4+
Kup dostęp za 15 zł lub
karnet na wszystkie pokazy

Ella Bella Bingo

Elleville Elfred
reż. Frank Mosvold, Atle Solberg Blakseth / Norwegia 2020 / 79’
polski dubbing zwiastun
polski dubbing

Dostępność online

7 paź, 12:00 – 24 paź
Cena dostępu: 15 zł
Masz karnet / akredytację. Przejdź do systemu rezerwacji

Metka

0 osób wybiera się na ten film. A Ty?
zapisana usuń metkę

Ella i Henry to nierozłączni towarzysze zabaw. Gdy pewnego  dnia w okolicy pojawia się nowy sąsiad, wszystko się  zmienia… A bohaterowie przekonują się, że prawdziwa  przyjaźń to niełatwa sprawa.

Ella to przebojowa 5-latka, która ma niespożytą energię,  a swoimi pomysłami zaraża wszystkich wokół. Kiedy  postanawia zorganizować lokalny konkurs talentów, znajduje  mnóstwo chętnych, a sama chce zaprezentować magiczne  sztuczki w duecie z Henrym, swoim najlepszym przyjacielem.  Pech chce, że do miasteczka przeprowadza się Johnny, który  ma mnóstwo gadżetów, w tym fantastyczny rower, więc od  razu wzbudza zainteresowanie pozostałych dzieci. Zamiast  bawić się i trenować z Ellą, Henry spędza coraz więcej czasu  z nowym kolegą. W końcu dochodzi do pierwszej kłótni  między przyjaciółmi, którzy nigdy dotąd się nie sprzeczali…  Czy przyjaźń Elli i Henry’ego przetrwa tę próbę?

Niezwykle pozytywna i radosna animacja Ella Bella Bingo zdobyła serca widzów 7. MFF Kino Dzieci i otrzymała nagrodę  publiczności.

Ella Bella Bingo

Frank Mosvold, Atle Solberg Blakseth

Twoja ocena 0/3