English
zaloguj / zarejestruj

Program

Indeks Kalendarz projekcji

wszystkie tytuły

so 12 sie, 09:45 knh 1
priorytet karnetów i akredytacji
so 12 sie, 18:00 knh 1
nd 13 sie, 12:45 knh 1
13 powrotów
13 Summers Underwater
Wiktoria Szymańska / Polska, Wielka Brytania, Meksyk 2017 / 64’
pt 11 sie, 09:45 knh 3
Spotkanie z twórcami
so 12 sie, 15:45 knh 2
Spotkanie z twórcami
1945
Ferenc Török / Węgry 2017 / 91’
cz 10 sie, 18:45 knh 2
Spotkanie z twórcami
pt 11 sie, 15:45 knh 3
Spotkanie z twórcami
wt 08 sie, 12:45 knh 3
śr 09 sie, 15:45 knh 3
20th Century Women
Mike Mills / USA 2016 / 118’
wt 08 sie, 15:45 knh 1
cz 10 sie, 09:45 knh 1
78/52
Alexandre O. Philippe / USA 2017 / 91’
so 05 sie, 16:15 knh 7
Spotkanie z twórcami
nd 06 sie, 21:45 knh 3
Spotkanie z twórcami
pt 11 sie, 22:00 klub
Ala ma koty
Ally The Cat
Jacek Rokosz / Polska 2016 / 7’
Pokazywany w Kino Dzieci. Zestaw 1: Nowe polskie seriale na horyzoncie, 4+ razem z:
Basia / 11’
Czapu Czipu / 4’
Przytul mnie / 6’
Toru Superlis / 7’
Wiking Tappi / 11’
Żubr Pompik / 7’
so 05 sie, 10:00 knh 5
Amerykański anarchista
American Anarchist
Charlie Siskel / USA 2016 / 80’
pt 04 sie, 18:45 knh 3
so 05 sie, 15:45 knh 3
Ana, mon amour
Cãlin Peter Netzer / Rumunia, Niemcy, Francja 2016 / 127’
pt 04 sie, 10:15 knh 7
so 12 sie, 10:15 knh 7
Aparat Claire
Claire's Camera / La caméra de Claire
Hong Sang-soo / Francja, Korea Południowa 2017 / 69’
wt 08 sie, 10:15 knh 9
śr 09 sie, 19:15 knh 7
pt 11 sie, 09:45 knh 1
Arábia
João Dumans, Affonso Uchoa / Brazylia 2017 / 96’
nd 06 sie, 09:45 knh 2
pn 07 sie, 22:00 knh 4
Asura: Miasto szaleństwa
Asura: City of Madness / Asura
Kim Sung-su / Korea Południowa 2016 / 136’
so 05 sie, 22:15 knh 7
wt 08 sie, 22:15 knh 7
Ata
pt 04 sie, 23:30 klub
A Ghost Story
David Lowery / USA 2017 / 87’
cz 03 sie, 19:30 knh 9
so 05 sie, 09:45 knh 1
Spotkanie z twórcami
priorytet karnetów i akredytacji
nd 06 sie, 15:45 knh 1
Spotkanie z twórcami
priorytet biletów
Banda czterech
Gang of Four / La bande des quatre
Jacques Rivette / Francja, Szwajcaria 1989 / 160’
so 05 sie, 12:30 knh 5
pt 11 sie, 22:00 knh 5
Basia
Marcin Wasilewski / Polska 2016 / 11’
Pokazywany w Kino Dzieci. Zestaw 1: Nowe polskie seriale na horyzoncie, 4+ razem z:
Ala ma koty / 7’
Czapu Czipu / 4’
Przytul mnie / 6’
Toru Superlis / 7’
Wiking Tappi / 11’
Żubr Pompik / 7’
so 05 sie, 10:00 knh 5
Beuys. Sztuka to rewolucja
Beuys
Andres Veiel / Niemcy 2017 / 107’
nd 06 sie, 09:45 knh 3
nd 13 sie, 10:15 knh 8
Bitwa wrocławska
The Battle of Wroclaw
Beata Januchta / Polska 2016 / 115’
nd 13 sie, 15:45 knh 2
Bliskość
Closeness / Tesnota
Kantemir Balagov / Rosja 2017 / 118’
so 05 sie, 16:15 knh 9
pn 07 sie, 19:15 knh 9
pt 11 sie, 10:15 knh 7
nd 13 sie, 19:15 knh 7
wt 08 sie, 23:30 klub
Brexitannia
Timothy George Kelly / Wielka Brytania, Rosja 2017 / 80’
śr 09 sie, 15:45 knh 2
Spotkanie z twórcami
cz 10 sie, 13:15 knh 7
Spotkanie z twórcami
so 05 sie, 22:00 Tamka
pt 11 sie, 16:00 knh 6
pn 07 sie, 12:15 knh 5
pt 11 sie, 13:30 knh 5
nd 13 sie, 10:00 knh 5
CHOMIKi
HAMSTERs
Martine Doyen / Belgia 2016 / 71’
so 05 sie, 13:30 knh 3
Spotkanie z twórcami
nd 06 sie, 15:45 knh 3
Spotkanie z twórcami
Cichy sen
A Quiet Dream / Chun-mong
Zhang Lu / Korea Południowa 2016 / 101’
cz 10 sie, 12:45 knh 3
Spotkanie z twórcami
so 12 sie, 15:45 knh 3
Spotkanie z twórcami
Cipka
Pussy
Renata Gąsiorowska / Polska 2016 / 8’
Pokazywany w Shortlista Zestaw 3 razem z:
Klub seniora / 6’
Koniec widzenia / 15’
Najpiękniejsze fajerwerki ever / 28’
Proch / 24’
Wolta / 14’
wt 08 sie, 15:45 knh 2
Spotkanie z twórcami
śr 09 sie, 22:00 knh 6
Cmentarz wspaniałości
Cemetery of Splendour / Rak ti Khon Kaen
Apichatpong Weerasethakul / Tajlandia, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Malezja, Korea Południowa, Meksyk, USA, Norwegia 2015 / 122’
pt 04 sie, 22:00 knh 6
nd 13 sie, 16:00 knh 6
Córki Abril
April’s Daughter / Las hijas de Abril
Michel Franco / Meksyk 2017 / 103’
śr 09 sie, 13:15 knh 9
cz 10 sie, 19:15 knh 9
Cukierki
Sweets / Sukaryot
Joseph Pitchhadze / Izrael 2013 / 132’
nd 06 sie, 22:00 knh 4
so 12 sie, 16:00 knh 6
Czapu Czipu
Hee Hee Hatty
Tomasz Głodek, Bogna Sroka-Mucha / Polska 2015 / 4’
Pokazywany w Kino Dzieci. Zestaw 1: Nowe polskie seriale na horyzoncie, 4+ razem z:
Ala ma koty / 7’
Basia / 11’
Przytul mnie / 6’
Toru Superlis / 7’
Wiking Tappi / 11’
Żubr Pompik / 7’
so 05 sie, 10:00 knh 5
wt 08 sie, 10:00 knh 4
so 12 sie, 10:00 knh 4
Człowiek z żelaza
Man of Iron
Andrzej Wajda / Polska 1981 / 156’
nd 06 sie, 22:00 ryn
Czuwaj nad nią
Watch Over Her
Dina Perlstein / Izrael 2014 / 156’
śr 09 sie, 16:00 knh 6
Spotkanie z twórcami
Daleko od Wietnamu
Far from Vietnam / Loin du Vietnam
Joris Ivens, William Klein, Agnes Varda, Claude Lelouch, Jean-Luc Godard, Chris Marker, Alain Resnais / Francja 1967 / 115’
cz 10 sie, 22:00 knh 6
so 12 sie, 19:00 knh 5
Dead Slow Ahead
Mauro Herce / Hiszpania, Francja 2015 / 74’
so 05 sie, 22:00 knh 6
śr 09 sie, 21:45 knh 3
cz 10 sie, 24:00 klub
Dom
Home
Fien Troch / Belgia 2016 / 103’
pt 04 sie, 10:15 knh 8
pn 07 sie, 22:15 knh 8
so 12 sie, 22:15 knh 8
Do You Speak Chopin?
Marian Marzyński / USA 2016 / 42’
Pokazywany w Filmy Mariana Marzyńskiego razem z:
Nigdy nie zapomnij kłamać / Never Forget to Lie / 56’
pt 11 sie, 13:00 knh 6
Spotkanie z twórcami
Droga Aszera
Scaffolding / Pigumim
Matan Yair / Izrael, Polska 2017 / 93’
pt 11 sie, 13:15 knh 7
Spotkanie z twórcami
so 12 sie, 13:15 knh 8
Spotkanie z twórcami
Dusza i cialo
On Body and Soul / Teströl és lélekröl
Ildikó Enyedi / Węgry 2017 / 116’
nd 06 sie, 10:15 knh 9
so 12 sie, 10:15 knh 9
Dziecko Apokalipsy
Apocalypse Child
Mario Cornejo / Filipiny 2016 / 95’
pt 04 sie, 12:45 knh 2
so 12 sie, 22:00 knh 4
Dzień po
The Day After / Geu-hu
Hong Sang-soo / Korea Południowa 2017 / 92’
śr 09 sie, 10:15 knh 7
so 12 sie, 10:15 knh 8
nd 13 sie, 10:00 knh 5
Dzikie róże
Wild Roses
Anna Jadowska / Polska 2016 / 90’
so 05 sie, 19:15 knh 9
Spotkanie z twórcami
nd 06 sie, 13:15 knh 9
Spotkanie z twórcami
Dziwne ptaki
Strange Birds / Drôles d'oiseaux
Élise Girard / Francja 2016 / 70’
cz 10 sie, 16:15 knh 7
Spotkanie z twórcami
pt 11 sie, 18:45 knh 3
Spotkanie z twórcami
Elle
Paul Verhoeven / Francja 2016 / 130’
pt 04 sie, 21:45 knh 2
pt 11 sie, 21:45 knh 2
so 12 sie, 23:30 klub
Ewangelia
Vangelo
Pippo Delbono / Włochy, Belgia, Szwajcaria 2016 / 85’
wt 08 sie, 09:45 knh 2
Spotkanie z twórcami
śr 09 sie, 19:00 knh 6
Spotkanie z twórcami
Ewolucja
Evolution / Évolution
Lucile Hadžihalilović / Francja, Belgia, Hiszpania 2015 / 81’
pn 07 sie, 22:15 knh 7
cz 10 sie, 22:15 knh 8
Spotkanie z twórcami
Fabryka niczego
Nothing Factory / A Fábrica de Nada
Pedro Pinho / Portugalia 2017 / 177’
so 05 sie, 09:45 knh 3
so 12 sie, 12:15 knh 2
Fall Equinox
James Benning / USA 2016 / 64’
nd 06 sie, 13:00 knh 6
pn 07 sie, 22:00 knh 6
Fantastyczna kobieta
A Fantastic Woman / Una mujer fantástica
Sebastián Lelio / Chile, Hiszpania, USA, Niemcy 2017 / 104’
wt 08 sie, 12:45 knh 1
Spotkanie z twórcami
priorytet karnetów i akredytacji
śr 09 sie, 15:45 knh 1
Spotkanie z twórcami
priorytet biletów
so 12 sie, 12:45 knh 1
Félicité
Alain Gomis / Francja, Senegal, Belgia, Niemcy, Liban 2017 / 123’
pt 04 sie, 13:15 knh 9
nd 06 sie, 19:15 knh 9
nd 13 sie, 13:15 knh 9
nd 13 sie, 16:15 knh 9
nd 13 sie, 19:15 knh 9
pn 07 sie, 23:30 klub
pn 07 sie, 22:00 klub
Frantz
François Ozon / Francja, Niemcy 2016 / 113’
pn 07 sie, 10:15 knh 7
śr 09 sie, 16:15 knh 7
Free Fire
Ben Wheatley / Wielka Brytania, Francja 2016 / 90’
so 05 sie, 22:15 knh 9
cz 10 sie, 22:15 knh 9
pt 04 sie, 19:15 knh 8
Spotkanie z twórcami
so 05 sie, 18:45 knh 3
Spotkanie z twórcami
Gdy zapadnie zmrok
By the Time It Gets Dark / Dao khanong
Anocha Suwichakornpong / Tajlandia, Francja, Katar, Holandia 2016 / 105’
pt 11 sie, 12:45 knh 2
so 12 sie, 18:45 knh 2
Gdzie jest Rocky II?
Where Is Rocky II?
Pierre Bismuth / Francja, Niemcy, Belgia, Włochy 2016 / 93’
wt 08 sie, 18:45 knh 3
śr 09 sie, 09:45 knh 3
Gładka skóra
A Skin So Soft / Ta peau si lisse
Denis Côté / Kanada 2017 / 93’
cz 10 sie, 10:15 knh 9
pt 11 sie, 13:15 knh 9
Spotkanie z twórcami
Halka
Konstanty Meglicki / Polska 1929 / 86’
cz 10 sie, 22:00 ryn
Happy End
Michael Haneke / Francja, Austria, Niemcy 2017 / 107’
pt 04 sie, 15:45 knh 1
priorytet biletów
nd 06 sie, 12:45 knh 1
priorytet karnetów i akredytacji
śr 09 sie, 18:45 knh 1
so 05 sie, 22:00 klub
nd 13 sie, 10:00 knh 5
Honorowy obywatel
The Distinguished Citizen / El ciudadano ilustre
Gastón Duprat, Mariano Cohn / Argentyna, Hiszpania 2016 / 118’
pt 04 sie, 09:45 knh 3
nd 13 sie, 18:45 knh 3
Idealna przyszłość
The Future Perfect / El futuro perfecto
Nele Wohlatz / Argentyna 2016 / 65’
śr 09 sie, 22:00 knh 4
cz 10 sie, 09:45 knh 2
Imperium zmysłów
In the Realm of the Senses / Ai no korîda
Nagisa Ôshima / Japonia, Francja 1976 / 103’
so 05 sie, 21:45 knh 2
cz 10 sie, 22:30 knh 5
śr 09 sie, 22:00 klub
pt 11 sie, 24:00 klub
wt 08 sie, 10:00 knh 5
so 05 sie, 10:15 knh 9
pn 07 sie, 09:45 knh 5
wt 08 sie, 16:15 knh 7
nd 13 sie, 10:15 knh 9
Jesús
Fernando Guzzoni / Francja, Chile, Niemcy, Grecja, Kolumbia 2016 / 85’
pt 11 sie, 19:00 knh 4
so 12 sie, 12:45 knh 3
Julieta
Pedro Almodóvar / Hiszpania 2016 / 99’
so 05 sie, 22:00 ryn
Kadryl
The Quadrille / Le Quadrille
Jacques Rivette / Francja 1950 / 40’
Pokazywany w Jacques Rivette – filmy krótkometrażowe razem z:
Mat szewski / Le coup du berger / 28’
Rozrywka / Le divertissement / 45’
W czterech kątach / Aux quatre coins / 20’
cz 10 sie, 10:00 knh 4
pt 11 sie, 13:15 knh 8
so 05 sie, 13:00 knh 4
wt 08 sie, 16:00 knh 4
nd 13 sie, 10:00 knh 5
śr 09 sie, 13:00 knh 6
Spotkanie z twórcami
Klient
The Salesman / Forushande
Asghar Farhadi / Iran, Francja 2016 / 125’
pt 11 sie, 22:00 ryn
pn 07 sie, 15:45 knh 2
Spotkanie z twórcami
wt 08 sie, 21:45 knh 2
Klub seniora
Seniors’s Club
Agata Mianowska / Polska 2016 / 6’
Pokazywany w Shortlista Zestaw 3 razem z:
Cipka / 8’
Koniec widzenia / 15’
Najpiękniejsze fajerwerki ever / 28’
Proch / 24’
Wolta / 14’
wt 08 sie, 15:45 knh 2
Spotkanie z twórcami
śr 09 sie, 22:00 knh 6
cz 03 sie, 19:00 knh 7
so 05 sie, 10:00 knh 6
wt 08 sie, 10:00 knh 6
so 12 sie, 10:00 knh 6
Kochankowie jednego dnia
Lover for a Day / L'amant d'un jour
Philippe Garrel / Francja 2017 / 76’
pt 11 sie, 12:45 knh 3
so 12 sie, 18:45 knh 3
Kolejny rok
Another Year
Shengze Zhu / Chiny 2016 / 181’
śr 09 sie, 12:15 knh 2
pt 11 sie, 18:30 knh 6
Koniec widzenia
Time To Go
Grzegorz Mołda / Polska 2017 / 15’
Pokazywany w Shortlista Zestaw 3 razem z:
Cipka / 8’
Klub seniora / 6’
Najpiękniejsze fajerwerki ever / 28’
Proch / 24’
Wolta / 14’
wt 08 sie, 15:45 knh 2
Spotkanie z twórcami
śr 09 sie, 22:00 knh 6
Koń turyński
The Turin Horse / A torinói ló
Béla Tarr / Węgry, Francja, Niemcy, Szwajcaria, USA 2011 / 146’
nd 06 sie, 10:00 knh 4
nd 13 sie, 10:00 knh 4
Kraina małych ludzi
Land of the Little People / Medinat hagamadim
Yaniv Berman / Izrael, Palestyna 2016 / 83’
pt 11 sie, 15:45 knh 2
Spotkanie z twórcami
so 12 sie, 09:45 knh 2
Spotkanie z twórcami
Księżyc Jowisza
Jupiter's Moon / Jupiter holdja
Kornél Mundruczó / Węgry, Niemcy 2017 / 123’
pn 07 sie, 21:45 knh 1
cz 10 sie, 15:45 knh 1
Spotkanie z twórcami
pt 11 sie, 12:45 knh 1
Spotkanie z twórcami
Kto wie
Who Knows / Va savoir
Jacques Rivette / Francja, Włochy, Niemcy 2001 / 154’
wt 08 sie, 13:00 knh 5
so 12 sie, 22:00 knh 5
Kuso
Flying Lotus / USA 2017 / 105’
pn 07 sie, 22:15 knh 9
so 12 sie, 22:15 knh 9
Lato 1993
Summer 1993 / Estiu 1993
Carla Simón / Hiszpania 2017 / 97’
pt 04 sie, 16:00 knh 4
so 12 sie, 09:45 knh 3
nd 13 sie, 13:15 knh 7
Liberation Day
Morten Traavik, Ugis Olte / Łotwa, Norwegia, Słowenia 2016 / 100’
pt 04 sie, 12:45 knh 3
Spotkanie z twórcami
so 05 sie, 21:45 knh 3
Spotkanie z twórcami
Los Feliz
Edgar Honetschläger / Austria 2016 / 102’
wt 08 sie, 18:45 knh 2
Spotkanie z twórcami
śr 09 sie, 09:45 knh 2
Spotkanie z twórcami
pn 07 sie, 15:45 knh 2
Spotkanie z twórcami
wt 08 sie, 21:45 knh 2
cz 10 sie, 19:15 knh 7
Spotkanie z twórcami
pt 11 sie, 19:15 knh 7
Spotkanie z twórcami
1 2 3