English
zaloguj / zarejestruj

Program

Indeks Kalendarz projekcji

Mistrzowie

24 klatki
24 Frames
Abbas Kiarostami / Iran, Francja 2017 / 114’
pn 30 lip, 16:00knh 4
śr 01 sie, 16:00knh 4
Climax
Gaspar Noé / Francja 2018 / 95’
so 28 lip, 21:45knh 1
wt 31 lip, 21:45knh 1
cz 02 sie, 21:45knh 1
Cobain
Nanouk Leopold / Holandia, Belgia, Niemcy 2018 / 94’
pt 27 lip, 19:00dcf w
pn 30 lip, 10:00dcf w
so 04 sie, 13:00dcf w
pt 27 lip, 13:00knh 4
pn 30 lip, 10:00knh 4
nd 05 sie, 16:00knh 5
Człowiek, który zabił Don Kichota
The Man Who Killed Don Quixote
Terry Gilliam / Hiszpania, Belgia, Francja, Portugalia, Wielka Brytania 2018 / 132’
śr 01 sie, 15:45knh 1
Spotkanie z twórcami
pt 03 sie, 12:45knh 1
Spotkanie z twórcami
Czytelnicy
Readers
James Benning / USA 2017 / 108’
nd 29 lip, 19:00knh 6
cz 02 sie, 22:00knh 6
Dom nad morzem
The House by the Sea / La villa
Robert Guédiguian / Francja 2017 / 107’
nd 29 lip, 13:00dcf w
wt 31 lip, 13:00dcf w
nd 05 sie, 10:00dcf w
Dowłatow
Dovlatov
Aleksiej German Jr. / Rosja, Polska, Serbia 2018 / 126’
so 28 lip, 19:15knh 8
Spotkanie z twórcami
nd 29 lip, 13:15knh 8
Spotkanie z twórcami
Dzika grusza
The Wild Pear Tree / Ahlat Ağacı
Nuri Bilge Ceylan / Turcja, Macedonia, Francja, Niemcy, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Szwecja 2018 / 188’
pt 27 lip, 09:45knh 8
wt 31 lip, 15:45knh 8
cz 02 sie, 09:45knh 8
so 04 sie, 09:45knh 8
Letnia szkoła życia
The Workshop / L'atelier
Laurent Cantet / Francja 2017 / 113’
pt 27 lip, 10:00dcf w
nd 29 lip, 22:00dcf w
pn 30 lip, 16:00dcf w
Mektoub. Moja miłość: pieśń pierwsza
Mektoub. My Love: Canto uno
Abdellatif Kechiche / Francja, Włochy 2017 / 175’
so 28 lip, 09:45knh 8
śr 01 sie, 22:15knh 8
so 04 sie, 22:15knh 8
Najczystszy jest popiół
Ash Is Purest White / Jiang hu er nv
Jia Zhang-ke / Chiny, Francja, Japonia 2018 / 150’
nd 29 lip, 15:45knh 9
wt 31 lip, 10:15knh 9
so 04 sie, 13:15knh 9
Na wojnie
At War / En guerre
Stéphane Brizé / Francja 2018 / 113’
wt 31 lip, 19:15knh 9
cz 02 sie, 10:15knh 9
so 04 sie, 10:15knh 9
Nieposłuszne
Disobedience
Sebastián Lelio / Wielka Brytania, Irlandia, USA 2017 / 114’
pt 27 lip, 16:15knh 9
nd 29 lip, 10:15knh 9
pn 30 lip, 13:15knh 9
cz 26 lip, 19:00knh 7
pn 30 lip, 10:00knh 6
cz 02 sie, 10:00knh 6
Sny wędrownych ptaków
Birds of Passage / Pájaros de verano
Cristina Gallego, Ciro Guerra / Kolumbia, Dania 2018 / 125’
so 28 lip, 22:15knh 9
śr 01 sie, 13:15knh 9
pt 03 sie, 10:15knh 9
Sorry Angel
Plaire, aimer et courir vite
Christophe Honoré / Francja 2018 / 132’
so 28 lip, 22:00dcf w
śr 01 sie, 13:00dcf w
pt 03 sie, 16:00dcf w
The Image Book
Le livre d'image
Jean-Luc Godard / Szwajcaria, Francja 2018 / 90’
cz 02 sie, 18:45knh 2
pt 03 sie, 21:45knh 2
so 04 sie, 12:45knh 2
Trawa
Grass
Hong Sang-soo / Korea Południowa 2018 / 66’
wt 31 lip, 10:15knh 8
pt 03 sie, 16:15knh 8
so 04 sie, 16:15knh 8
Trzy twarze
3 Faces / Se rokh
Jafar Panahi / Iran 2018 / 100’
pt 27 lip, 13:15knh 9
pn 30 lip, 16:15knh 9
nd 05 sie, 13:15knh 9
Wojna Anny
Anna's War / Voyna Anny
Aleksiej Fiedorczenko / Rosja 2018 / 74’
pt 03 sie, 16:00knh 4
nd 05 sie, 18:45knh 2
Zama
Lucrecia Martel / Argentyna, Brazylia, Hiszpania, Dominikana, Francja, Holandia, Meksyk, Szwajcaria, USA, Portugalia, Liban 2017 / 115’
pn 30 lip, 19:15knh 8
śr 01 sie, 10:15knh 8
pt 03 sie, 19:15knh 8
nd 05 sie, 10:15knh 8
Zielona mgła
The Green Fog
Guy Maddin, Evan Johnson, Galen Johnson / USA 2017 / 63’
pt 27 lip, 22:00knh 4
pn 30 lip, 22:00knh 4
Zniewaga
The Insult / L'insulte
Ziad Doueiri / Francja, Cypr, Belgia, Liban, USA 2017 / 112’
pt 27 lip, 12:45knh 1
pt 03 sie, 09:45knh 1
nd 05 sie, 12:45knh 1
1
Masz karnet / akredytację. Przejdź do systemu rezerwacji