9+
Kup dostęp za 15 zł lub
karnet na wszystkie pokazy

Czarny Młyn

reż. Mariusz Palej / Polska 2020 / 101’
film w języku polskim zwiastun
film w języku polskim

Dostępność online

7 paź, 12:00 – 24 paź
Cena dostępu: 15 zł
Masz karnet / akredytację. Przejdź do systemu rezerwacji

Metka

0 osób wybiera się na ten film. A Ty?
zapisana usuń metkę

Chcesz przeżyć prawdziwą przygodę? Dołącz do dorastającego Iwo i jego siostry, którzy wraz z grupą przyjaciół muszą przeciwstawić się obezwładniającej mocy złego Czarnego Młyna.

Iwo to niepokorny nastolatek, który nie zawsze potrafi wspierać swoją mamę i młodszą siostrę Nelę. Gdy Iwo był małym chłopcem, jego ojciec zginął w wybuchu w Czarnym Młynie. Od tamtej pory całe miasteczko trzyma się z daleka od „przeklętego miejsca”. Kiedy to niepisane prawo narusza jeden z kolegów chłopca, zaczynają się dziać niemożliwe do wytłumaczenia zjawiska. Bo jak wyjaśnić to, że przedmioty zyskują własne życie, zwierzęta wydają się sterowane, a w lipcu pada śnieg? Dezorientacja sprawia, że relacje grupy przyjaciół zostają wystawione na próbę. Czy na bieg wydarzeń wpływa siostra Iwo, Mela? Gdy z miasteczka znikają wszyscy dorośli, dzieci wiedzą, że muszą trzymać się razem. Tylko wspólne działanie daje im szansę na przywrócenie normalności.

Nowy film twórców Za niebieskimi drzwiami to przygodowa opowieść o akceptacji i tolerancji, do której bohaterowie muszą dojść własną drogą.

Czarny Młyn

Mariusz Palej

Twoja ocena 0/3