English
zaloguj / zarejestruj

Akredytacje branżowe na 17. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty już w sprzedaży

19/04/17
Rozpoczęła się sprzedaż biletów na pokazy "Manifesto" Juliana Rosefeldta Studio Nowe Horyzonty w nowej odsłonie

Rozpoczęła się sprzedaż akredytacji branżowych na 17. Międzynarodowy Festiwal Filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty (3-13 sierpnia 2017) we Wrocławiu.

W tym roku nowością są 6-dniowe akredytacje branżowe, które są do kupienia oprócz dostępnych jak co roku akredytacji branżowych na cały festiwal.

Cena akredytacji na cały festiwal wynosi 350 zł (z VAT), 6-dniowej - 200 zł (z VAT). Kupujący akredytację 6-dniową obowiązany jest do wyboru terminu pobytu na festiwalu tj. wskazania 6 następujących po sobie dni.

Akredytacje można zamówić przez formularz dostępny tutaj.

Sprzedaż trwa od 19 kwietnia br. do wyczerpania puli akredytacji, ale nie dłużej niż do 30 czerwca 2017. Akredytacje są przyznawane przedstawicielom branży filmowej aktywnym zawodowo.

Zasady zakupu i korzystania z akredytacji branżowych

Zamów akredytację branżową


MFF T-Mobile Nowe Horyzonty znany jest ze swojego wszechstronnego programu, ale od lat oferuje także różnorodną ofertę wydarzeń branżowych, które przyciągają do Wrocławia profesjonalistów z całego świata: producentów i reżyserów, scenarzystów, dystrybutorów, sales agentów, selekcjonerów festiwali filmowych, pracowników działów promocji, dziennikarzy i krytyków filmowych. Podczas festiwalu odbywają się ważne dla polskiego i zagranicznego środowiska filmowego debaty, dyskusje, konferencje, warsztaty i masterclassy poświęcone promocji zagranicznej, developmentowi, filmom dla dzieci, produkcji czy postprodukcji. Przedstawiciele polskiej i zagranicznej branży filmowej (co roku ok. 600 gości) mają okazję uczestniczyć w wydarzeniach takich jak Polish Days, Studio Nowe Horyzonty oraz Sunday in the Country.

W ramach 17. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu, po raz kolejny odbędzie się najważniejsze wydarzenie branżowe w Polsce - Polish Days (8-10 sierpnia), podczas którego, na zamkniętych pokazach filmowych przedstawiciele branży z całego świata oglądają najnowsze polskie filmy, a producenci i fundusze filmowe szukają polskich projektów, w które mogliby się zaangażować. Wydarzenie jest organizowane od 2013 roku wraz z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej, we współpracy z kluczowymi instytucjami filmowymi w Polsce.

W dniach 5-8 sierpnia, również podczas festiwalu, odbędzie się ósma edycja Studia Nowe Horyzonty+ - programu szkoleniowego organizowanego wspólnie z Creative Europe Desk Polska, skierowanego do młodych przedstawicieli branży filmowej. To cztery dni warsztatów i wykładów dotyczących różnych aspektów promocji i rozwoju projektu. Jego głównym zadaniem jest dostarczenie młodym profesjonalistom wiedzy na temat międzynarodowego rynku filmowego, a także pomoc w określeniu drogi kariery w Polsce i za granicą.

Bardzo cenimy sobie współpracę z Państwem i serdecznie zapraszamy do akredytowania się na tegoroczną edycję MFF T-Mobile Nowe Horyzonty!

W razie pytań prosimy o kontakt:

festiwal@nowehoryzonty.pl

Polish Days
polishdays@nowehoryzonty.pl

Studio Nowe Horyzonty
studio@nowehoryzonty.pl


czytaj także
Branża Prezentacja polskich filmów w ramach programu New Horizons’ Polish Days Goes to Cannes na targach Marché du Film 27/04/17
Branża 6. Sunday in the Country pod Wrocławiem w ramach 17. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty 31/03/17
Branża Stowarzyszenie Nowe Horyzonty na 70. MFF w Cannes 19/05/17
Branża Ruszył nabór na Polish Days 2017 14/03/17