English
zaloguj / zarejestruj

Program

Indeks Kalendarz projekcji

wszystkie tytuły

Johann Lurf / Austria 2017 / 90’
Front Wizualny
so 28 lip, 18:45 knh 3
nd 29 lip, 15:45 knh 2
24 klatki
24 Frames
Abbas Kiarostami / Iran, Francja 2017 / 114’
Mistrzowie
pn 30 lip, 16:00 knh 4
śr 01 sie, 16:00 knh 4
53 wojny
53 Wars
Ewa Bukowska / Polska 2018 / 82’
Odkrycia
śr 01 sie, 16:15 knh 8
cz 02 sie, 13:30 knh 8
6 Bagatelas
Pedro Costa, Thierry Lounas / Portugalia, Francja 2003 / 18’
Pokazywany razem z:
Gdzie spoczywa twój uśmiech? / Où gît votre sourire enfoui? / 104’
Retrospektywa: Pedro Costa
pn 30 lip, 13:00 knh 4
so 04 sie, 13:00 knh 4
9 palców
9 Fingers / 9 doigts
F.J. Ossang / Francja, Portugalia 2017 / 99’
Moico Nocne Szaleństwo
pt 27 lip, 22:00 knh 5
śr 01 sie, 22:00 knh 5
Ága
Milko Lazarow / Bułgaria, Niemcy, Francja 2018 / 98’
Odkrycia
so 28 lip, 10:00 dcf w
pn 30 lip, 19:00 dcf w
cz 02 sie, 16:00 dcf w
nd 05 sie, 16:00 dcf w
Alfabet Greenawaya
The Greenaway Alphabet
Saskia Boddeke / Holandia 2017 / 68’
Pokazy specjalne
so 28 lip, 16:00 knh 4
nd 29 lip, 16:00 knh 4
All You Can Eat Buddha
Ian Lagarde / Kanada, Kuba 2017 / 85’
Odkrycia
pt 27 lip, 22:00 knh 6
nd 29 lip, 22:15 knh 4
wt 31 lip, 22:00 knh 6
pt 27 lip, 19:00 knh 4
wt 31 lip, 22:00 knh 4
nd 05 sie, 10:00 knh 4
so 28 lip, 18:45 knh 2
nd 29 lip, 09:45 knh 2
cz 02 sie, 15:45 knh 2
Arktyka
Arctic
Joe Penna / Islandia 2018 / 97’
Oslo/Reykjavik
pt 27 lip, 21:45 knh 1
wt 31 lip, 15:45 knh 1
pt 03 sie, 21:45 knh 1
Atlas zła
The Field Guide to Evil
Yannis Veslemes, Ashim Ahluwalia, Can Evrenol, Severin Fiala, Veronika Franz, Katrin Gebbe, Calvin Reeder, Agnieszka Smoczyńska, Peter Strickland / Nowa Zelandia 2018 / 117’
Moico Nocne Szaleństwo
pn 30 lip, 19:15 knh 9
wt 31 lip, 22:15 knh 9
pt 03 sie, 22:15 knh 9
Atomowe serce
Atomic Heart / Madar-e ghalb atomi
Ali Ahmadzadeh / Iran 2015 / 97’
Iran : Iran
pt 27 lip, 16:15 knh 7
so 04 sie, 19:15 knh 7
Autsajder
Adam Sikora / Polska 2018 / 89’
Pokazy specjalne
śr 01 sie, 16:00 knh 6
cz 02 sie, 09:45 knh 2
Baronesa
Juliana Antunes / Brazylia 2017 / 71’
Odkrycia
pt 27 lip, 10:00 knh 4
śr 01 sie, 10:00 knh 6
Basia
Babsy
Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz / Polska 2018 / 55’
Kino Dzieci
nd 29 lip, 10:00 knh 5
Bergman – rok z życia
Bergman: A Year in Life
Jane Magnusson / Szwecja, Norwegia 2018 / 117’
Bergman100
so 28 lip, 10:00 knh 4
nd 29 lip, 12:45 knh 2
so 04 sie, 22:00 knh 4
cz 26 lip, 22:30 klub
Bezgłośnie. Statyści pustyni
Noiseless, Desert Extras / Sans bruit, les figurants du desert
Michał Mądracki, Maciej Mądracki, Gilles Lepore / Polska, Francja 2017 / 64’
Odkrycia
so 04 sie, 16:00 knh 4
nd 05 sie, 16:00 knh 4
Biodra Johna Wayne'a
The Hips of J.W. / Le bassin de J.W.
João César Monteiro / Portugalia, Francja 1997 / 144’
Retrospektywa: João César Monteiro
pn 30 lip, 16:00 dcf l
pt 03 sie, 16:00 dcf l
Blames and Flames
Falgoosh
Mohammadreza Farzad / Iran 2012 / 30’
Pokazywany w nie(Emisyjne) zdarzenie razem z:
Multitude / 9’
TV 1979 / 30’
Iran : Iran
nd 29 lip, 12:45 knh 3
wt 31 lip, 16:00 knh 6
Bliskość
Closeness / Tesnota
Kantemir Balagov / Rosja 2017 / 118’
Sezon
pt 27 lip, 22:00 dcf p
wt 31 lip, 19:00 dcf p
pt 03 sie, 16:00 dcf p
so 28 lip, 18:45 knh 2
nd 29 lip, 09:45 knh 2
cz 02 sie, 15:45 knh 2
Caniba
Véréna Paravel, Lucien Castaing-Taylor / Francja 2017 / 90’
Front Wizualny
pt 27 lip, 12:45 knh 3
pn 30 lip, 21:45 knh 3
nd 05 sie, 12:45 knh 3
Cicha noc
Silent Night
Paweł Paszta / Polska 2017 / 67’
Pokazywany w Teatroteka zestaw 2 razem z:
Feinweinblein / 44’
Teatroteka Fest
pn 30 lip, 16:00 knh 6
cz 02 sie, 19:00 dcf p
Cisza we mgle
Silent Mist
Zhang Miaoyan / Chiny, Francja 2017 / 101’
Odkrycia
pt 27 lip, 16:00 knh 4
śr 01 sie, 22:00 knh 4
pt 03 sie, 10:00 knh 4
Climax
Gaspar Noé / Francja 2018 / 95’
Mistrzowie
so 28 lip, 21:45 knh 1
wt 31 lip, 21:45 knh 1
cz 02 sie, 21:45 knh 1
Cobain
Nanouk Leopold / Holandia, Belgia, Niemcy 2018 / 94’
Mistrzowie
pt 27 lip, 19:00 dcf w
pn 30 lip, 10:00 dcf w
so 04 sie, 13:00 dcf w
Cocote
Nelson Carlo de Los Santos Arias / Dominikana, Argentyna, Niemcy 2017 / 106’
Międzynarodowy Konkurs Nowe Horyzonty
cz 02 sie, 19:15 knh 7
pt 03 sie, 10:15 knh 7
nd 05 sie, 13:00 knh 6
Córka trenera
A Coach’s Daughter
Łukasz Grzegorzek / Polska 2018 / 93’
Pokazy Galowe
cz 26 lip, 20:00 knh 8
pt 27 lip, 16:15 knh 8
Cukier Stanik
Zucker Bras
Agata Puszcz / Polska 2014 / 51’
Pokazywany w Teatroteka zestaw 3 razem z:
Porwać się na życie / 56’
Teatroteka Fest
wt 31 lip, 19:00 knh 6
pt 03 sie, 13:00 dcf p
pn 30 lip, 18:45 knh 1
priorytet biletów
wt 31 lip, 09:45 knh 1
priorytet karnetów i akredytacji
cz 02 sie, 18:45 knh 1
pt 27 lip, 13:00 knh 4
pn 30 lip, 10:00 knh 4
nd 05 sie, 16:00 knh 5
so 28 lip, 19:00 knh 5
wt 31 lip, 13:00 knh 5
Człowiek, który zabił Don Kichota
The Man Who Killed Don Quixote
Terry Gilliam / Hiszpania, Belgia, Francja, Portugalia, Wielka Brytania 2018 / 132’
Mistrzowie
śr 01 sie, 15:45 knh 1
pt 03 sie, 12:45 knh 1
Czytelnicy
Readers
James Benning / USA 2017 / 108’
Mistrzowie
nd 29 lip, 19:00 knh 6
cz 02 sie, 22:00 knh 6
Deer Boy
Katarzyna Gondek / Polska 2017 / 15’
Pokazywany w Shortlista zestaw 2 razem z:
Gość / 30’
Jak zostać papieżem? / 16’
Norma / 7’
Sweet Home Czyżewo / 28’
Shortlista
so 28 lip, 15:45 knh 3
pt 03 sie, 15:45 knh 3
pt 27 lip, 22:00 klub
Dogman
Matteo Garrone / Włochy, Francja 2018 / 102’
Pokazy Galowe
pt 27 lip, 18:45 knh 1
priorytet biletów
so 28 lip, 12:45 knh 1
priorytet karnetów i akredytacji
cz 02 sie, 15:45 knh 1
Dolina cieni
Valley of Shadows / Skyggenes dal
Jonas Matzow Gulbrandsen / Norwegia 2017 / 97’
Oslo/Reykjavik
so 28 lip, 21:45 knh 3
pt 03 sie, 18:45 knh 2
Dom, który zbudował Jack
The House That Jack Built
Lars von Trier / Dania, Francja, Niemcy, Szwecja 2018 / 155’
Pokazy Galowe
nd 29 lip, 21:45 knh 1
śr 01 sie, 21:45 knh 1
pt 03 sie, 18:45 knh 1
Dom nad morzem
The House by the Sea / La villa
Robert Guédiguian / Francja 2017 / 107’
Mistrzowie
nd 29 lip, 13:00 dcf w
wt 31 lip, 13:00 dcf w
nd 05 sie, 10:00 dcf w
Dom z lawy
Casa de Lava
Pedro Costa / Portugalia, Francja 1994 / 110’
Retrospektywa: Pedro Costa
so 28 lip, 19:00 knh 4
cz 02 sie, 10:00 knh 4
Dowłatow
Dovlatov
Aleksiej German Jr. / Rosja, Polska, Serbia 2018 / 126’
Mistrzowie
so 28 lip, 19:15 knh 8
nd 29 lip, 13:15 knh 8
DRIB
Kristoffer Borgli / Norwegia 2017 / 88’
Oslo/Reykjavik
pt 27 lip, 21:45 knh 3
nd 29 lip, 21:45 knh 3
Drift
Helena Wittmann / Niemcy 2017 / 98’
Odkrycia
pt 27 lip, 16:00 dcf p
pn 30 lip, 19:00 dcf p
cz 02 sie, 22:00 dcf p
pn 30 lip, 10:00 knh 5
so 04 sie, 13:00 knh 5
Duszność
Asphyxia / Khafegi
Fereydoun Jeyrani / Iran 2017 / 107’
Iran : Iran
pt 27 lip, 09:45 knh 3
wt 31 lip, 21:45 knh 3
nd 05 sie, 15:45 knh 3
Dysfunkcyjny kot
Dysfunctional Cat / Die defekte Katze
Susan Gordanshekan / Niemcy 2018 / 93’
Iran : Iran
wt 31 lip, 19:15 knh 2
śr 01 sie, 15:45 knh 3
so 28 lip, 19:15 knh 7
nd 29 lip, 13:15 knh 7
pt 03 sie, 22:00 knh 6
Dziedziczki
The Heiresses / Las herederas
Marcelo Martinessi / Paragwaj, Niemcy, Urugwaj, Brazylia, Norwegia, Francja 2018 / 95’
Sezon
pt 27 lip, 10:15 knh 7
nd 05 sie, 10:15 knh 7
Dzika grusza
The Wild Pear Tree / Ahlat Ağacı
Nuri Bilge Ceylan / Turcja, Macedonia, Francja, Niemcy, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Szwecja 2018 / 188’
Mistrzowie
pt 27 lip, 09:45 knh 8
wt 31 lip, 15:45 knh 8
cz 02 sie, 09:45 knh 8
so 04 sie, 09:45 knh 8
Dzikie róże
Wild Roses
Anna Jadowska / Polska 2017 / 90’
Sezon
cz 02 sie, 22:00 knh 4
so 04 sie, 09:45 knh 3
Eureka
Nicolas Roeg / Wielka Brytania, USA 1983 / 130’
Retrospektywa: Nicolas Roeg
pn 30 lip, 13:00 knh 5
so 04 sie, 19:00 knh 5
Fanny i Aleksander
Fanny and Alexander / Fanny och Alexander
Ingmar Bergman / Szwecja, Francja, Niemcy Zachodnie 1982 / 188’
Bergman100
wt 31 lip, 18:30 dcf l
so 04 sie, 09:30 dcf l
Fantastyczna kobieta
A Fantastic Woman / Una mujer fantástica
Sebastián Lelio / Chile, Hiszpania, USA, Niemcy 2017 / 104’
Sezon
pt 27 lip, 10:00 dcf p
cz 02 sie, 16:00 dcf p
so 04 sie, 10:00 dcf p
Feinweinblein
Mateusz Bednarkiewicz / Polska 2016 / 44’
Pokazywany w Teatroteka zestaw 2 razem z:
Cicha noc / Silent Night / 67’
Teatroteka Fest
pn 30 lip, 16:00 knh 6
cz 02 sie, 19:00 dcf p
Fokstrot
Foxtrot
Samuel Maoz / Izrael, Szwajcaria, Niemcy, Francja 2017 / 108’
Sezon
pt 27 lip, 13:00 dcf w
cz 02 sie, 22:00 dcf w
Fuga
Fugue
Agnieszka Smoczyńska / Polska, Czechy, Szwecja 2018 / 100’
Międzynarodowy Konkurs Nowe Horyzonty
wt 31 lip, 19:15 knh 7
śr 01 sie, 13:15 knh 7
Gardenia
Wojciech Urbański / Polska 2017 / 47’
Pokazywany w Teatroteka zestaw 5 razem z:
Krzywy domek / 76’
Teatroteka Fest
cz 02 sie, 16:00 knh 6
so 04 sie, 13:00 dcf p
so 28 lip, 22:00 knh 6
pn 30 lip, 21:45 knh 2
pn 30 lip, 13:00 knh 4
so 04 sie, 13:00 knh 4
Gen Casanovy
Casanova Gene / Casanovagen
Luise Donschen / Niemcy 2018 / 67’
Front Wizualny
pn 30 lip, 15:45 knh 2
wt 31 lip, 18:45 knh 3
Gęś
The Goose
Mike Maryniuk / Kanada 2018 / 72’
Front Wizualny
cz 02 sie, 18:45 knh 3
so 04 sie, 12:45 knh 3
Girl
Lukas Dhont / Belgia, Holandia 2018 / 105’
Ale kino+
pt 27 lip, 09:45 knh 1
pn 30 lip, 15:45 knh 1
nd 05 sie, 18:45 knh 1
Gość
Guest
Sebastian Weber / Polska 2018 / 30’
Pokazywany w Shortlista zestaw 2 razem z:
Deer Boy / 15’
Jak zostać papieżem? / 16’
Norma / 7’
Sweet Home Czyżewo / 28’
Shortlista
so 28 lip, 15:45 knh 3
pt 03 sie, 15:45 knh 3
Granica
Border / Gräns
Ali Abbasi / Szwecja, Dania 2018 / 101’
Ale kino+
cz 02 sie, 19:15 knh 9
pt 03 sie, 13:15 knh 9
nd 05 sie, 10:15 knh 9
nd 29 lip, 15:45 knh 3
so 04 sie, 15:45 knh 3
Groźna matka
Scary Mother / Sashishi deda
Ana Urushadze / Gruzja, Estonia 2017 / 107’
Moico Nocne Szaleństwo
pt 27 lip, 22:15 knh 7
nd 29 lip, 22:15 knh 7
so 04 sie, 22:15 knh 7
Hard Paint
Tinta Bruta
Filipe Matzembacher, Marcio Reolon / Brazylia 2018 / 118’
Odkrycia
wt 31 lip, 22:15 knh 7
śr 01 sie, 22:15 knh 7
so 04 sie, 10:00 dcf w
nd 29 lip, 15:45 knh 3
so 04 sie, 15:45 knh 3
nd 05 sie, 10:00 dcf p
Holiday
Isabella Eklöf / Dania, Holandia, Szwecja 2018 / 92’
Międzynarodowy Konkurs Nowe Horyzonty
pn 30 lip, 19:15 knh 7
wt 31 lip, 10:15 knh 7
so 04 sie, 22:00 knh 6
Humani
iHumans
Katarzyna Trzaska / Polska 2016 / 61’
Pokazywany w Teatroteka zestaw 4 razem z:
Wasza wysokość / 52’
Teatroteka Fest
śr 01 sie, 19:00 knh 6
pt 03 sie, 19:00 dcf p
III
Marta Pajek / Polska 2018 / 12’
Pokazywany w Shortlista zestaw 1 razem z:
Play / 12’
Straszydło / 23’
Users / 29’
Wycinka / 16’
Shortlista
pt 27 lip, 15:45 knh 3
cz 02 sie, 15:45 knh 3
so 28 lip, 18:45 knh 2
nd 29 lip, 09:45 knh 2
cz 02 sie, 15:45 knh 2
pn 30 lip, 10:00 dcf p
śr 01 sie, 16:00 dcf p
nd 29 lip, 15:45 knh 3
so 04 sie, 15:45 knh 3
Inwazja
Invasion
Shahram Mokri / Iran 2017 / 102’
Iran : Iran
cz 02 sie, 12:45 knh 2
pt 03 sie, 21:45 knh 3
cz 26 lip, 20:15 knh 4
nd 29 lip, 16:00 knh 5
pn 30 lip, 09:45 knh 3
Jajo węża
The Serpent's Egg
Ingmar Bergman / USA, Niemcy Zachodnie 1977 / 119’
Bergman100
pn 30 lip, 22:00 dcf l
śr 01 sie, 13:00 dcf l
Jak pies z kotem
A Cat with a Dog
Janusz Kondratiuk / Polska 2018 / 102’
Pokazy specjalne
cz 02 sie, 19:00 dcf w
pt 03 sie, 13:00 dcf w
Jak zostać papieżem?
How to Become a Pope?
Justyna Mytnik / Polska 2017 / 16’
Pokazywany w Shortlista zestaw 2 razem z:
Deer Boy / 15’
Gość / 30’
Norma / 7’
Sweet Home Czyżewo / 28’
Shortlista
so 28 lip, 15:45 knh 3
pt 03 sie, 15:45 knh 3
nd 29 lip, 22:00 dcf p
so 04 sie, 22:00 dcf p
Jesienna sonata
Autumn Sonata / Höstsonaten
Ingmar Bergman / Francja, Niemcy Zachodnie, Szwecja, Wielka Brytania 1978 / 99’
Bergman100
pn 30 lip, 13:15 dcf l
cz 02 sie, 22:15 dcf l
Jestem innym tobą
I Am Another You
Nanfu Wang / USA 2017 / 80’
Odkrycia
pt 27 lip, 13:00 dcf p
nd 29 lip, 16:00 dcf p
śr 01 sie, 19:00 dcf p
Jeszcze dzień życia
Another Day of Life
Damian Nenow, Raúl de la Fuente / Polska, Hiszpania, Niemcy, Belgia, Węgry 2018 / 84’
Pokazy Galowe
nd 29 lip, 18:45 knh 1
pn 30 lip, 12:45 knh 1
so 28 lip, 09:45 knh 2
nd 29 lip, 18:45 knh 2
Jonaki
Aditya Vikram Sengupta / Indie, Francja, Singapur 2018 / 90’
Odkrycia
wt 31 lip, 22:00 knh 2
cz 02 sie, 21:45 knh 2
so 04 sie, 09:45 knh 2
nd 05 sie, 13:00 dcf p
Kafarnaum
Capharnaum / Capharnaüm
Nadine Labaki / Liban, USA 2018 / 120’
Pokazy Galowe
cz 26 lip, 18:30 knh 1
Uroczyste otwarcie
so 28 lip, 18:45 knh 1
priorytet biletów
nd 29 lip, 12:45 knh 1
priorytet karnetów i akredytacji
wt 31 lip, 10:00 knh 6
śr 01 sie, 13:00 knh 6
so 28 lip, 10:00 dcf p
śr 01 sie, 10:00 dcf p
Komedia Deusa
God’s Comedy / A Comédia de Deus
João César Monteiro / Portugalia, Francja, Włochy, Dania 1995 / 169’
Retrospektywa: João César Monteiro
nd 29 lip, 10:00 dcf l
cz 02 sie, 10:00 dcf l
Koniec ze strachem
The End of Fear
Barbara Visser / Holandia 2018 / 70’
Front Wizualny
wt 31 lip, 15:45 knh 3
śr 01 sie, 12:45 knh 3
Koń Forsa
Horse Money / Cavalo Dinheiro
Pedro Costa / Portugalia 2014 / 103’
Pokazywany razem z:
O Nosso Homem / 24’
Retrospektywa: Pedro Costa
wt 31 lip, 13:00 knh 4
nd 05 sie, 13:00 knh 4
Kości
Bones / Ossos
Pedro Costa / Portugalia, Francja, Niemcy 1997 / 94’
Retrospektywa: Pedro Costa
nd 29 lip, 10:00 knh 4
pt 03 sie, 19:00 knh 4
1 2 3
 
Masz karnet / akredytację. Przejdź do systemu rezerwacji