English

Gdzie zaspokoić głód pozafilmowy? Polecamy wyjątkowe lokale we Wrocławiu

14/08/21
Muzyczne podróże do Islandii i Norwegii Przeczytaj teksty laureatek i laureatów Konkursu im. Krzysztofa Mętraka

Kaloryczność filmów z tegorocznego programu jest wyjątkowo wysoka, a menu bogate w różnorodne propozycje. Jednak (podobno) nie samym kinem człowiek żyje, dlatego warto dbać również o zaspokajanie głodu pozafilmowego. Jak co roku przygotowaliśmy listę miejsc rekomendowanych, w których festiwalowicze i festiwalowiczki mogą korzystać ze specjalnych zniżek. Sprawdźcie, gdzie najlepiej jeść, pić i wypoczywać.

Najbliżej i najszybciej, czyli lokale w obiektach festiwalowych

Bistra w Kinie Nowe Horyzonty, Dolnośląskim Centrum Filmowym i Teatrze Muzycznym Capitol to najlepsze miejsca, gdzie można szybko i jednocześnie ze smakiem zaspokoić głód oraz pragnienie. Tutaj znajdziecie m.in. kanapki, burgery, słodkości, a także kawy, herbaty czy zimne napoje. W Nowym Bistro w przestrzeni KNH szczególne polecamy ofertę Dobrej Kalorii (na ząb) i On Lemon (na pragnienie). Ze względów bezpieczeństwa powyższe bistra sprzedają wyłącznie w opcji na wynos, jednak przed każdym z obiektów jest sporo miejsca na świeżym powietrzu, gdzie spokojnie można delektować się zakupami (przed KNH polecamy ogólnodostępną przestrzeń u wlotu do ul. św. Antoniego, z kolei przed DCF-em i Capitolem znajdziecie specjalnie wyznaczone strefy).

Relaks, muzyka, rozmowa, czyli kawiarnie, restauracje i kluby

Na naszej liście miejsc rekomendowanych znalazło się aż 15 różnych lokali, w których możecie skorzystać z atrakcyjnych zniżek (za okazaniem biletu festiwalowego z danego dnia lub karnetu/akredytacji, również w formie elektronicznej). Zachęcamy, aby sprawdzić ofertę każdego z tych miejsc, a szczególnie polecamy naszego wyjątkowego partnera – Halę Świebodzki, w pobliżu Kina Nowe Horyzonty. W Hali czeka na Was kilka różnych lokali gastronomicznych, dobra kawa i świetne napoje dostępne w menu barowym.

Sprawdź listę miejsc rekomendowanych


czytaj także
Program Sobota na Nowych Horyzontach 14/08/21
Program Piątek na Nowych Horyzontach 13/08/21
Program Niedziela na Nowych Horyzontach 15/08/21
Program Gaspar Noé we Wrocławiu! Weź udział w spotkaniach z reżyserem 13/08/21

Newsletter

OK