English

OPPO i Nowe Horyzonty tworzą historię

23/08/21
fot. BTW Photographers
Kronika Filmawki: Marcin Pieńkowski Festiwal online jeszcze do 29 sierpnia. Co w programie?

Na Nowe Horyzonty nie tylko ściągamy filmy utalentowanych twórców i twórczyń, ale też dajemy przestrzeń tym, w których pasja do kina dopiero się tli. 

Podczas gali zamknięcia festiwalu odbyła się oficjalna premiera etiudy „Lila”, zrealizowanej za pomocą telefonu OPPO Reno 5G w ramach Konkursu „Film Your Story”. Historię zmagań z PTSD nakręcili Dominika Trybulec i Kacper Świtalski, którzy osobiście odebrali główną nagrodę w Konkursie, który zorganizowaliśmy wspólnie z OPPO – czek na 10 tysięcy złotych. 

Konkurs „Film Your Story” składał się z dwóch etapów: podczas pierwszego zbieraliśmy pomysły na film, którego mottem było tytułowe hasło; w drugim piętnaście zespołów realizowało swój film za pomocą smartfonów OPPO Reno 5G. Zwycięzcy otrzymali nie tylko nagrodę pieniężną, ale też możliwość realizacji filmu pod okiem doświadczonej ekipy realizatorskiej.

Za uczestnikami kilka miesięcy pracy nad filmem, więc przyszedł czas, by po prostu cieszyć się chwilą. Zostawiamy Was jednak niezmiennie z wezwaniem do działania: jeśli tylko chcesz – Film Your Story!

 

Przeczytaj więcej o Konkursie „Film Your Story” 

Zobacz zwiastun zwycięskiej etiudy 


czytaj także
Program Zwycięskie filmy dostępne online. Zobacz dzieło laureata Grand Prix 24/08/21
Program Niedziela na Nowych Horyzontach 22/08/21
News Dziękujemy wolontariuszom i wolontariuszkom Nowych Horyzontów! 24/08/21
Program Ze znakiem jakości NH – zobacz filmy z sekcji Ale kino+ 25/08/21

Newsletter

OK