English

Weź udział w quizie filmowym Watching Closely

18/07/22
Mała mama, reż. Céline Sciamma
22. NH: filmy z ukraińską ścieżką dźwiękową lub z ukraińskimi napisami Sekcja Ale kino+ na 22. NH: zobacz największe przeboje światowych festiwali

Dla tych, którzy i które lubią przyjazną rywalizację i skoki adrenaliny w bezpiecznym otoczeniu mamy znakomitą propozycję: po raz kolejny spotykamy się w ramach festiwalu Nowe Horyzonty na quizie organizowanym przez ekipę Watching Closely – jednego z największych blogów filmowych w Polsce.

Sprawdzimy Waszą wiedzę z filmów, które były pokazywane na poprzednich festiwalach oraz z tych, które znalazły się w programie tegorocznej imprezy. Stawka jest wysoka: zwyciężczynie lub zwycięzcy będą mogli ze spokojem wypatrywać przyszłości, bo do wygrania są dwa karnety na przyszłoroczne Nowe Horyzonty! Kolejne ekipy z podium będą z kolei miały zapewnione miłe jesienne wieczory: drużyny z 2. i 3. miejsca otrzymają pakiety dostępów na Nowe Horyzonty VOD.

Zapisy odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc jest ograniczona – w quizie weźmie udział 12 zespołów – zatem obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy!

Zgłoś się!

Quiz rozpoczniemy w sobotę, 23 lipca, o godz. 21:30, w Klubie festiwalowym w Arsenale.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.


czytaj także
Top 10 Nowe Horyzonty już od jutra! Co z filmowego menu poleca Piotr Czerkawski? 20/07/22
News Dodatkowy seans „W trójkącie” Rubena Östlunda 20/07/22
News To już dziś! Rozpoczynamy 22. MFF Nowe Horyzonty 21/07/22
News Weź udział w spotkaniach z Agnieszką Holland 21/07/22

Newsletter

OK