9+
Kup dostęp za 15 zł lub
karnet na wszystkie pokazy

Nasz dom

우리집
reż. Ga-eun Yoon / Korea Południowa 2019 / 91’
polski lektor zwiastun
polski lektor

Dostępność online

7 paź, 12:00 – 24 paź
Cena dostępu: 15 zł
Masz karnet / akredytację. Przejdź do systemu rezerwacji

Metka

0 osób wybiera się na ten film. A Ty?
zapisana usuń metkę

12-letnia Hana i jej dwie nowe przyjaciółki postanawiają zawalczyć o szczęście w swoich rodzinach. Każdy sposób może być dobry: czy to drobny psikus, czy pierwsza samodzielna wyprawa za miasto.

Hana widzi, że jej rodzina powoli się rozpada – zapracowani rodzice nie potrafią się porozumieć, brat żyje w swoim świecie. Nastolatka czuje się osamotniona w próbach zjednoczenia bliskich, aż pewnego dnia poznaje dwie młodsze od siebie siostry: Yoo-mi i Yoo-jin. Rodzice dziewczynek pracują w innym mieście, a ich ukochany dom ma zostać wkrótce wynajęty nowym najemcom. Młode bohaterki szybko się zaprzyjaźniają i... wymyślają kolejne sposoby by ratować to, na czym im zależy: a to figlami płatanymi właścicielce domu, a to wycieczką nad morze w celu pilnego odszukania rodziców sióstr.

Nasz dom to poruszająca historia o tym, jak ważna jest rodzina, poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Skomplikowany świat dorosłych oglądamy oczami dzieci, dla których nieraz największym marzeniem są wspólnie spędzone chwile.

Nasz dom

Ga-eun Yoon

Twoja ocena 0/3