English
zaloguj / zarejestruj

Zbieramy fundusze na publikację nowe horyzonty - off the screen

2/12/16
XXI Konkurs im. Krzysztofa Mętraka Retrospektywy Rivette’a i Kelemena, nowe kino izraelskie na 17. MFF TNH

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji:

wspieramkulture.pl

Album nowe horyzonty - off the screen zawiera zdjęcia reżyserów i aktorów filmowych będących gośćmi festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Przez osiem kolejnych edycji festiwalu (2009 - 2016) realizowane były specjalne sesje portretowe, w efekcie których powstało około 250 czarno-białych portretów. Projekt na przestrzeni kilku lat rozrósł się do niezwykle wartościowego artystycznie zbioru fotografii. Autorami zdjęć są Łukasz Gawroński, Maciej Kulczyński i Rafał Placek.

Album jako specjalny i unikalny upominek związany z Polską wręczony będzie wszystkim uczestnikom uroczystej gali rozdania Europejskich Nagród Filmowych, odbywającej się we Wrocławiu w dniu 10 grudniu 2016 roku.

Uroczystą galę chcemy wykorzystać jako okazję, by pochwalić się dokonaniami polskich artystów fotografików w obszarze artystycznej niekomercyjnej fotografii. Chcemy przyczynić się do wspierania ich rozwoju artystycznego i zawodowego, dać im możliwość dotarcia do opiniotwórczego grona osób.

Prosimy Was o wsparcie projektu wydania albumu, a w przyszłości zorganizowania w trakcie kolejnej edycji festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty dużej plenerowej wystawy, prezentującej w jednym miejscu i czasie wszystkie zdjęcia znajdujące się w albumie. Proponujemy Wam udział w sprawczym działaniu, którego efektem będzie publikacja naszego albumu. Sensem finansowania społecznościowego jest możliwość stania się mecenasem zdarzeń kulturalnych w indywidualnym wymiarze.

Aby podziękować za okazane wsparcie przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Wśród listy bonusów są między innymi wpisy na stronie mecenasów projektu, zestawy ciekawych filmów na płytach DVD, albumy i fotogramy z autografami polskich twórców filmowych, których zdjęcia są umieszczone w albumie. Nagrody te można zdobyć tylko uczestnicząc w tej akcji.

Główna nagroda to albumy i zdjęcia z autografami polskich twórców, których wizerunki weszły w skład publikacji: Krzysztofa Zanussiego, Piotra Dumały, Doroty Kędzierzawskiej i Artura Reinharta, Pawła Pawlikowskiego, Daniela Szczechury, Mariusza Trelińskiego, Małgorzaty Szumowskiej, Jerzego Stuhra, Marka Koterskiego, Grzegorza Jarzyny, Magdaleny Łazarkiewicz, Roberta Glińskiego, Janusza Zaorskiego, Andrzeja Titkowa, Romana Gutka. Każda z wymienionych osób podpisze po 10 egzemplarzy albumu i zdjęć, które w zamian za finansowe wsparcie naszego projektu będą przekazane darczyńcom, zgodnie z kolejnością dokonywanych wpłat.

Wszystkie szczegóły dotyczące publikacji albumu będzie można uzyskać dzwoniąc na numer: +48 531 909 333


czytaj także
Polecamy Dwa spotkania z Wimem Wendersem 11 grudnia 2/12/16
Polecamy Pokaz filmu "Danton" i spotkanie z Jean-Claudem Carrièrem w KNH 28/11/16
Polecamy Europejskie Nagrody Filmowe w Kinie Nowe Horyzonty 28/11/16
Nagrody 29. Europejskie Nagrody Filmowe - laureaci 11/12/16