] 5/08/17
Wywiad Słoń poślubił gołąbka 5/08/17
Wywiad Manifestacje to za mało [rozmowa z Mortenem Traavikiem] 5/08/17
Wywiad Tylko ja i… film [rozmowa z Sebastianem Smolińskim] 5/08/17

Newsletter

OK