English
zaloguj / zarejestruj

Archiwum programowe

Konkurs Europejskie Filmy Krótkometrażowe

Europejskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 1
Rzeczy
Ben Rivers / Wielka Brytania 2014 / 21’
Dom i wszechświat
Antoinette Zwirchmayr / Austria 2015 / 4’
Mroczne światło
John Smith / Wielka Brytania 2014 / 3’
Niebieski i czerwony
Tao Zhou / Hiszpania, Tajlandia 2014 / 25’
The Children of Uzaï, AntiNarcissus
Mireille Kassar / Francja, Liban 2014 / 16’
Raj
Max Philipp Schmid / Szwajcaria 2015 / 15’
edycja 15
Europejskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 2
Back Track
Virgil Widrich / Austria 2015 / 7’
Powder Placenta
Katrina Daschner / Austria 2015 / 9’
Zeznania
Luke Fowler / Wielka Brytania 2014 / 25’
Twoja milcząca twarz
Seamus Harahan / Wielka Brytania 2015 / 6’
Wyspa jest tobą oczarowana
Alexander Carver, Daniel Schmidt / USA, Szwajcaria, Australia 2014 / 28’
edycja 15
Europejskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 3
Mówiąc w językach
David Zamagni, Nadia Ranocchi / Włochy, Polska 2015 / 22’
Watery Rhymes
Agnieszka Polska / Wielka Brytania, Polska 2014 / 4’
Quantum
Flatform / Włochy 2015 / 8’
Molekularne sprzężenie zwrotne
Ian Helliwell / Wielka Brytania 2014 / 3’
Zniszczona ziemia
Emmanuel Lefrant / Francja 2015 / 12’
Detour de Force
Rebecca Baron / USA, Austria 2014 / 29’
edycja 15
Europejskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 4
Po po końcu
Laure Prouvost / Wielka Brytania 2014 / 9’
Shadowland
John Skoog / Szwecja 2014 / 15’
Tajemnica poliszynela
Eva Könnemann / Niemcy 2015 / 29’
Tkanina
Christoph Girardet / Niemcy 2014 / 10’
Migotanie księżyca
Rainer Kohlberger / Austria, Niemcy 2015 / 10’
Wykwintne ciałka
Peter Tscherkassky / Austria 2015 / 19’
edycja 15
Europejskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 5
Wszystko, co stałe
Louis Henderson / Francja, Ghana 2014 / 16’
Requiem dla wraku
Janis Rafa / Grecja, Holandia 2015 / 11’
Embargo
Johann Lurf / Austria 2014 / 10’
Integracja
Oleksiy Radynski / Ukraina 2014 / 17’
20 uścisków dłoni dla pokoju
Mahdi Fleifel / Palestine, Niemcy 2014 / 3’
Stary cmentarz żydowski
Sergei Loznitsa / Holandia, Latvia 2014 / 20’
edycja 15
Europejskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 6
Marsylia
Yves-Marie Mahé / Francja 2014 / 2’
F jak Fibonacci
Beatrice Gibson / Wielka Brytania 2014 / 16’
Płynna szkatułka / Bezdroża luster
Paul Clipson / Wielka Brytania, USA 2014 / 10’
Kino
Dorit Margreiter / Austria 2014 / 9’
W wielkiej, białej przestrzeni
Michaela Grill / Austria, Kanada 2015 / 16’
Hiperłącze albo tak się nie zdarzyło
Cécile B. Evans / Wielka Brytania 2014 / 23’
edycja 15
1