English

Wylicytuj karnety na festiwale! Nowe Horyzonty grają razem z WOŚP

26/01/23
Blisko, reż. Lukas Dhont
Światowy debiut Smart7 – sieci międzynarodowych festiwali filmowych „Samsara” i „Tótem” nagrodzone na Berlinale. Polska premiera na 23. NH

Spora część nowohoryzontowych filmów trwa do końca świata i jeden dzień dłużej, więc to naturalne, że ponownie wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Stowarzyszenie Nowe Horyzonty gra razem z WOŚP, która w ramach 31. finału zbiera środki na walkę z sepsą. Na orkiestrową licytację wystawiliśmy festiwalowe karnety: na 23. MFF Nowe Horyzonty (20-30 lipca 2023) oraz na 14. American Film Festival (7-12 listopada 2023). Zapraszamy do licytowania!

Karnet na 23. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty daje możliwość najpełniejszego doświadczenia wrocławskiego festiwalu – karnetowicze mogą zobaczyć kilkadziesiąt filmów ze wszystkich festiwalowych sekcji, brać udział w spotkaniach z twórcami i twórczyniami oraz korzystać z bogatej oferty dodatkowych korzyści, którymi będziemy chwalić się już wkrótce.

Licytuj karnet na 23. Nowe Horyzonty

Karnet na 14. American Film Festival to przepustka do wszystkich stanów kina. W połowie listopada znów spotkamy się we Wrocławiu na wspólne seanse perełek amerykańskiej awangardy, klasyków zza Oceanu i produkcji hollywoodzkich z górnej półki.

Licytuj karnet na 14. American Film Festival


czytaj także
Nowe Horyzonty VOD Rozgrzewka przed Oscarami: zobacz nominowanych i laureatów na NH VOD 25/01/23
Dystrybucja „Blisko” nominowane do Oscara! Film Lukasa Dhonta w kinach od 17 lutego 24/01/23
Dystrybucja Zobacz przedpremierowo nominowane do Oscara „Blisko” 31/01/23
Dystrybucja „Blisko” ze Znakiem Jakości Zespołu Edukatorów Filmowych 2/02/23

Newsletter

OK