English

Gramy z Orkiestrą! Wylicytuj karnet na 21. MFF NH i 12. AFF

5/02/21
Rozpoczął się nabór zgłoszeń do Międzynarodowego Konkursu Nowe Horyzonty Rusza nabór na wolontariat 21. MFF Nowe Horyzonty. Zgłoś się!

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! 

Wylicytuj karnet na 21. MFF Nowe Horyzonty

Kino równa się miłość, dlatego Nowe Horyzonty z ogromną przyjemnością dołączają do tegorocznej odsłony Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dla zwyciężczyni lub zwycięzcy licytacji przygotowaliśmy karnet na nadchodzącą, 21. edycję Międzynarodowego Festiwalu Nowe Horyzonty, która odbędzie się latem tego roku we Wrocławiu.

MFF NH to jedno z największych wydarzeń na filmowej mapie Europy. Od ponad 20 lat wrocławski festiwal gromadzi tysiące miłośniczek i miłośników odważnego i bezkompromisowego kina. To tu można zobaczyć (premierowo!) hity z najważniejszych festiwali świata – z Cannes, Berlina, Toronto, Wenecji czy Rotterdamu, zachwycić się awangardowymi perełkami oraz spotkać wybitnych przedstawicieli i przedstawicielki świata kina (gościliśmy m.in. Terry’ego Gilliama, Nanniego Morettiego, Agnieszkę Holland i Petera Greenawaya).

Karnet na 21. MFF Nowe Horyzonty daje możliwość najpełniejszego doświadczenia festiwalu – karnetowicze mogą zobaczyć kilkadziesiąt filmów ze wszystkich festiwalowych sekcji.

Szczegóły związane z realizacją karnetu omówimy bezpośrednio ze zwycięzcą lub zwyciężczynią licytacji.

Wylicytuj karnet na 21. MFF Nowe Horyzonty

Wylicytuj karnet na 12. American Film Festival

Wszystkie stany kina grają razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Wylicytuj karnet na tegoroczną odsłonę American Film Festival – wspomóż potrzebujących i weź udział w największym święcie niezależnego kina amerykańskiego w Polsce.

Przedmiotem licytacji jest karnet, który umożliwi udział w 12. American Film Festival we Wrocławiu (9-14 listopada 2021). AFF od ponad dekady prezentuje nieznane oblicza kina z USA, które powstaje poza głównym obiegiem i wielkimi biznesplanami. W programie odnajdziemy hity światowych festiwali (m.in. Sundance i Toronto), prezentujących alternatywne spojrzenie na amerykańską kinematografię. Na AFF można zobaczyć zarówno awangardowe perły, jak i Hollywood z górnej półki. Stałym elementem są także retrospektywy amerykańskich mistrzyń i mistrzów kina.

Karnet na 12. AFF daje możliwość najpełniejszego doświadczenia festiwalu – karnetowicze mogą zobaczyć kilkadziesiąt filmów ze wszystkich festiwalowych sekcji.

Szczegóły związane z realizacją karnetu omówimy bezpośrednio ze zwycięzcą lub zwyciężczynią licytacji.

Wylicytuj karnet na 12. American Film Festival


czytaj także
Festiwale Marcin Pieńkowski ogląda filmy na Sundance FF 4/02/21
Polecamy Wystawa Biuro Wysp Znalezionych ponownie otwarta od 10.02 6/02/21
Dystrybucja Nowohoryzontowy pakiet startowy od 12 lutego w kinach! 8/02/21
Festiwale Urszula Śniegowska ogląda filmy na Sundance FF 31/01/21

Newsletter

OK