en

Indeks filmów

mój /  pełny

wszystkie tytuły

1000 oczu dr. Maddina
The 1000 Eyes of Dr. Maddin
Yves Montmayeur / Francja, USA 2015 / 65’
24 lip   22:15
30 lip   10:15
16.03
Natalia Siwicka / Polska 2016 / 16’
Pokazywany w Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 6 razem z:
Dokument / 7’
Trzy rozmowy o życiu / 25’
Ciało obce / 7’
Chryzantemy / 30’
24 lip   16:00
24 tygodnie
24 Weeks / 24 Wochen
Anne Zohra Berrached / Niemcy 2016 / 103’
22 lip   15:45
23 lip   19:15
26 lip   10:15
35 kieliszków rumu
35 Shots of Rum / 35 rhums
Claire Denis / Francja, Niemcy 2008 / 100’
27 lip   12:45
27 lip   09:45
7 owiec
7 Sheep
Wiktoria Szymańska, Martin Boege / Polska, Dania, Meksyk, Wielka Brytania 2015 / 22’
Pokazywany w Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 1 razem z:
Nie trać głowy / 4’
Polonez / 16’
Dzień babci / 30’
Nauka / 19’
22 lip   13:00
80 dni
For 80 Days / 80 egunean
Jon Garaño, Jose Mari Goenaga / Hiszpania 2010 / 105’
25 lip   09:45
30 lip   18:45
27 lip   13:00
Adaptacja
Adaptation
Bartosz Kruhlik / Polska 2016 / 25’
Pokazywany w Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 3 razem z:
Więzi / 18’
Łańcuszki / 8’
Dom / 27’
Arkansas / 18’
23 lip   16:00
Aktor Martinez
Actor Martinez
Mike Ott, Nathan Silver / USA 2016 / 75’
22 lip   16:15
23 lip   22:15
Amama
Asier Altuna / Hiszpania 2015 / 103’
23 lip   13:00
24 lip   19:00
Amy
Asif Kapadia / Wielka Brytania 2015 / 128’
29 lip   22:15
31 lip   10:00
Ander
Roberto Castón / Hiszpania 2009 / 126’
26 lip   09:45
29 lip   18:45
Anielskie rozmowy
The Angelic Conversation
Derek Jarman / Wielka Brytania 1985 / 78’
28 lip   16:00
Antek
Mariusz Sobczak / Polska 2016 / 6’
Pokazywany razem z:
Córki dancingu / 92’
30 lip   22:00
Antibirth
Danny Perez / USA, Kanada 2016 / 94’
22 lip   22:15
27 lip   22:15
Apokalipsa
Apocalypse
Justyna Mytnik / Polska 2016 / 14’
Pokazywany w Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 2 razem z:
Dół / 30’
Mirrors / 3’
Gyros Dance / 15’
Ostatni sezon / 13’
Czarnowidzka / 26’
22 lip   19:00
Aquarius
Kleber Mendonça Filho / Brazylia, Francja 2016 / 140’
24 lip   09:45
28 lip   15:45
Arcade Fire: The Reflektor Tapes
Kahlil Joseph / Kanada 2015 / 75’
25 lip   10:15
30 lip   22:15
Argentyna, Argentyna
Argentina / Zonda: folclore argentino
Carlos Saura / Argentyna, Hiszpania, Francja 2015 / 85’
24 lip   09:45
27 lip   22:15
Arkansas
Sebastian Drożak / Polska 2015 / 18’
Pokazywany w Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 3 razem z:
Więzi / 18’
Łańcuszki / 8’
Adaptacja / 25’
Dom / 27’
23 lip   16:00
Arrebato
Rapture
Iván Zulueta / Hiszpania 1979 / 110’
22 lip   22:00
29 lip   10:00
Arsenał Pippo
Pippo’s Arsenale / L’Arsenale Di Pippo
Francesco Cabras, Alberto Molinari / Włochy, Szwajcaria 1999 / 52’
Pokazywany razem z:
Pippo Delbono, gniew poety / Pippo Delbono, le poète en colère / 52’
23 lip   10:00
28 lip   22:00
22 lip   22:00
Awaria
Havarie
Philip Scheffner / Niemcy 2016 / 93’
25 lip   19:15
26 lip   10:15
A Crackup at the Race Riots
Leo Gabin / Belgia 2015 / 60’
23 lip   19:15
24 lip   13:15
23 lip   24:00
Baba Vanga
Aleksandra Niemczyk / Polska, Bośnia i Hercegowina, Norwegia 2016 / 76’
26 lip   16:15
27 lip   13:15
Baby Bump
Kuba Czekaj / Polska 2015 / 90’
28 lip   22:00
29 lip   18:45
27 lip   13:00
Bandyci i aniołki
Outlaws and Angels
JT Mollner / USA 2016 / 120’
24 lip   22:15
26 lip   22:00
Barany. Islandzka opowieść
Rams / Hrútar
Grímur Hákonarson / Islandia, Dania, Norwegia, Polska 2015 / 93’
22 lip   10:15
30 lip   22:00
Bardzo romantycznie
Muito romântico
Melissa Dullius, Gustavo Jahn / Niemcy, Brazylia 2016 / 72’
27 lip   13:15
28 lip   16:00
27 lip   15:45
31 lip   12:45
(bez)SENS
HOPEless
Piotr Borucki, Bartosz Gajek / Polska 2016 / 8’
Pokazywany razem z:
Szczególny dzień / Una giornata particolare / 106’
25 lip   22:00
Bez skrótów
The Unabridged
Nina Karniej, Filip Płucisz / Polska 2016 / 28’
Pokazywany w Powiększenie - zestaw 2 razem z:
Limbs of Sun / 12’
or die. / 11’
Ewangelia według Pasoliniego / 18’
Novella / 5’
Pan Charon / 12’
26 lip   22:00
29 lip   12:45
Bianka
Bianca
Nanni Moretti / Włochy 1984 / 96’
26 lip   09:45
28 lip   12:45
24 lip   10:00
Black Code/Code Noir
Louis Henderson / Francja, Wielka Brytania 2015 / 21’
Pokazywany w Europejskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 1 razem z:
Chłodne pocałunki / Besos frios / 15’
Spętany horyzont / Captive Horizon / 14’
Tłumacz / The Interpreter / 6’
Nocne życie / Nightlife / 15’
22 lip   16:00
Blue Sofa
Pippo Delbono, Laura Fremder, Giuseppe Baresi / Włochy 2009 / 20’
Pokazywany razem z:
Lęk / La paura / 65’
24 lip   10:00
29 lip   22:00
Blue Velvet
David Lynch / USA 1986 / 120’
24 lip   21:45
26 lip   22:00
25 lip   16:15
27 lip   13:00
29 lip   10:15
Bracia
Brothers
Wojciech Staroń / Polska 2015 / 70’
22 lip   16:00
29 lip   13:00
Bracia Karamazow
The Karamazov Brothers / Karamazovi
Petr Zelenka / Czechy, Polska 2008 / 110’
30 lip   12:45
Burza
The Tempest
Derek Jarman / Wielka Brytania 1979 / 95’
29 lip   22:00
22 lip   10:15
30 lip   13:15
Całkowite zaćmienie
Total Eclipse
Agnieszka Holland / Wielka Brytania, Francja, Belgia 1995 / 111’
30 lip   15:45
Chevalier
Athina Rachel Tsangari / Grecja 2015 / 105’
29 lip   19:15
31 lip   10:15
1 2 3 4 .. 9