en

Kontakt

Międzynarodowy Festiwal Filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty

ul. Zamenhofa 1; 00-153 Warszawa
tel: 022 530 66 40, fax: 022 831 06 63
NIP: 525-22-71-014

festiwal@nowehoryzonty.pl

Magdalena Gniadek - sekretariat
sekretariat@snh.org.pl


Roman Gutek - dyrektor festiwalu
rogu@snh.org.pl

Marcin Pieńkowski - dyrektor artystyczny
marcin.pienkowski@snh.org.pl

Katarzyna Hańć - dyrektorka organizacyjna
kasia@snh.org.pl


Program festiwalu

Ewa Szabłowska
ewa@snh.org.pl

Magdalena Sztorc
magda@snh.org.pl

Monica Semczyk
monica.semczyk@snh.org.pl

Kostas Georgakopulos - kurator muzyczny klubu festiwalowego
kostas@nowehoryzonty.pl

 

Jeśli chcą Państwo ZGŁOSIĆ FILM na festiwal, prosimy o kontakt z Monicą Semczyk
monica.semczyk@snh.org.pl


Industry

Weronika Czołnowska - koordynatorka wydarzeń branżowych
weronika.czolnowska@snh.org.pl


Sponsoring

sponsoring@snh.org.pl


Promocja festiwalu

Błażej Grzechnik - dyrektor marketingu i PR 
blazej.grzechnik@snh.org.pl

Agata Burdzy - koordynatorka PR
agata.burdzy@snh.org.pl

Michał Weksler - kierownik ds. marketingu
michal@snh.org.pl

Mateusz Rychlik - dział marketingu
mateusz.rychlik@snh.org.pl

Anna Kaczmarzyk - młodsza specjalistka ds. promocji
anna.kaczmarzyk@snh.org.pl


Obsługa widza, karnety, centrum festiwalowe,
inne pytania:

festiwal@nowehoryzonty.pl

Magdalena Pawlak - kierowniczka sprzedaży
m.pawlak@kinonh.pl

Justyna Oczkowska - specjalistka ds. zarządzania projektami
j.oczkowska@kinonh.pl

Lila Feduniak - kwatermistrzyni
noclegi@nowehoryzonty.pl


Dorota Weikum - kierowniczka działu personalnego
weikum@snh.org.pl

Joanna Malicka - gazeta festiwalowa "Na horyzoncie"
jmalicka@nowehoryzonty.pl


Strona internetowa i forum

Pracownia Pakamera Pracownia Pakamera
pracownia@pakamera.com.pl

Jakub Królikowski - realizacja, administracja
Przemysław Ostaszewski, Małgorzata Żółkiewska - grafika
Mariusz Wojas - obsługa strony i forum

Agnieszka Szeffel - autorka tekstów, redaktorka strony, redaktorka katalogu
agnieszka.szeffel@nowehoryzonty.pl