English

Archiwum programowe

konkurs Polskie Filmy Krótkometrażowe

Gdzie zabawki tamtych lat
Where Have All Those Toys Gone
Stanisław Różewicz / Polska 2007 / 32’
Pokazywany razem z:
Nasz starszy brat / Our Elder Brother / 26’
edycja 8
Zestaw ANIMACJE
American Dream
Jakub Wroński / Polska 2007 / 8’
Awatar
Sylwia Żółkiewska / Polska 2007 / 5’35’’
Drzazga
Wojtek Wawszczyk / Polska 2008 / 17’
Drzewo
Michał Mróz / Polska 2007 / 6’47’’
Epizod
Agata Gorzadek / Polska 2007 / 6’
Felicjanek 10
Anna Kaszuba-Dębska / Polska 2008 / 7’21’’
Koszmar włosów
Paweł Dębski / Polska 2007 / 5’35’’
Mały czarny kwadrat
Tomasz Siwiński / Polska 2007 / 6’25’’
Nie ma
Magdalena Syboń / Polska 2007 / 8’80’’
Powrót
Anna Błaszczyk / Polska 2008 / 7’
Radostki
Magdalena Osińska / Polska 2008 / 13’
Refreny
Wiola Sowa / Polska 2007 / 13’
Studnia
Andrzej Gosieniecki / Polska 2008 / 9’
Wiek kamienia
Marta Skrocka / Polska 2007 / 8’
Wszystko płynie
Edyta Turczanik / Polska 2007 / 7’36’’
edycja 8
Zestaw Dokumenty 1
Gadzio
Kryspin Pluta / Polska 2007 / 15’
Kamienna cisza
Krzysztof Kopczyński / Polska 2007 / 51’
Krok po kroku
Marcin Pieczonka / Polska 2008 / 28’
Ponad chodnikami
Piotr Stasik / Polska 2008 / 24’
edycja 8
Zestaw Dokumenty 2
Kici, kici
Paweł Łoziński / Polska 2008 / 28’
Krupka 0,5
Michał Dawidowicz / Polska 2008 / 16’
Pociąg do Bollywood
Mariusz Malinowski / Polska 2007 / 52’
Uśpienie
Wojciech Jagiełło / Polska 2008 / 11’
Warszaffski walczyk
Cezary Ciszewski / Polska 2007 / 11’
edycja 8
Zestaw Dokumenty 3
Bracia
Lidia Duda / Polska 2007 / 52’
Maria i Anna
Jacek Knopp / Polska 2008 / 30’
PRL de Luxe
Edyta Wróblewska / Polska 2007 / 15’
Schengen - dwie granice
Józef Herold / Polska 2008 / 20’
edycja 8
Zestaw Dokumenty 4
Gdzie zabawki tamtych lat
Stanisław Różewicz / Polska 2007 / 32’
Henio idziemy na Widzew
Michał Jóźwiak / Polska 2007 / 26’
Opowieść Griota
Adam Różański / Polska 2007 / 55’
Popatrz
Adam Palenta / Polska 2008 / 4’
edycja 8
Zestaw Dokumenty 5
Czekając na Francesco
Paolo Volponi / Polska 2008 / 15’
Dzikie szczęście
Piotr Kloc / Polska 2008 / 52’
Kilka mniejszych wygranych
Lesław Dobrucki / Polska 2007 / 10’
Spotkanie
Krzysztof Pieczyński / Polska 2007 / 27’
Szklana pułapka
Paweł Ferdek / Polska 2008 / 14’
edycja 8
Zestaw Fabuły 1
Falstart
Igor Devold / Polska 2007 / 27’
Jutro rano
Katarzyna Gondek / Polska 2008 / 3’
Universal Spring
Anna Karasińska / Polska 2007 / 16’
Za horyzont
Kuba Czekaj / Polska 2007 / 31’
Zabłąkane sny
Marek Birner / Polska 2007 / 17’
edycja 8
Zestaw Fabuły 2
Aria Diva
Agnieszka Smoczyńska / Polska 2007 / 30’
Czego nikt nie wie
Maciej Prykowski / Polska 2008 / 23’
Jak to jest być moją matką
Norah Mc Gettigan / Polska 2007 / 30’
Papieros
Leszek Korusiewicz / Polska 2007 / 13’
edycja 8
Zestaw Fabuły 3
Myjnia
Jan P. Matuszyński / Polska 2007 / 20’
Pokój szybkich randek
Anna Maliszewska / Polska 2007 / 40’
Samotność kucharza szybkich zamowień
Marcel Sawicki / Polska 2008 / 25’
Trening
Julia Kolberger / Polska 2008 / 11’
edycja 8
Zestaw Fabuły 4
Luksus
Jarek Sztandera / Polska 2008 / 38’
Marysia i Dzidek
Andrzej Stopa / Polska 2007 / 15’
Nowe legendy miejskie
Leszek Dobrucki, Maciej Olbrycht, Marzena Popławska, Joanna Pawluśkiewicz / Polska 2007 / 30’
Wszystko
Artur Wyrzykowski / Polska 2008 / 16’
edycja 8
Zestaw Fabuły 5
Pralnia
Michał Dąbal / Polska 2008 / 13’
Tysiąc zakazanych krzaków
Piotr Kielar / Polska 2008 / 36’
Warszawianka
Marcin Maziarzewski / Polska 2007 / 12’
Ważki
Justyna Nowak / Polska 2007 / 15’
Wszystko
Gilles Renard / Polska 2008 / 25’
edycja 8
1