English
zaloguj / zarejestruj

Partnerzy Polish Days 2017

13/07/17
Polish Days 2016
Opublikowaliśmy pełny program 17. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty Scena muzyczna T-Mobile Electronic Beats na Nowych Horyzontach

Polish Days to najważniejsze wydarzenie branżowe MFF T-Mobile Nowe Horyzonty, współorganizowane przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. 

Polish Days odbędą się w dniach 8-10 sierpnia 2017 podczas 17. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty (3-13 sierpnia 2017). Z radością informujemy o tegorocznych partnerach wydarzenia.

W tym roku dołączyło do nas aż 5 komisji filmowych:Wrocław Film Commission, Mazovia Warsaw Film Commission, Łodź Film Commission, które świętuje 10-lecie istnienia Łódzkiego Funduszu Filmowego, Krakow Film Commission - partner projektu LIM "Less Is More" - europejskiej platformy dla niskobudżetowych produkcji fabularnychoraz Podkarpackie Film Commission. Już po raz drugi naszym partnerem jest EAVE, które wraz z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej przyzna stypendium dla polskiego producenta i polskiego projektu filmowego na etapie developmentu, które pokryje koszty udziału w prestiżowym programie producenckim EAVE w 2018 roku. Nasi partnerzy z firm post-produkcyjnych: Coloroffon Film oraz Aeroplan Studios przyznają wybranym projektom nagrody w postaci usług post-produkcyjnych dźwięku i obrazu na preferencyjnych warunkach. Naszym partnerem jest również Filmoteka Narodowa - Instytut Audiowizualny (FINA) powstała 1 czerwca 2017 roku w wyniku połączenia Filmoteki Narodowej i Narodowego Instytutu Audiowizualnego.

Przedmiotem działania FINA jest gromadzenie, katalogowanie, restaurowanie i udostępnianie zbiorów i materiałów dokumentacyjnych, dotyczących narodowego i międzynarodowego dziedzictwa audiowizualnego, w tym filmowego, a także współtworzenie, produkcja, rejestracja i promocja dzieł kultury o wysokim poziomie artystycznym w celu ich emisji w mediach publicznych i prywatnych. FINA prowadzi również działalność edukacyjną, kulturalno-oświatową i wydawniczą oraz wykorzystuje nowe technologie (w tym internet) do działań w zakresie upowszechniania kultury audiowizualnej.

Patroni medialni: Film & TV Kamera, Film Pro oraz Film New Europe

 


czytaj także
Branża Znamy tytuły Polish Days 2017 17/07/17
Branża Uczestnicy i goście 6. edycji Sunday in the Country pod Wrocławiem 19/07/17
Branża Ujawniamy szczegóły tegorocznej edycji Studia Nowe Horyzonty+ 24/07/17
Branża Wykład otwarty Marka Lautmana "Film Trailers" 25/07/17