English
zaloguj / zarejestruj

Akredytacje prasowe na 17. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty w sprzedaży

19/06/17
8. edycja Studia Nowe Horyzonty+

Trwa sprzedaż akredytacji dla mediów na 17. Międzynarodowy Festiwal Filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty (3-13 lipca 2017) we Wrocławiu. Akredytacje prasowe można zamawiać tylko do 30 czerwca przez formularz dostępny tutaj.

Najważniejsze informacje o akredytacjach:

  • Akredytacja upoważnia do wejścia na wszystkie pokazy filmowe w ramach 17. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty, na które wcześniej posiadacz akredytacji zarezerwował miejsce online.
  • Akredytacja zostanie zaprogramowana na 55 punktów (1 punkt równa się jednemu pokazowi filmowemu), a na seans będzie można dostać się wyłącznie z rezerwacją. Dokonanie rezerwacji będzie możliwe w dniu poprzedzającym dane wydarzenie od godz. 8.30 do godziny rozpoczęcia wybranego seansu.
  • Akredytacja uprawnia także do rezerwacji miejsc na filmy otwarcia i zamknięcia festiwalu.
  • Akredytacja upoważnia do korzystania z Biura Prasowego, wstępu na spotkania z gośćmi festiwalowymi, umówienia się na indywidualne rozmowy z twórcami, dostępu do materiałów prasowych (w tym foto i video) dotyczących festiwalu.
  • Akredytacja upoważnia do zakupu zniżkowych biletów na wydarzenia specjalne i koncerty.
  • Cena akredytacji wynosi 350 zł (z VAT). Sprzedaż trwa do wyczerpania puli akredytacji, ale nie dłużej niż do 30 czerwca br.
  • Akredytację można odbierać od 2 sierpnia 2017 (od godz. 9.00) w Biurze Prasowym mieszczącym się na 1. piętrze w Kinie Nowe Horyzonty (ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, Wrocław).

Zasady zakupu i korzystania z akredytacji dziennikarskich.
Zamów akredytację prasową. 

Bardzo cenimy sobie współpracę z Państwem i  serdecznie zapraszamy do akredytowania się na tegoroczną edycję MFF T-Mobile Nowe Horyzonty!

Kontakt dla mediów:

Agata Burdzy 
agata.burdzy@snh.org.pl
tel. 606 884 810


czytaj także
Media "Zama" i "Ága" w programie Nowych Horyzontów i w kinach 27/03/18
Media Hity Cannes w dystrybucji Stowarzyszenia Nowe Horyzonty 24/05/18
Media W programie 19. MFF Nowe Horyzonty retrospektywy Serry, Assayasa i Terayamy 6/12/18