English

No Problemo Music i Big Sync Music - warsztat o roli muzyki w filmie

6/08/21
Moda kocha kino Nowe Horyzonty już od czwartku. Polecamy performans Mariusza Wilczyńskiego

No Problemo Music i Big Sync Music zapraszają na warsztat o roli muzyki w formach audiowizualnych. Wydarzenie odbędzie się ramach Polish Days, organizowanych podczas 21. MFF Nowe Horyzonty we Wrocławiu (12-22.08).

No Problemo Music i Big Sync Music zapraszają producentów i reżyserów filmowych w muzyczną podróż. Podczas 2-godzinnych warsztatów zajmiemy się rolą muzyki w formach audiowizualnych, pokażemy jak wpływa na ich odbiór. Zastanowimy się, na którym etapie produkcji zaczynać poszukiwania idealnego utworu, na co zwracać przy tym szczególną uwagę. 

Warsztat odbędzie się 18.08.2021r o godz. 10:00 online na platformie Zoom: link

 Podczas warsztatów Ewa Kowalewska-Kondrat, konsultantka muzyczna i Agnieszka Sękowska, general manager z No Problemo Music, opowiedzą też skąd się bierze muzyka w fonotece i jak wygląda współpraca ze stockiem muzycznym. Aneta Kabsa, creative director wraz z Michałem Krajewskim, head of music z Big Sync Music  wprowadzą Was w arkana licencjonowania utworów oryginalnych, współpracę z producentami i kompozytorami muzycznymi, zwracając szczególną uwagę na to czego się wystrzegać i jak zabezpieczyć swoją produkcję przed prawnymi błędami. 

Celem warsztatu jest wyposażenie twórców filmowych w niezbędną wiedzę z zakresu używania muzyki w różnych dziełach audiowizualnych, wypracowanie dobrych praktyk, które pomogą bezproblemowo realizować kolejne produkcje.

Prowadzący:

Ewa Kowalewska-Kondrat / No Problemo Music

Z muzyką związana od urodzenia. Wychowała się w muzycznym domu, następnie kształciła muzycznie, ucząc się gry na fortepianie, klawesynie, organach oraz rodzinie barokowych fletów prostych. Od 2006 roku zajmuje się konsultacją muzyczną, pomaga dobierać muzykę zarówno do reklam, jak i filmów dokumentalnych, fabularnych i seriali. Od 2009 roku związana z firmą No Problemo Music, reprezentującą brytyjską fonotekę Audio Network. Zna ją na pamięć. Prywatnie wielbicielka każdej dobrej muzyki, gatunek to sprawa drugorzędna.

Agnieszka Sękowska / No Problemo Music

Z branżą audiowizualną związana od początku kariery jako kierownik produkcji, producent, również międzynarodowego konkursu i festiwalu 48 Hour Film Project w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Krakowie. Przez 9 lat prezes Fundacji Przestrzeń Filmowa, absolwentka Programu dla Producentów Kreatywnych w Szkole Wajdy, MAIA Workshops, SOFA – School of Film Agents, finalistka Virgin Mobile Academy. Od 2 lat bardziej związana z częścią audio niż wizualną, prowadzi No Problemo Music. Prywatnie instruktorka jogi, mama, przyszła psychoterapeutka.

Aneta Kabsa

Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina i Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Dyrektor kreatywna agencji Big Sync Music Warsaw. Drogę zawodową rozpoczęła w Polskim Radiu na stanowisku redaktora wydawnictw płytowych. Od 2010 roku w roli music supervisora współpracuje z markami, reżyserami i agencjami reklamowymi w zakresie doradztwa muzycznego i konsultacji dźwiękowych. Autorka oprawy muzycznej do spotów reklamowych nominowanych w konkursach w Polsce i na świecie.  

Michał Krajewski 

Music supervisor, producent muzyczny i reklamowy, dyrektor zarządzający agencji marketingu muzycznego Big Sync Music Warsaw. Kilkunastoletnie doświadczenie zdobywał pracując dla wiodących światowych agencji, takich jak Grey Worldwide, JTW, Scholz & Friends oraz Cord Worldwide. Michał odpowiadał za produkcje muzyczne dla takich firm jak Ferrero, IKEA, Toyota, LOTTE Wedel, Allegro, ZEN, Škoda i ING. Kolekcjoner winyli i wielbiciel podróży.


czytaj także
Ogłoszenie Pakiety i dostępy do filmów online już w sprzedaży 5/08/21
Ogłoszenie Bilety na pokazy stacjonarne już w sprzedaży 4/08/21
Branża Polish Days - partnerzy i wydarzenia towarzyszące 3/08/21
Program Znamy program 21. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty 3/08/21

Newsletter

OK