English
zaloguj / zarejestruj

Akredytacje branżowe na 18. MFF Nowe Horyzonty już w sprzedaży

18/04/18
Trzecie Oko przedstawia: Girlhood Gdzie oglądać "Nie jestem czarownicą"
- od 20 kwietnia w kinach

Rozpoczęła się sprzedaż akredytacji branżowych na 18. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty (26 lipca - 5 sierpnia 2018) we Wrocławiu. 

W tym roku ponownie do kupienia są 6-dniowe akredytacje branżowe, oprócz dostępnych jak co roku akredytacji branżowych na cały festiwal.

Cena akredytacji na cały festiwal wynosi od 18 kwietnia do 31 maja 2018 - 350 zł (z VAT), od 1 czerwca do 30 czerwca 2018 - 390 zł (z VAT). Cena akredytacji 6-dniowej wynosi od 18 kwietnia do 31 maja - 200 zł (z VAT), od 1 czerwca do 30 czerwca - 215 zł (z VAT). Kupujący akredytację 6-dniową obowiązany jest do wyboru terminu pobytu na festiwalu tj. wskazania 6 następujących po sobie dni.

Akredytacje można zamówić przez formularz dostępny tutaj.

Sprzedaż trwa od 18 kwietnia br. do wyczerpania puli akredytacji, ale nie dłużej niż do 30 czerwca 2018. Akredytacje są przyznawane przedstawicielom branży filmowej aktywnym zawodowo.

Zasady zakupu i korzystania z akredytacji branżowych 

Zamów akredytację branżową

MFF Nowe Horyzonty znany jest ze swojego wszechstronnego programu, ale od lat oferuje także różnorodną ofertę wydarzeń branżowych, które przyciągają do Wrocławia profesjonalistów z całego świata: producentów i reżyserów, scenarzystów, dystrybutorów, sales agentów, selekcjonerów festiwali filmowych, pracowników działów promocji, dziennikarzy i krytyków filmowych. Podczas festiwalu odbywają się ważne dla polskiego i zagranicznego środowiska filmowego debaty, dyskusje, konferencje, warsztaty i masterclassy poświęcone promocji zagranicznej, developmentowi, filmom dla dzieci, produkcji czy postprodukcji. Przedstawiciele polskiej i zagranicznej branży filmowej (co roku ok. 600 gości) mają okazję uczestniczyć w wydarzeniach takich jak Polish Days, Studio Nowe Horyzonty+ oraz Sunday in the Country.

W ramach 18. MFF Nowe Horyzonty we Wrocławiu, po raz kolejny odbędzie się najważniejsze wydarzenie branżowe w Polsce - Polish Days (30 lipca-1 sierpnia), podczas którego, na zamkniętych pokazach filmowych przedstawiciele branży z całego świata oglądają najnowsze polskie filmy, a producenci i fundusze filmowe szukają polskich projektów, w które mogliby się zaangażować. Wydarzenie jest organizowane od 2013 roku wraz z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej, we współpracy z kluczowymi instytucjami filmowymi w Polsce.

W dniach 27-30 lipca, również podczas festiwalu, odbędzie się ósma edycja Studia Nowe Horyzonty+ - programu szkoleniowego organizowanego wspólnie z Creative Europe Desk Polska, skierowanego do młodych przedstawicieli branży filmowej. To cztery dni warsztatów i wykładów dotyczących różnych aspektów promocji i rozwoju projektu. Jego głównym zadaniem jest dostarczenie młodym profesjonalistom wiedzy na temat międzynarodowego rynku filmowego, a także pomoc w określeniu drogi kariery w Polsce i za granicą.

Bardzo cenimy sobie współpracę z Państwem i serdecznie zapraszamy do akredytowania się na tegoroczną edycję MFF Nowe Horyzonty!

W razie pytań prosimy o kontakt:

festiwal@nowehoryzonty.pl 

Polish Days
polishdays@nowehoryzonty.pl 

Studio Nowe Horyzonty+
studio@nowehoryzonty.pl


czytaj także
Branża New Horizons’ Polish Days Goes to Cannes 20/04/18
Branża Rusza nabór na Studio Nowe Horyzonty+ 27/03/18
Branża Prezentacja polskich filmów - New Horizons’ Polish Days Goes to Cannes 22/05/18
Branża Nabór na polsko-niemiecki program dla młodych krytyków i dziennikarzy 15/03/18